NEMOKAMAS WEBINARAS Kaip pasiekti savo (finansinius, asmeninius ir profesinius) tikslus, kai visiškai neturi laiko mokytis iš knygų, seminarų ar dar ko...


🕙 Iki webinaro liko: [wpdevart_countdown text_for_day="d." text_for_hour="val." text_for_minut="min." text_for_second="sek." countdown_end_type="date" end_date="11-07-2018 17:00" action_end_time="show_text" content_position="left" top_ditance="5" bottom_distance="5" countdown_type="circle" font_color="#000000" button_bg_color="#3DA8CC" circle_size="60" circle_border="10" border_radius="5" font_size="20" countdown_font_famaly="Helvetica Neue,Helvetica,Arial,sans-serif" animation_type="bounce"]Webinaras jau įvyko. Registruokitės, jei norite gauti pakvietimą į kitą webinarą.[/wpdevart_countdown]
  • Data ir laikas

    2018 liepos 11 d., trečiadienis
    20:00 – 21:30 (Lietuvos laiku)

  • Webinaro vedėjas

    Aurimas Mikalauskas - verslininkas, IT konsultantas, el. komercijos ir interneto reklamos ekspertas, investuotojas, maratonininkas, leidybos įmonės vadovas,... be viso to – laimingai vedęs vyras, tėvas, laisvalaikiu užsiimantis ekstremaliais sportais, keliaujantis, muzikuojantis gitara ir pianinu, ir nuolat bandantis save naujose srityse. Kaip pasiekti savo tikslų ir gyventi ramiai, be bereikalingo streso? Susitikime webinare, viską papasakosiu.

Šiame nemokamame webinare atskleisiu 3 paslaptis:

Paslaptis #1

Kaip visiškai neturėdamas laiko mokytis aš išmokau asmeninių finansų, produktuvymo, verslo valdymo ir rinkodaros, išėjau iš samdomo darbo ir įkūriau sėkmingą leidybos įmonę.

Paslaptis #2

Kodėl brangiai kainuojantys mokymai, dar brangesnės universiteto studijos ir laisvai prieinami saviugdos straipsniai dažnai ne tik nepadeda siekti tikslų, bet viską tik dar labiau apsunkina.

Paslaptis #3

Kokia viena kritinė klaida metų metus trukdė man siekti savo tikslų, kurią ištaisius mano gyvenimas pradėjo keistis negrįžtamai. Tai viena svarbiausių pamokų, kurią išmokau iš Tony Robbins.