MĖNESIO PASIŪLYMAS

Tik šioms audioknygoms 50% nuolaida su kodu: DVIGALVOS

Nuolaida galioja iki balandžio 4 d.

Image

Verslo mitas
7,69 15,39 €
su kodu: DVIGALVOS

Jeigu nuspręstum pradėti daryti kažką savo, Michael. E. Gerber audioknyga „Verslo mitas“ bus tiesiog nepakeičiama. Ji padės išvengti pačios didžiausios klaidos, kurią daro bemaž visi išėję iš samdomo darbo ir pradėję dirbti sau. Taip pat suprasti kaip trys rolės – verslininkas, vadybininkas ir specialistas – sąveikauja tarpusavyje, kaip jas suderinti ir kaip kurti savo verslą taip, kad jis ne tik nežlugtų po pirmų metų ar mėnesių, bet ir klestėtų.

Įsikelti į krepšelį
Plačiau

5 valandos klubas
7,89 15,79 €
su kodu: DVIGALVOS

Tai kvietimas susikurti prasmingą ryto ritualą, kuris užpildytų jus visai dienai — kad dieną pasitiktumėte su įkvėpimu, motyvacija ir nusiteikimu atlaikyti bet kokius dienos sunkumus. Dalinamasi daug naudingų produktyvumo ir efektyvumo strategijų bei 10 genialių viso gyvenimo taktikų. Šių įpročių ir įgūdžių tikslas — sukurti daugiau džiaugsmo bei prasmės jūsų gyvenime bei ugdyti kiekvieno asmens lyderystės įgūdžius.

Įsikelti į krepšelį
Plačiau

Esu tyloje
7,49 14,99 €
su kodu: DVIGALVOS

Tai praktinis dėmesingumo ir meditacijos pratimų vadovas, kad kiekvienas vaikas išmoktų atrasti viduje esančią ramybę ir meilę. Visi pratimai žaismingi, dinamiški ir turintys daug vizualizacijos elementų, tinkami atlikti tiek namuose, tiek klasėje ar lauke. Nors pratimai yra skirti vaikams, tačiau pati audioknyga – suaugusiems, kurie galėtų vaikus ne tik sudominti pačia meditacija, bet ir paaiškinti, kaip teisingai atlikti pratimus ir pabūti kartu tyloje.

Įsikelti į krepšelį
Plačiau

Mąstantis vaikas
6,33 12,67 €
su kodu: DVIGALVOS

Sudėtingos situacijos ir net auklėjimo klaidos yra galimybė padėti vaikams vystytis, užaugti laimingais ir suvokiančiais savąjį „aš" žmonėmis. Vaikui išmokus analizuoti savo pojūčius, jausmus ir mintis, jis geriau supranta save ir aplinkinius. Išmokęs užmegzti ryšį per konfliktą, vaikas gauna neįkainojamą dovaną suprasti, kad net nemalonūs ginčai yra galimybė derintis prie kito žmogaus proto ir iš jo pasimokyti.

Įsikelti į krepšelį
Plačiau

Kada rinktis audioknygą?


Klausyti Audioknygų, žinoma, galima bet kada 🙂 Vis dėlto dažniausiai diena ir taip prikimšta reikalų... Štai kaip galima rasti laiko audioknygoms, specialiai tam neskiriant nė valandos per savaitę:

 • Kamščiuose. Pakeliui į darbą ar iš darbo
  Tai pats geriausias būdas prasmingai praleisti laiką įstrigus kamštyje. Gera audioknyga visiškai nuima stresą, kad ir kiek bevėluotumėte.

  -
 • Atliekant rutininius ar mechaninius darbus
  Indų plovimas, maisto ruošimas, bulvių skutimas, namų tvarkymas, vejos pjovimas, sodininkystė ar kt. - gali būti puikus metas audioknygos klausymui.

  -
 • Kai negali nuvyti įkyrių minčių
  Ar ir tau būna taip, kad užpuola įkyrios mintys ir be perstojo sukasi galvoje? Ir nieko neina padaryti! Dabar kai taip atsitinka, galima užsileisti įdomią audioknygą ir išeiti pasivaikščioti. Labai greit atstato pusiausvyrą.

  -
 • Sportuojant, minant dviratį, išėjus pabėgioti
  Audioknyga suderinama su beveik bet kokia sporto šaka. Jei gali klausyti muzikos, galima klausyti ir audioknygos.

  -
 • Kelionėje
  Ilgesnėje kelionėje automobiliu, dviračiu, autobusu, traukiniu, lėktuvu, laivu ar dirižabliu, audioknyga – nepakeičiamas kompanionas.
Image

Kaip klausytis?

  • Audioknygų klausymui reikės iPhone arba Android išmaniojo telefono arba plančetės;
  • Patogiam klausymui sukurta speciali nemokama Audioteka programėlė;
  • Klausyti programėlėje galima ir be interneto (internetas reikalingas tik audioknygai pilnai atsisiųsti);
  • Viena Audioteka paskyra galės naudotis iki 5 šeimos narių;
  • Audioknygos priskiriamos vartotojui (pagal el. pašto adresą), todėl pakeitus ar pametus telefoną, audioknygos niekur nedingsta.

  Image
  • Apie pinigus su vaikais

   Tai gidas, padėsiantis mokyti vaikus, kaip elgtis su pinigais, kaip nepasiduoti bendraamžių ir socialinės medijos manipuliacijoms, paskatisiantis ir suaugusiuosius daugiau domėtis finansų tema bei tapti geru pavyzdžiu savo vaikams. Rasi atsakymus į tokius klausimus: kaip vaikų laimė yra susijusi su finansiniu raštingumu; kaip mokyti vaikus atsakingai leisti pinigus; kada pradėti tai daryti ir kt.

  • Principai

   Remdamasis asmenine istorija, autorius pateikia unikalų principų rinkinį, atnešusį jam sėkmę, ir atskleidžia, kaip susikurti autentišką savo sėkmės principų rinkinį. Principai yra pagrindinės tiesos, kuriomis grindžiamas elgesys, padedantis susitvarkyti su sudėtingoms situacijomis ir pasiekti gyvenime to, ko nori. Autoriaus teigimu, turėti tinkamų principų rinkinį – tarsi turėti krūvą sėkmės receptų.

  • 7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai

   Tai audioknyga apie asmeninį ir profesinį efektyvumą, asmeninę lyderystę ir sąmoningumo ugdymą. Autorius sistemiškai pateikia laiko patikrintus ir nekintančius principus, kurie įgalina kiekvieną siekti subalansuoto gyvenimo, užsibrėžtų tikslų, o neišvengiamuose pokyčiuose išmintingai ieškoti naujų galimybių. Pateikiamas holistinis, integralus, principais ir nuostatomis paremtas asmeninio ir profesinio efektyvumo modelis.

  • Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms

   Gebėjimas bendrauti, megzti naujas pažintis ir daryti įtaką yra be galo svarbūs įgūdžiai tiek ieškant naujo darbo, tiek siekiant praktiškai bet kokių tikslų. Dėka to, ką išmoksite iš šios audioknygos, atsivers galimybė susirasti daugybę verslo partnerių, užmegzti naujus reikšmingus kontaktus.

  • Šios akimirkos jėga

   Knygą kaip būtinąjį skaitinį rekomenduoja daugybė dvasinių mokytojų (nepriklausomai nuo to, kokį tikėjimą jie atstovauja). Čia rasi atsakymus į klausimus kaip: Kokia tikroji Ego paskirtis? Kas yra sąmoningumas, kaip jį ugdyti? Kaip nustoti kentėti? Kaip, iš tiesų, gyventi čia ir dabar? Kaip atrasti balansą? Ir tai tik labai maža dalis mus dažnai kamuojančių klausimų, į kuriuos E. Tolle atsako labai paprastai ir aiškiai.
   -

  • Pradėk nuo savęs

   Visa ši knyga skirta vienai temai — lyderystei. Kaip vesti komandą į priekį. Kaip gyvi mūšio lauko pavyzdžiai ir strategija gali būti taikomi organizacijų ir įmonių veikloje, bei asmeniniame gyvenime. Knygos autoriai atlaikė visus šiuos išbandymus ne tik karo treniruočių, bet ir Irako karo metu, todėl ši knyga minima ir kaip vienas iš Irako karo istorijos šaltinių.

  • Dėkingumo efektas

   Pateikiami klausimai, pratimai ir afirmacijos padės jums suvokti, kas yra dėkingumo efektas, kaip jį pritaikyti kasdieniniame gyvenime, kaip dėkingumas gali ne tik vesti dvasinių ieškojimų keliu, bet ir padėti geriau išnaudoti proto galimybes, kaip dėkingumas gali paversti jus sėkmingesniu žmogumi. Atskleis, kaip būti dėkingu esamuoju laiku, nelaukiant kol atsiras tinkamos aplinkybės.
   -

  • Kliūtis paversk galimybėmis

   Ryan Holiday šioje knygoje remiasi stoicizmo – antikinės graikų filosofijos – idėjomis apie tai, kaip susidoroti su sunkumais, skausmingomis ar sudėtingomis situacijomis – kaip atkaklumas ir atsparumas gali padėti tai įveikti. Autorius šneka apie viena su kita susijusias disciplinas: suvokimą, veiksmą ir valią bei kviečia kūrybiškai įveikiant kliūtis eiti savo individualiu keliu.

  • Viskas yra sukr*šta

   Visa knyga yra parašyta išlaikant autoriaus „drąsų“ stilių. Keletas klausimų, į kuriuos knygoje bando atsakyti M. Manson: klasikinė prielaida (įsitikinimas, kad protas visiškai valdo gyvenimą, todėl turime valdyti savo emocijas) – kodėl ji neteisinga ir ką tai reiškia mūsų gyvenime? Vertybės – kaip jos gali padėti emocinėms ir racionalioms smegenims susikalbėti? Kaip tapti suaugusiu (ir kodėl mes neužaugame)? Ar skausmas gali būti vertybė? Kas yra tikroji žmogaus laisvė?

  • Pradėkime nuo klausimo KODĖL

   Kodėl?" – tai esminis klausimas, į kurį, pasak knygos autoriaus Simono Sineko, turi sau atsakyti kiekviena sėkmės siekianti kompanija. Suvokimas, KODĖL vykdote savo veiklą, lemia, kaip produktyviai sugebėsite dirbti. Audioknygoje papasakotos realios žinomų pasaulio kompanijų istorijos ne tik įkvėps esminiams strateginiams pokyčiams versle, tačiau padės atrasti motyvaciją ir savo asmeniniame gyvenime.

  • Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi

   Net ir šios knygos rašymo metu, beveik prieš 100 metų, jau buvo žinoma, kad nerimas ilgainiui turi labai rimtų pasekmių – psichosomatines ligas. Knygos autorius Dale Carnegie dalinasi kaip galite kasdien pailginti gyvenimą viena valanda, kas mus vargina ir kaip to išvengti, kaip įveikti nuobodulį, nemigą, kaip galiausiai nustoti jaudintis ir išmokti gyventi šia diena.

  • 12 gyvenimo taisyklių

   Kaip teigia pats autorius, 12 taisyklių nėra neginčijamos, nepajudinamos ir vienintelės teisingos. Tai gairės kviečiančios mąstyti, nesutikti, abejoti, bet vis tik rinktis atsakingą ir prasmingą gyvenimo kelią. Kaip prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, kodėl dažnai žmonės abejingi sau (ir kaip nebūti); kaip svarbu turėti aplinką, kuri tave palaiko; kaip keisti nusistovėjusias normas; kodėl verta impulsyvius instinktus pažaboti logika.

  • Dekonstruok save

   Jay Samit atrado slaptą formulę, kaip galima kitu kampu pažiūrėti į įvairias kasdienes problemas, sistemiškai jas dekonstruoti, ir pasiūlyti pasauliui jų sprendimus. Jeigu nežinai ko šiuo metu griebtis ar galbūt ieškai naujų idėjų savo verslui — ši audioknyga tikrai įkvėps pažiūrėti į daugybę sričių (ir gal net savo gyvenimą) visai kitu kampu.

  • Pykčio šokis

   Apie tai, kaip pyktį paversti santykius stiprinančia, o ne griaunančia jėga. Daug naudingų patarimų, kaip išmokti suprasti tikrąsias pykčio priežastis, įgyti reikiamų bendravimo įgūdžių, atskirti ir nutraukti betikslį bendravimo būdą, numatyti ir atremti kitų žmonių gynybines reakcijas. Čia pateikti pavyzdžiai apima ne tik porų santykius, bet ir bendravimą su tėvais, vaikais ar bendradarbiais.

  • Pažeidžiamumo galia

   Brene Brown tyrinėja temas, kurių dažnas norėtų išvengti: pažeidžiamumas, gėda, baimė ir empatija. Čia kalbama apie tai, kaip išgyventi šiuolaikinėje gilios stokos kultūroje, kurioje „niekada nesi pakankamas“. Alternatyva stokos kultūrai — gyvenimas visa širdimi. Brene Brown atliko ne vieną mokslinį tyrimą, kad išsiaiškintų ir apibrėžtų, ką reiškia gyventi visa širdimi.
   -

  • Ego yra tavo priešas

   Čia kalbama apie pačią didžiausią kliūtį mūsų gyvenime — mūsų EGO. Autorius dalinasi tiek savo asmeninėmis, tiek kitų istorijomis, kaip ego gali užtemdyti ambicijas, norą augti ir tobulėti, kaip tai trukdo mums būti sėkmingiems ir laimingiems. R. Holiday teigia, kad dauguma problemų kyla dėl mūsų pasaulėžiūros, savanaudiškumo ir susireikšminimo ir savo knygoje tai pagrindžia įtikinamais pavyzdžiais.

  • Naujoji Žemė

   Audioknyga padės praplėsti sąmonę ir pamatyti, kad gyvenimas yra daugiau nei vien tik kasdieniai tikslai. Sužinosite ne tik apie tai, koks yra kiekvieno mūsų šios akimirkos tikslas, bet ir koks bendrai yra gyvenimo tikslas, kokia gyvenimo prasmė. Tai akis atverianti audioknyga ir ją tikrai drąsiai rekomenduojame visiems, kas jau pasiekėte puikių finansinių rezultatų ir pajutote, kad yra kažkas daugiau – kad vien pinigai laimės tikrai neatneša.

  • Tik vienas dalykas

   Audioknygos dėka suprasite kaip svarbu yra kasdien (ir kiekvienoje situacijoje) kelti sukoncentruojantį klausimą, išmoksite maksimaliai išnaudoti Pareto 80/20 principą, suprasite kaip svarbu išmokti pasakyti „Ne“ ir aiškiai pamatyti, kam reikia pasakyti „Taip“. Ji bus naudinga jei norėsite išmokti atrasti laiko savo užimtoje dienoje.

  • Ne-priklausomi

   Keli dalykai būdingi ko-priklausomiems: sunku pasakyti „Ne“, norisi viską padaryti už kitus, nerodai kitiems (net artimiesiems) savo tikrųjų jausmų, esi pasiryžęs padaryti viską, kad tik išvengtum atviro konflikto, pirmenybę teiki kitų, ne savo poreikiams.. Kito žmogaus minčių, emocijų ir valios kontrolė tėra iliuzija. Ši audioknyga yra apie svarbiausią, tačiau dažnai ignoruojamą, pareigą rūpintis savimi – ką galite padaryti, kad pasijaustumėte geriau.

  • Pergudrauti velnią

   Jeigu tave stabdo baimė – baimė, kad nepavyks, baimė, kad prarasi viską ką turi, baimė, kad tave atstums, ar bet kokia kita baimė – ši audioknyga padės į baimę pažiūrėti kitu kampu. Knyga parašyta tikrai įdomiu stiliumi – tai tarsi autoriaus pokalbis su Velniu, kuriame Velnias atskleidžia savo veikimo būdus: sėti baimę.
   -

  • Smegenų gebėjimas gyti

   Autorius dalinasi naujausiais neuromokslo atradimais po to, kai mokslas jau pripažino, jog smegenys iš tiesų yra neuroplastiškos ir gali pačios save keisti. Knygoje rasi ne tik įkvepiančių istorijų (kurios kartais skamba tiesiog neįtikėtinai!), bet ir detaliai aprašytus gydymo metodus. Didysis atradimas — tai kiek daug mes iš tiesų galime pasiekti vien savo protu, jei tik mintis nukreipiame tinkama linkme. Ir ši knyga dar kartą tai puikiausiai įrodo.

  • Turtingas tėtis, vargšas tėtis

   Tai itin veiksmingas įvadas į turtingųjų pasaulį, kuriame autorius – per įtraukiančią istoriją – pasakoja apie turtingųjų ir neturtingųjų mąstysenos bei elgsenos skirtumus. Tai autobiografinis pasakojimas, kuriame autorius atskleidžia savo išgyvenimus kelyje į finansinę sėkmę. Knyga labai praktiška, ne veltui tai yra pasaulinis bestseleris, tokiu tapęs ir Lietuvoje.

  • Penkios meilės kalbos darbe

   Autoriai atskleidžia, kaip 5 meilės kalbų koncepcija gali būti pritaikoma kokybiškų darbo santykių kūrimui. Audioknyga padės efektyviai reikšti vertinimą ir skatinimą, padės praktiškai pritaikyti tai darbo santykiuose. Jei suprasite kokios vertinimo kalbos ir atitinkami veiksmai yra svarbiausi jūsų darbuotojams ar bendradarbiams, galėsite pagerinti darbo aplinką, darbo santykius ir darbo kokybę visoje organizacijoje ar komandoje.
   -

  • Vadovas per 24 val.

   Jeigu neseniai tapai vadovu, „gresia“ vadovo pozicija, ar, galbūt, vadovauji jau kurį laiką, bet sunkiai sekasi deleguoti darbus, įgalinti darbuotojus, siekti užsibrėžtų tikslų, o gal nepavyksta jų užsibrėžti - tuomet ši audioknyga kaip tik tau. Knyga gimė iš realių užsiėmimų su vadovais, todėl yra itin praktiška. Tai lyg gyva klausimų ir atsakymų sesija - tik šiuo atveju tau net nereikės klausimų užduoti.

  • Jūsų pasąmonės galia

   Iš tiesų sąmonė turi mažai įtakos mūsų rezultatams. Ką mes galime padaryti sąmoningai, tai nuspręsti kokio gyvenimo norime ir tuomet, taikant knygoje aprašytus metodus, perduoti šiuos norus savo pasąmonei. Autorius pasakoja kaip pažaboti pasąmonės galias siekiant savo tikslų gyvenime: pagerinti sveikatą; siekiant asmeninės laimės; kovojant su baimėmis.

  • Pinigų psichologija

   Tai kitoks požiūris į pinigus, investavimą ir finansus. Nemaža dalimi to, kaip tvarkomės su pinigais, lemia ne tiek mūsų žinios, kiek elgesys ir įpročiai. Tas, kas vienam atrodo beprotiška, kitam gali pasirodyti išmintinga, ir atvirkščiai. Knyga yra ne apie tai „kaip tapti labai labai turtingu“, o apie „turtą, godumą ir laimę“ — t.y. kaip atrasti balansą tarp turto ir laimės, ir neleisti godumui imti viršaus.
   -

  • Pažadinkite savyje milžiną

   Pati svarbiausia Tony Robbins knyga, kurioje didžiausias dėmesys skiriamas darbui su savo psichologija. Ypač – ribojančiais įsitikinimais, kurie gali trukdyti siekti sėkmės svarbiausiose gyvenimo srityse: finansuose, asmeniniuose ir tarpasmeniniuose santykiuose, emociniame bei fiziniame gyvenime ir siekiant gyvenime balanso. Perimkite gyvenimą į savo rankas.

  • Daugiau audioknygų rasite Audioteka.lt

   Jau dabar Audiotekoje – virš 400 įvairiausių audioknygų!


  Bet kurioms audioknygoms 20% nuolaida su kodu:

  DVIGALVOS20

  Apsilankykite svetainėje, surinkite mėgstamų knygų krepšelį
  ir suveskite kodą laukelyje „Turiu nuolaidos kodą“.

  Grožinė ir kita literatūra

  • Christopher Paolini – „Eragonas. Paveldėjimas (1 knyga)“

   Jaunas vaikinas, ūkininko sūnus Eragonas, medžiodamas miške, netikėtai suranda išskirtinį mėlyną akmenį ir nudžiunga – galbūt tai vertingas radinys, galintis padėti nusipirkti maisto žiemai. Greitai paaiškėja, jog tai ne keistas akmuo, o...tikras drakono kiaušinis! Kiaušinis – ypatingas, nes jo ieško ir labai svarbus imperatorius. Per vieną naktį paprastas jaunuolio gyvenimas sugriūva ir jis patenka į naują, pavojų ir iššūkių kupiną magijos pasaulį.

  • Hermann Hesse – „Stepių vilkas“

   Tai vienas žymiausių Hermano Hesės kūrinių. Romanas parašytas 1927 m. - ir nors tuo metu autorius sulaukė aštrios kritikos dėl šios knygos, tačiau ilgainiui tekstas atrado savo skaitytoją, o net ir po šimto metų – tai viena labiausiai mislingų, aptariamų ir skaitomų knygų pasaulyje. Tai psichologinis romanas, kuriame iki egzistencinės gelmės ieškoma harmonijos tarp prasmės ir beprasmybės, tarp kūniškumo ir dvasios poreikių, tarp tamsos ir malonumų.

  • Mario Puzo – „Krikštatėvis“

   Tai audioknyga visiems pasakojimų apie mafiją ir klasikinių kūrinių gerbėjams. Romanas detaliai atskleidžia Korleonių šeimos „verslą“, kurį valdo įtakingas gangsteris Don Vito, o jam talkina trys sūnūs — Sonis, Fredis ir Maiklas, bei krikštasūnis Džonis Fonteinas. Vienos šeimos istorija audioknygoje nupasakoja platų imigrantų iš Italijos kultūros ir organizuoto nusikalstamumo JAV XX a. viduryje kontekstą.

  • Michelle Obama – „Mano istorija“

   Michelle Obama pirmą kartą pasakoja apie pirmuosius santuokos metus, sunkumus derinant darbą, šeimą ir sparčiai kylančią vyro politinę karjerą. Ji papasakoja mums jų asmeninę diskusiją apie tai, ar Barackas turėtų kandidatuoti į prezidentus, supažindina su savo asmenybės (populiarios, bet dažnai kritikos strėlių per jo rinkimų kampaniją sulaukusios) vaidmeniu. Oriai, su puikiu humoru ir nepaprastai atvirai ji perteikia gyvą šeimos istorinio tapsmo, į kurį sutelktas viso pasaulio dėmesys, ir aštuonerių įsimintinų gyvenimo Baltuosiuose rūmuose metų užkulisių istoriją.

  • J. R. R. Tolkien – „HOBITAS, arba Ten ir atgal“

   Tiesiausias kelias pažadinti savo fantazijos galias - kiekvienas čia suras savo aktualijų ir pailsins smegenis nuo kasdienybės įsitraukdamas į bendrą nuotykį: kelionę po išradingai sukurtą ir iki smulkmenų apgalvotą fantastinį Viduržemio pasaulį, po kurį audioknygoje keliauti kviečia gilus ir paslaptingas Jokūbo Bareikio balsas. Pasaulyje parduota apie 100 mln. knygos kopijų, kas patalpina Tolkino fantastinę novelę tarp visų laikų geriausiai parduodamų knygų.

  • Juozas Gaižauskas – „Dievas su šlepetėmis“

   Pastaruoju atveju kelionė susideda iš paprastų nutikimų, įvykių ir pamatymų, kurių gylį ir svarbą gali pabandyti bent šiek tiek suprasti ir pajausti klausydamas juos patyrusio žmogaus. Juozas Gaižauskas jautriai, nevengdamas ir komiškų detalių audioknygoje pasakoja savo asmeninę kelionės piligrimų Keliu istoriją, kurioje gausu susitikimų su kitais žmonėmis, kitu savimi ir Dievu.

  • Oscar Wilde – „Doriano Grėjaus portretas“

   Tai istorija apie asmenybės formavimąsi, milžinišką aplinkos įtaką, ypač — autoritetų. Apie neįtikėtiną manipuliacijų galią. Apie nuolatinį savęs apgaudinėjimą. Žinoma, knyga taip pat yra ir apie tuštybę, egocentrizmą, hedonistinį gyvenimo būdą — ir kur visa tai nuveda. Ji įdomi ir istoriniu požiūriu, kadangi vaizduoja to meto (XIX a.) aukštuomenės požiūrį į visuomenę, žmogų.

  • Jared Diamond – „Sumaištis. Kaip šalys išgyvena krizes“

   Jaredas Diamondas analizuoja įvairiose pasaulio regionuose kilusias šalių krizes, detaliai atskleisdamas, kaip valstybių valdžios institucijos sprendė iškilusias problemas ir kokias pasekmes priimti sprendimai sukėlė. Pasak autoriaus, remiantis asmens krizių psichologija galima lengviau paaiškinti ir suprasti šalių krizių prigimtį, eigą bei rezultatus.

  • Linas Kojala – „Baltieji rūmai ir Lietuva“

   Apžvelgiama Baltųjų rūmų strategija pastarąjį šimtmetį ir jos įtaka Lietuvai - nuo Baltijos šalių pripažinimo 1922 metais iki Obamos pradėtos grįžimo namo strategijos bei prieštaringai vertinamos Trumpo kadencijos. Autorius nesistengia klausytojui suformuoti jokios nuomonės, o sistemingai, nešališkai ir svarbiausia - įdomiai ir suprantamai - dalinasi sukauptomis žiniomis ir asmeninių pokalbių detalėmis. Kelionių ir analitinio darbo JAV metu, Linas Kojala susitiko su aukščiausio rango pareigūnais, tiesiogiai dirbusiais su JAV prezidentais bei formavusiais Vašingtono požiūrį į Lietuvą.

  • Martynas Starkus – „Šilko kelias“

   Martynas Starkus išleido savo pirmąją audioknygą „Šilko kelias“, kurioje išgirsite nuotaikingą ir pilną nuotykių istoriją, kaip jis su keletu bendraminčių senais mersedesais bandė įveikti istorinio Šilko kelio atkarpą iki Uzbekijos sostinės Taškento. Šilko kelias – seniausias žinomas prekybos kelias, nuo antikos iki viduramžių pabaigos jungęs Kiniją, Indiją, Persiją, Arabiją, Graikiją ir Romą. Nuo Vilniaus nukeliauta daugiau kaip 10 000 kilometrų. Šiltą, šviesią spalvą pasakojimui suteikia neišsenkamas humoras, pagarbus, tolerantiškas požiūris net į egzotiškiausias kitų kultūrų keistenybes ir, žinoma, paties autoriaus skaitymas.

  • E. M. Remarkas – „Trys draugai“

   Istorija apie tris draugus prasideda antrąjį pokario dešimtmetį, mieste, kuris nebuvo įvardintas (tačiau panašus į Berlyną). Robertą Lokampą, Otą Kėsterį, Gotfrydą Lencą sieja karo meto prisiminimai ir vienintelis tikras dalykas nestabiliame pokario pasaulyje – draugystė. Draugų išgyvento karo praeitį, žmonių susvetimėjimą bedarbystės ir politinių neramumų metu, padeda ištverti lenktynių azartas, nesibaigiantis romas, apsimestinai nerūpestingas gyvenimas ir juodojo humoro skydas. E. M. Remarko autobiografinių detalių tikrai daug.

  • Dailius Dargis – "Kriminalinė Agurkinių odisėja"

   Tai istorija apie tarptautinį narkotikų kelią ir jį nutiesusius žmones, Kauno gatvėmis važinėjusius neperšaunamais, nesusprogdinamais BMW su deguonies kameromis… „Mėšlo“ lietuvaičiai pardavė daugiau kaip už 1,499 mlrd. JAV dolerių. Knyga paremta tikrais faktais, šimtais valandų pokalbių su žiauriausio narkokartelio dalyviais, jų mokytojais, vaikystę menančiais draugais, įtakingiausiais šalies pareigūnais, kurie savo akimis negalėjo patikėti tokiais narkomafijos veiklos mastais, perkopusiais 1,499 mlrd. eurų.

  • Dovydas Pancerovas – „Medžiojant tėvą“

   Debiutinis Dovydo Pancerovo romanas, tarsi mozaika dėliojantis istoriją įvairiomis kryptimis, iš įvairių istorijos tėkmės taškų, atskleidžianti skirtingų veikėjų išgyvenimus. Dalis istorijos pasakojama antruoju asmeniu, tokiu būdu pats skaitytojas panardinamas į pagrindinio veikėjo – žurnalisto Tomo Urbono - pojūčių ir emocijų pasaulį. Tomas Urbonas – pagrindinis veikėjas, tiriamosios žurnalistikos redakcijos „Skarabėjai“ vyriausiasis redaktorius. Jis kartu su kolegomis - Deividu Pociumi ir Ieva Piekūraite – tiria Lietuvoje gerbiamo verslininko milijonieriaus Edvardo Dylerto veiklą.

  • Balys Sruoga – „Dievų miškas“

   Balio Sruogos - lietuvių poeto, prozininko, dramaturgo, inteligento - prisiminimai iš Štuthofo koncentracijos stovyklos prie Gdansko, kur jis buvo vokiečių išsiųstas 1943 metų pavasarį. Knyga yra persmelkta ironija, bet, kaip teisingai pastebėjo literatūrologas Algis Kalėda: „[romane naudojama] sarkastiška ironija ir juodasis humoras – vienintelis būdas, leidęs bent kiek atsitverti nuo šaltai apgalvotos, racionalizuotos žmonių naikinimo sistemos.“. Klausant knygos sunku patikėti, kad B. Sruoga parašė ją vos per du mėnesius (tik grįžęs iš lagerio) – knyga labai gili, stilius – išskirtinis.

  • Lev Tolstoj – „Ana Karenina“

   Tai nuostabus romanas apie meilę, šeimą, gyvenimo prasmę ir aistros prigimtį. XIXa. Rusija, valdoma caro Aleksandro II-ojo, išgyvena didžiulių reformų laikotarpį - panaikinta baudžiava, atsiranda vietos savivalda (zemstvos), pertvarkomi teismai ir kariuomenė, moterims leista siekti aukštojo mokslo. Pagrindinė siužeto linija – aukštuomenės damos Anos Kareninos, kuri paliko šeimą dėl meilės grafui Aleksejui Vronskiui, taip sugriaudama savo ir kitų žmonių gyvenimus. Kita – apie dvarininką idealistą Konstantiną Leviną, kuris šeimoje ieško meilės ir tiesos. Beje, L. Tolstojaus žmona yra pasakiusi, kad Levinas - tai L. Tolstojus tik be talento, o Anai Kareninai autorius suteikė nemažai A. Puškino dukters Marijos Gartang savybių.

  • Kriminalinis podkastų serialas „Šventieji vekseliai“

   15min pristato kriminalinį septynių epizodų podkastų serialą „Šventieji vekseliai“. Tai – istorija apie įtariamo nužudymo ir didelio masto sukčiavimo schemą, kuri šiuo metu laukia teismo verdikto. Pagrindiniai kaltinamieji: skolų išieškojimo įmonės savininkė ir direktorė Agnė, jos vyras Andrius (daug kartų teistas nusikaltėlis) bei pensininkė Antanina. Nukentėjusiųjų byloje – 38, o aukoms padaryta bent 600 tūkst. eurų žala. Bet tikrasis nusikaltimų mastas gali būti dar didesnis... Šis išsamus dokumentinis pasakojimas paremtas 15min tyrimų komandos surinkta medžiaga: autentiškais pokalbių įrašais, aukų prisiminimais ir liudijimais, laiškais iš kalėjimo, šimtais puslapių dokumentų.

  • Jonas Miklovas – „Aš - stebuklas, Jūs nepastebėjote?“

   „Tai, kad gyveni istoriniais laikais, supranti tik po kurio laiko. Panašiai nutiko ir su V. Romanovo era „Žalgiryje“ - tada matėme, kad dedasi neeiliniai dalykai, bet tik po kelerių metų supratome, kad tai yra istorija, kuri privalo būti įamžinta“ - Jonas Miklovas. Audioknygoje pasakojami įvykiai sukasi apie šiuo metu Rusijoje besislapstantį verslininką, pagrindinį jau bankrutavusio „Ūkio banko“ akcininką, Vladimirą Romanovą, tačiau pats tikriausias knygos herojus - Kauno „Žalgirio“ komanda. Patiks, jei: mėgsti ar tik šiek tiek domiesi krepšiniu; tau įdomus sporto verslas ir tai, kas vyksta už aikštelės (nebūtinai krepšinio) ribų; veža tikros istorijos ir biografijos.

  Bet kurioms audioknygoms 20% nuolaida su kodu:

  DVIGALVOS20

  Iškilus neaiškumams, visada galima kreiptis į Audioteka pagalbos skyrių
  el. paštu pagalba@audioteka.lt ar per Audioteka.lt svetainę.

  Klientų atsiliepimai

  „Daug laiko praleidžiame automobilyje, tad pagrinde knygas klausome vairuojant. Tai efektyvus būdas praleisti laiką, o ir kelionė neprailgsta. Kadangi gyvename ne Lietuvoje, džiaugiames greitai ir pigiai galėdami parsisiųsti knygą audio formatu.“
  — ASTA VASILIAUSKAS —
  „Esu labai užimtas žmogus ir paskaityti knygą tiesiog nebelieka laiko. Laimei, neseniai atradau Audioteka.lt ir audioknygas, tad dabar galiu atsigriebti už prarastą laiką - knygų klausau tiesiog važiuodamas dviračiu arba pjaudamas žolę vakarais po sunkios darbo dienos“
  — MODESTAS TAMUTIS —
  SKYTECH VERSLO PLĖTROS VADOVAS
  „Tai ne tik suteikia galimybę įgauti naujų žinių sutaupant taip brangų laiką, bet kasdien važiuojant iš darbo, padeda atsigauti nuo įtampos ir streso darbe. Be to, audioteka suteikė man galimybę “perskaityti” knygas, kurias seniai planavau skaityti, bet taip ir neradau tam laiko (Stendhal “Raudona ir juoda”) - super! Nepaisant to, kad yra galimybė rinktis iš begalės angliškųjų audiobook versijų, žymiai dažniau ir mieliau renkuosi lietuviškąją audioteką. Ji žymiai patogesnė naudojimui, atsirado galimybė dar kartą perklausyti ir pažvelgti kitomis akimis į jaunystėje skaitytas knygas, na ir žinoma lietuviška kalba “arčiau kūno”."
  — VILMA UŽKALNIENĖ —
  „Šioje daugeliui mūsų gana užimtoje kasdienybėje sėdėti ir skaityti ne visada ir pavyksta, o klausytis knygų darant įvairius dėmesio konsentracijos nereikalaujančius darbus tiesiog idealu! Vakar butent taip dieną ir leidau. Likau be galo patenkinta: ir darbai padaryti ir gerą dozę motyvacijos pasisėmiau iš 2 perklausytų knygų. Klausysiu ir dar ir dar kartą, konspektuosiu turėdama tam laiko. Ir žinau ateityje perklausysiu dar ne vieną įgarsintą knygą! Kaip minėjau tai mano naujas nerealus atradimas - Ačiū Jums! Patarimas kitiems, galbut abejojantiems: klausydamas knygų nieko neprarandi, nebent nedidelius pinigus. O pinigai uždirbami. Niekada nereikia bijot į save investuot. Klausydamas knygų (t.p. ir skaitydamas) daug daug atrandi, pasipildai žinių, tobuleji. O žmogui tobulėti ir progresuoti reikia! Sėkmės!“
  — JURGA —

  Daugiau atsiliepimų rasite štai čia.

  DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI