SIVANA.LT

Mintimis galime nukeliauti ten,
kur nori mūsų širdis!

Image

20% nuolaida audioknygoms

suvedus nuolaidos kodą: SIVANA

Klausytis

Motyvacinių seminarų pranešėjo bei pasaulinių bestselerių autoriaus, Robin Sharma, pasakėčia apie tai, kaip atrasti savo pašaukimą ir gyventi tokį gyvenimą, kokio visada (slapta) troškote.

Šiame įkvepiančiame pasakojime žingsnis po žingsnio atskleidžiamas aiškus metodas, kaip gyventi drąsų, harmoningą, džiaugsmo kupiną gyvenimą.


Klausytis

Klasika tapęs pasakojimas apie finansinę sėkmę, kuriame žinių apie taupymą ir investavimą suras kiekvienas. Tai tobulas finansų vadovas, laiko išbandytų principų kaip praturtėti ir išlikti turtingu, šaltinis, įkvėpęs daugybę skaitytojų kartų.

Audioknygoje pasakojama apie vergą, kuris praturtėja vadovaudamasis finansinės sėkmės principais. Čia atskleidžiami per amžius išliekantys pinigų dėsniai, padės surasti savus atsakymus kelyje į finansinę sėkmę.


Klausytis

Ši istorija kviečia pažvelgti į save ir susimąstyti. Kas galėtų paskatinti įveikti savo baimes ir susikaustymą, pakeisti įpročius ir ieškoti neįprastų sprendimų įprastose situacijose, iš naujo imti ieškoti gyvenimo skonio, kai jis nebeteikia džiaugsmo.

Autoriaus tikslas padėti į save ir supančią aplinką pažvelgti kitaip; pasidalinti savo patirtimi, įgyta studijuojant psichologiją ir neuromokslus.


Klausytis

Tai išskirtinio, tačiau kiekvienam prieinamo gyvenimo būdo gidas, kuriame žingsnis po žingsnio pristatoma, kaip pačiam autoriui pavyko 12 kartų padidinti savo metines pajamas dirbant ženkliai mažiau – vos 4 val. per savaitę.

Jei jūsų nebetenkina standartinės darbo valandos, jei nenorite laukti pensijos, kad taptumėte savo laiko vadovais, jei norite keliauti po pasaulį ir minimaliomis pastangomis uždirbti stabilų penkiaženklį atlyginimą – ši audioknyga būtent jums.


Klausytis

Ši audioknyga tai autobiografinis pasakojimas, kuriame autorius atskleidžia savo patirtis, išgyvenimus, nusivylimus ir pakilimus kelyje į finansinę sėkmę. Audioknygoje gausu žinių bei patarimų, kurie gali būti pritaikomi praktiškai.

Robert T. Kiyosaki – verslininkas, investuotojas, kurio turto vertė viršija 80 milijonų dolerių. Jo prekės ženklas „Rich Dad“ yra išleidęs daugiau nei 15 finansinės savipagalbos knygų – daugiau nei 26 milijonai egzempliorių parduota visame pasaulyje.


 
Image

Perkant bent 3 knygas gausite 30% nuolaidą

suvedus nuolaidos kodą: SIVANA30

Galite rinktis norimas audioknygas iš Audioteka.lt repertuaro

IŠSIRINKTI

Turėtumėte klausimų ar kyla nesklandumų? Drąsiai rašykite: pagalba@audioteka.lt