• 2016-05-19 at 13:26 #6082

  Sveiki. Tikriausiai pastebėjote, kad kol kas čia tuštoka (ne?!). Taip, forumas dar tik įsikūrinėja – šiuo metu ruošiame forumo temas, bet su malonumu priimsime siūlymus ir iš Jūsų, tam ir skirtas šis pirmasis forumas – diskusijoms, kurios kol kas neturi jokios temos.

  Dar keletas detalių, kad būtų aiškiau apie ką čia:

  1. Registruotis forume gali visi, tačiau teisę kurti naujus įrašus ir rašyti komentarus turi tik Audioteka.lt klientai – t.y. tie, kurie Audiotekoje įsigijo bent vieną audioknygą. Taip siekiame sumažinti bereikalingo triukšmo (suprask, reklamų) kiekį, kuris sugadina visus iš eilės atvirus ir net ir moderuojamus facebook ar google groupsus.

  2. Nors oficialaus elgesio kodekso kol kas nėra, iš narių tikimės protingo elgesio, o forumo moderatoriai pradžiai savo nuožiūra, vėliau pagal jau būsiantį elgesio kodeksą atitinkamai suspenduos forumo narius už pažeidimus.

  3. Forume galime kalbėti apie perklausytas ir perskaitytas knygas, dalintis įžvalgomis, burtis į palaikymo grupes ir pan. Tačiau jokiais būdais negalima dalintis nuorodomis į nelegaliai platinamas knygas ar audioknygas. Dėl šių pažeidimų nariai iš pradžių bus perspėjami, vėliau suspenduojami ir galiausiai vejami lauk. Taip kad prašyčiau pagarbos autoriams, atlikėjams ir jų intelektinei nuosavybei.

  Beje, jeigu jūsų narystė nebuvo patvirtinta, o turėtų būti (t.y. Audioteka.lt esate įsigiję bent vieną audioknygą), susisiekite.

You must be logged in to reply to this topic.