Audioteka LT – audioknygos tavo telefone

Nori pradėti bėgioti, bet trūksta motyvacijos?

Žinau, žinau, jeigu iki šiol nepradėjai reguliariai bėgioti, tai atrodo niekas ir neprivers. O ką jeigu pasakysiu, kad yra būdas (ir išbandyti jį gali iškart!), kurio dėka kiekvieno bėgimo lauksi su nekantrumu!

Ar tau kada buvo taip, kad atsikeli iš pat ryto pilnas jėgų – pasiruošęs užkariauti pasaulį! Šoki į sportbačius, prasuki parke ratą ar net du, darbe jautiesi energingas ir dar net neprisilietus prie darbų, atrodo, kad jau viską nudirbai.

Nežinau kaip tau, bet man kartais toks energijos lygis gali laikytis visą dieną. Po geros dienos darbe, grįžęs jautiesi žvalus, net užeina noras padūkti su sūnum ar apsitvarkyti namus.

Bet kitomis dienomis — dažniausiai — rasti motyvacijos būna labai sunku.

KASDIENYBĖ REALYBĖJE

Atsikeli pervargęs. Vaikai nuo pat ryto zyzia, o bosas sugalvoja atiduoti tau projektą, kuris turi būti padarytas vakar. Po darbų grįžti vėlai, arba važiuoji pasiimti vaikų, arba staiga prisimeni, kad pažadėjai draugams vakare susitikti lengvai išgerti.

„Na, šiandien jau tikrai nebeprasibėgsiu – esu per daug pavargęs, bet ryt – iš pat ankstaus ryto!“, teisiniesi sau. Bet giliai viduje, puikiai žinai, ką tai reiškia.

Žinau.

Aš lygiai taip pat jausdavausi. Pareini namo, meti raktus ant pirmo pasitaikiusio paviršiaus. Jokio sveiko maisto. Jokios knygos ar stalo žaidimų su šeima.

O apie ilgalaikius tikslus – hobi projektą, apie kurį svaigsti jau 3 metus – nėra jėgų net pagalvoti. Šiandien ir vėl geriausias tavo draugas – sofa.

RYTOJ VISKAS BUS KITAIP

Kitą dieną stengiesi dar labiau. Gal net perskaitai straipsnį apie bėgimą. Pasipasakoji apie savo norą nubėgti 10km tėvams, draugams, antrai pusei ir prašai, kad tave palaikytų, pamotyvuotų. Jie tave myli ir linki viso ko geriausio, tačiau jie paprasčiausiai nesupranta.

Ir tai ne jų kaltė — jie patys niekad rimtai nesportavo ir nežino, ką reiškia sportuoti reguliariai.

Kai galiausiai pamatai, kad niekas neveikia, pradedi tiesiog ieškoti kaltų (darbas, šeima, bosas, oras) arba, dar blogiau, pasisakai sau, kad tiesiog esi vienas tų, kurie „neturi valios“, kuriems „nelemta“ būti geros formos.

IŠEITIS LABAI PAPRASTA

Klausyk. Žinau, kad reguliariai bėgioti gali būti sunku, ypač jei neturi kas tave palaikytų.

Bet, sprendimas yra kur kas paprastesnis, nei gali pasirodyti. Viskas, ko tau reikia, tai kad bėgiojimas nebūtų toks NUOBODUS. Ne, dar daugiau. Tau reikia, kad bėgimo lauktum su nekantrumu.

Kokia ta išeitis? Paprasta: audioknygos.

Gal skamba ir juokingai, bet būtent audioknygos padėjo man ir šimtams Audioteka klientų nubėgti pirmuosius 5, 10 kilometrų, pusmaratonį, o kai kuriems (beje, ir man!), pasiruošti net ir maratonui! Kaip tai įmanoma?

Visų pirma, žinodamas, kad laukia įdomi knyga, ryte norėsi nedelsdamas išbėgti (ir net atsikelsi dar anksčiau!).

Antra, su audioknyga bėgti norėsi KUO ILGIAU! Nes tik taip galėsi sužinoti, kas gi atsitiko po to, kai „dangtis atsisuko ir nukrito prie pat Odžilvio kojos“.

Trečia, tai vienas tų pamatinių įpročių, kuriuos išsiugdžius, visa kita „stebuklingai“ sustoja į vietas: atsiranda disciplina, pradedi sveikiau maitintis ir, galiausiai, pradedi labiau pasitikėti savimi!

Išbandyti tai – labai paprasta ir nieko nekainuoja, nes daugumos Audioteka audioknygų gali pradėti klausyti nemokamai. Atsisiųsk į savo telefoną Audioteka programėlę (užtruksi apie 2 minutes ir 17 sekundžių), išsirink ĮDOMIĄ audioknygą ir pasirink „Klausyti nemokamai…“

Atsisiųsk programėlę dabar, kad ryt būtum pasiruošęs. O ryt nepamiršk pasiimti ausinių! Net nepajusi, kaip pradėsi bėgioti vis toliau, nekantraudamas pasiklausyti „dar truputį“.

Programėlę paprasčiausia įsidiegti telefonu apsilankius adresu: www.audioteka.mobi

Pagarbiai,
Aurimas Mikalauskas
Audioteka.lt vadovas

P.S. Jeigu netiki manim, gal tave įtikins Pensilvanijos universitete atliktas mokslinis tyrimas, kuris parodė, kad klausant audioknygų, tikimybė sportavimą paversti įpročiu išauga net 51%.