Saulius Jovaišas, Audioknyga Boso Valanda* Visos autorių pajamos už audioknygos pardavimus skiriamos labdarai.

Audioknygoje „Boso Valanda“:

 • Kokia yra šiuolaikinio vadovo paskirtis, tikslai, misija
 • Kaip pavaldiniams perduoti atsakomybę (o ne darbus)
 • Planavimas: kada? kodėl? kaip?
 • Kas yra koučingas ir kaip tai daryti teisingai
 • Efektyvi kumunikacija (kaip įtakoti savo komandą)
 • Personalo antranka ir darbuotojų įvedimas
 • Darbuotojų motyvacija: kaip ją didinti?
 • Emocinis intelektas: jo svarba ir kaip jį ugdyti
 • Kaip efektyviai organizuoti susirinkimus (ir kada susirinkimų geriau atsisakyti)
Įsigyti audioknygą
Norite audioknygą padovanoti? Padovanokite e-kuponą!

Apie ką ši audioknyga

Peteris Druckeris kitados yra taikliai pasakęs: „Jei vadovai suprastų, kad jų darbas ir yra darbas su žmonėmis, jie būtų kur kas efektyvesni vadovai…“ (ar kažkaip panašiai). Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad šių dienų vadovas yra ne darytojas, o ugdytojas. Šiandien vadovai – ne tie žmonės, kurie valdo kitus, kad jie atliktų užduotis ar funkcijas, o tie, kurie ugdo žmones, kad būtų pasiekti tikslai.

Šia knyga norisi paskatinti būsimus ir esamus vadovus permąstyti, ko reikia, kad būtum efektyvus. Mes, verslo atstovai, gana daug kalbame apie tai, kad reikia didinti darbuotojų efektyvumą. Ir labai dažnai mintis apie vadovo efektyvumą praslysta. Tarsi vadovo darbas nereikalautų efektyvumo kriterijaus. O juk vadovas yra reikalingas tik tuo atveju, jei jis yra efektyvus. Efektyvus, vadinasi, užtikrinantis pridėtinės vertės didinimą. Juk iš tiesų pridėtinę vertę kuria darbuotojai, o vadovas prisideda prie jos kūrimo, užtikrindamas, kad darbuotojai ją sukurtų.

Plačiau apie audioknygą – audioknygos ištraukoje.


Kodėl audioknyga

Šimtai neperskaitytų popierinių knygų dulka lentynose. Kodėl? Nes skaityti nėra laiko. Audioknyga – modernus būdas klausyti knygų kasdien (ir taip iš tikrųjų jas perskaityti), neskiriant tam papildomo laiko:

 • Pakeliui į darbą ar tarp susitikimų,
 • Atgaunant jėgas sporto klube,
 • Sukant kilometrus parke,
 • Ruošiant šeimai vakarienę,
 • Vartantis lovoje prieš miegą.

Specialiai audioknygoms skirta programėlė išmaniajame telefone visada atsimins paskutinę klausymo poziciją, leis pasirinkti tinkamą tempą, išjungs audioknygą po nustatyto laiko, o pasiklausyti knygos bus patogu bet kur.

Audioknyga „Boso Valanda“

Apie Knygos Autorių

Saulius Jovaišas – ilgametę sėkmingo vadovavimo patirtį turintis verslo valdymo konsultantas, lektorius, ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas, personalo parinkimo ekspertas, straipsnių, publikacijų ir interneto seminarų autorius, projekto „Boso valanda“ sumanytojas.


Placeholder

Bendraautoriai

Viktoras Keturakis

Viktoras Keturakis

Psichologas, psichoterapeutas, socialinių mokslų daktaras, konsultacinės įmonės „Kitokie projektai“ partneris ir konsultantas. Daugiau kaip dvidešimt metų konsultuoja vadovus ir komandas, dėsto Vilniaus universitete.


Eglė Daunienė

Eglė Daunienė

„Talent safari“ savininkė ir partnerė, konsultuojanti vadovus organizacijos valdymo ir pokyčių klausimais diegiant dinamiško valdymo stilių, modernius savivaldos ir saviorganizavimosi metodus, optimizuojant susirinkimų vedimą.


Tomas Misiukonis

Tomas Misiukonis

Kompanijos „OVC Consulting“ partneris, konsultantas ir Tarptautinės koučingo federacijos (ICF) akredituotas koučingo specialistas (ACC). Pagrindinė Tomo veikla – koučingo bei mentorystės iniciatyvų organizacijose kūrimas ir vystymas.

Solveiga Kurgonaitė

Solveiga Kurgonaitė

Vytauto Didžiojo universiteto politikos mokslų magistrantė, laimėjusi Delfi.lt paskelbtą konkursą parašyti esė tema „Geras vadovas šiandien“ ir taip tapusi knygos bendraautore.


Valerija Buzėnienė

Valerija Buzėnienė

Laikinojo įdarbinimo įmonės „Simplika“ ir personalo paieškos įmonės „CVO Recruitment“ direktorė, Lietuvos įdarbinimo įmonių asociacijos (LĮĮA) valdybos narė. Personalo atrankos srityje dirba jau 14 metų.


Nomeda Marazienė

Nomeda Marazienė

VšĮ „Lyderystės ekspertų grupė“ direktorė / konsultantė, sertifkuota emocinio intelekto meistrė trenerė ir NLP trenerė.


Kaip įsigyti audioknygą

Audioknygą „Boso valanda“ galima įsigyti per Audioteka programėlę išmaniajame telefone arba Audioteka.lt svetainėje. Kad ir kokiu būdu įsigysite audioknygą, prisijungę prie savo Audioteka.lt paskyros, atsisiųsti ir klausyti jos galėsite tiek kartų, kiek norėsite – telefonu per programėlę ar MP3 formatu per svetainę.

Jei norite audioknygą padovanoti, kviečiame įsigyti Dovanų Kuponą. Dovanos gavėjas jį galės iškart iškeisti į Audioteka audioknygą ir klausyti jam(jai) patogiu būdu (kupono pavyzdys).

Atsisiųskite Audioteka programėlę:

icon-apple   icon-android

Padovanokite Audioknygą:

Dovanų kuponas

Audioknyga „Boso Valanda“