MĄSTYK IR BŪK TURTINGA!
veiksmų vadovas

Jūs turite neginčijamą teisę būti turtingi!

Atėjote į šį pasaulį tam, kad gyventumėte visko pertekę, laimingi, linksmi ir laisvi. Pinigai neturėtų riboti jūsų laisvės, laimės ir gerovės. Esate čia tam, kad augtumėte, skleistumėtės ir klestėtumėte dvasiškai, psichiškai ir materialiai.Joseph Murphy, tarptautinio bestselerio „Tavo pasamonės galia“ autorius

Apsupkite save gausa, grožiu ir prabanga! Pradėkite savo turtėjimo kelionę nuo šio nemokamo „Mąstyk ir būk turtingas!“ veiksmų vadovo. Viskas ką turite padaryti, tai užsiregistruoti. Užsiregistravus, 2 savaites kasdien elektroniniu paštu gausite po vieną svarbią pamoką. Jei persigalvotumėte, laiškų atsisakyti galėsite bet kada.


Užsiregistruokite į šį kursą šiandien ir jau rytoj el. paštu gaukite pirmąją pamoką!

Registracijos forma

Trumpai apie šį veiksmų vadovą

„Mąstyk ir būk turtingas!“ veiksmų vadovas – tai 2 savaičių trukmės el. kursas, paremtas visame pasaulyje pripažinta sėkmės literatūros klasika – Napoleono Hilo audioknyga „Mąstyk ir būk turtingas!“.

Jeigu jau perklausėte audioknygą, šis kursas bus puikus praktinis gidas, padėsiantis geriau įsisavinti knygoje pateiktas pamokas. Jeigu dar neperklausėte audioknygos, kurso metu susipažinsite su knygos pagrindinėmis idėjomis ir galėsite patys nuspręsti, ar verta gilintis toliau, ar visgi finansinis stabilumas yra ne tai, ko jūs ieškote.

Klausykite audioknygos „Mąstyk ir būk turtingas!“ per Audioteka programėlę