Kaip nemokamai atsisiųsti net dvi (tavo pasirinktas) audioknygas anglų kalba:

  • Užsiregistruokite Audible naudodami šią nuorodą:

    Audible narystė http://amzn.to/2Dg3SFH – nors registracijos metu reikia įvesti savo kortelės duomenis (tam, kad nebūtų galima prisiregistruoti daug skirtingų vartotojų), registracija yra nemokama ir atsisakyti jos galima iškart po to, kai išsirenkate audioknygą.

  • Išsirinkite savo audioknygas

    Kai tik užsiregistruosite, galėsite rinktis savo audioknygas. Rekomenduoju pradėti nuo vienos ir pirmąją pasirinkti šiek tiek lengvesnę, kad apsiprastumėte prie paties knygų klausymo ir, jei nesate pratę, prie klausymo anglų kalba. Žemiau rasite 4 mano rekomenduojamas audioknygas.

  • Pradėkite klausytis

    Atsisiųskite Audible mobilią programėlę ir pradėkite klausytis audioknygų. Jei nuspręstumėte nutraukti Audible narystę, nepamirškite to padaryti per pirmąsias 30 dienų. Visgi greičiausiai pastebėsite, kad audioknygos yra tikrai šaunus dalykas, o Audible vos už 12€/mėn duoda vieną audioknygą, o dar ir 30% nuolaidą perkant papildomas audioknygas tą mėnesį.

 

Mano rekomenduojamos audioknygos

Štai keletas audioknygų, kuriomis rekomenduočiau pradėti pažintį su audioknygomis (daugiau informacijos – užvedus ant viršelio):

The Subtle Art of Not Giving a F*ck: A Counterintuitive Approach to Living a Good Life by Mark Manson
Way of the Wolf: Straight Line Selling: Master the Art of Persuasion, Influence, and Success
Deep Work: Rules for Focused Success in a Distracted World
Sapiens: A Brief History of Humankind