SIVANA.LT

Tobulink ne tik kūną,
bet ir mintis!

20% nuolaida šioms audioknygoms

suvedus nuolaidos kodą: SIVANA

Klausytis

Pasiklydote tarp šiuolaikinių auklėjimo teorijų, įvairių propaguojamų vertybių, savo pačių vaikystės patirčių ir ateities lūkesčių? O Jūs – leidžiate savo atžaloms viską ar apraizgote jų gyvenimą „tabu“?

Perklausę šią knygą, suprasite vaiko poreikius, savo ir vaiko jausmus, naujai atrasite tėvystės gebėjimus ir – dėmesio! - suprasite, kaip svarbu užmegzti RYŠĮ su vaiku nuo jo pradėjimo akimirkos.


Klausytis

Kiekvienas žmogus, kuris yra pakankamai brandus, kad suvoktų, kas tai yra pinigai, nori jų turėti. Tačiau, tvirtina N. Hillas, paprastas noras turtų neatneš, turtus sukrauna aistringas troškimas, kuris neleidžia pralaimėti.

Žmonės, pernelyg pamėgę žodį „neįmanoma“, žino daugybę priežasčių, kodėl jiems gali nepasisekti. Ši knyga parašyta tiems, kurie ieško kitokių priežasčių – priežasčių, padedančių siekti sėkmės.


Klausytis

Savo ypatingo gebėjimo „prisikasti“ prie žmogaus potencialo šaknų dėka, Napoleonas Hillas atskleidžia kaip baimės, atidėliojimas, pyktis ir pavydas trukdo mums pasiekti savo tikslus. Knygoje pateiktos įžvalgos, kaip išsivaduoti iš įpročių ir atsikratyti požiūrių, kurie užkerta kelią į sėkmę, ir galiausiai pasiekti laimę bei gerovę. 

Knyga „Pergudrauti Velnią“, kuri šiandien jau išleista ir audioknygos pavidalu, yra gili, galinga, rezonuojanti ir kupina įžvalgų.


Klausytis

Dauguma mūsų kasdienių pasirinkimų gali atrodyti kaip gerai apgalvoti sprendimai, bet taip nėra. Jie tėra įpročiai.

Ir nors kiekvienas įprotis pats savaime reiškia labai mažai, ilgainiui valgiai, kuriuos užsisakome, žodžiai, kuriuos kasnakt pasakome vaikams prieš miegą, tai, ar taupome, ar leidžiame pinigus, ar dažnai sportuojame, minčių ir darbotvarkės susidėliojimas turi milžinišką įtaką mūsų sveikatai, darbo našumui, finansiniam saugumui ir laimei.


Klausytis

"Mes manome, kad gyvename darnoje su savo aplinka, tačiau iš tiesų ji su mumis kariauja. Esame įsitikinę, kad savo aplinką kontroliuojame, tačiau iš tikrųjų tai ji valdo mus. Kai galvojame, kad visa supanti aplinka palanki mums (t. y. mums padeda), iš tikrųjų ji tik mus apsunkina ir sekina. Jai neįdomu, ką ji gali mums duoti. Jai įdomu tik tai, ką iš mūsų gali gauti." - Marshall Goldsmith


Klausytis

„Srauto“ sąvoką (angl. „Flow“) pirmasis pradėjo naudoti Mihalas Čiksentmihalis – knygos „Srautas“ autorius. 

Audioknygoje apibendrinami ir plačiajai auditorijai pristatomi dešimtmečius trukę teigiamų žmogaus išgyvenimų – džiaugsmo, kūrybiškumo ir gyvenimo pilnatvės būsenos, kurią autorius vadina „Srautu“, tyrimai. Knygoje pristatomi bendri principai, bei konkretūs pavyzdžiai, kaip nuobodžius ir beprasmius gyvenimus paversti kupinais džiaugsmo.


Perkant bent 3 knygas gausite 30% nuolaidą

nuolaidos kodas: SIVANA30

Galite rinktis norimas audioknygas iš Audioteka.lt repertuaro

IŠSIRINKTI

Turėtumėte klausimų ar kyla nesklandumų? Drąsiai rašykite: pagalba@audioteka.lt