Image
Kviečia nemokamai klausytis „LTG Link” traukiniautojams specialiai parinktų audioknygų ištraukų

(kaip klausytis audioknygų)


Vėjo nublokšti (ištrauka)

Visiems gerai žinoma Pulitzerio premija apdovanota literatūros klasika – vienas perkamiausių visų laikų romanų. Karo fone vystoma meilės istorija, transformacijos, netektys; atskleidžiamas gyvenimo įvairiapusiškumas. Tai kone genialiai supinta istorija, kupina aistros ir narsumo, pasiaukojimo ir amžinųjų vertybių, jau beveik visą amžių užburianti skaitytojus, klausytojus ir garsiosios 1939 m. Victoro Flemingo ekranizacijos žiūrovus ne tik Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Lietuvos leidėjų asociacijos Knygos apdovanojimuose „K.A. 2024" už šios audioknygos įgarsinimą Vestai Šumilovaitei-Tertelienei įteikta premija „Metų balsas”.

KLAUSYTIS IŠTRAUKOS

Altorių šešėly (ištrauka)

Neriam į klasiką... Ne visos knygos iš mokykloje privalomų perskaityti knygų sąrašo prisikviečia mus paimti jas į rankas dar kartą ir perskaityti ne maištaujančio mokinio, bet brandaus suaugusio žmogaus akimis. Tačiau V. Mykolaičio – Putino romanas yra išimtis, prie kurios įdomu sugrįžti vėl ir vėl. Audioknyga įgarsinta aktoriaus Giedriaus Arbačiausko leis su malonumu prisiminti, o gal ir pirmą kartą susitikti, su klasikiniu lietuvių literatūros kūriniu kur bebūtumėte.

KLAUSYTIS IŠTRAUKOS

Seržantas Kafas (ištrauka)

Meistriška kriminalinė komedija! Išskirtinis Giedriaus Savicko ir Vaidoto Martinaičio duetas pagrindiniuose vaidmenyse. Intriguojantis pasakojimas su didele humoro doze. Garsus, visoje Anglijoje žinomas, filantropas Godfris Eiblvaitas rastas negyvas viešbučio kambaryje. Seržantas Kafas yra paskirtas tirti bylą, o vienintelė užuomina yra paslaptingas banko indėlio kvitas išduotas netikru vardu. Kokias paslaptis atskleis bylos tyrimas?

KLAUSYTIS IŠTRAUKOS

4 val. darbo savaitė (ištrauka)

Mažiau darbo – daugiau gyvenimo. Tai naujųjų turtuolių (NT) gyvenimo moto. Šiais nenuspėjamos ekonomikos laikais nebėra nei reikiamybės, nei priežasčių laukti, kada galėsite gyventi dėl savęs. Jei jūsų nebetenkina standartinės darbo valandos nuo 9-os ryto iki 5-ių popiet – ši audioknyga būtent jums. Tai išskirtinio, tačiau kiekvienam prieinamo gyvenimo būdo gidas, kuriame žingsnis po žingsnio pristatoma, kaip pačiam autoriui pavyko 12 kartų padidinti savo metines pajamas dirbant mažiau – vos 4 val. per savaitę.

KLAUSYTIS IŠTRAUKOS

Atominiai įpročiai (ištrauka)

Audioknyga atskleidžia, kodėl taip sunku atsikratyti blogų įpročių. Pasirodo problema yra ne išsikelti tikslai ar valios stoka, bet netinkama sistema. Ši audioknyga pakeis jūsų požiūrį į progresą ir sėkmę, suteiks įrankius ir strategijas įpročių transformacijai, kad ir koks bebūtų jūsų tikslas. Autorius remdamasis biologijos, psichologijos ir neurologijos mokslo tyrimais paaiškina, kaip formuojasi įpročiai, kaip juos pakeisti, įtvirtinti ir kaip išlaikyti norimus pokyčius savo gyvenime.

KLAUSYTIS IŠTRAUKOS

Keturi tūkst. savaičių (ištrauka)

Didžiausias laiko planavimo raktas yra ne išmokti būti produktyvesniam, o pasirinkti, kam laiko neskirti. Su pagreičiu lekiančiame pasaulyje didžiausia žmogaus supergalia tampa kantrybė – tai mokėjimas išlaukti ir leisti įvykiams vystytis savo eiga. Autorius taip pat aptaria, kodėl svarbu mokėti „deginti tiltus“, kuo svarbūs bendruomenės sambūriai (ar ritualai) ir kodėl šiandien taip sunku „būti čia ir dabar“. Knygos pabaigoje pateikiama 10 praktiškų patarimų, kaip priimti savo baigtinumą.

KLAUSYTIS IŠTRAUKOS

Trumpi atsakymai į sudėtingus klausimus (ištrauka)

Moksliniai, tačiau įtraukiantys ne tik specialistus, bet kiekvieną, kuris domisi jį supančiu pasauliu, atsakymai į sudėtingus klausimus kviečia klausytoją išdrįsti klausti, stebėti, kelti idėjas ir hipotezes nesvarbu kokios idiotiškos iš pirmo žvilgsnio jos gali pasirodyti. Ar įmanoma keliauti laiku? Kas yra juodosios skylės viduje? Ar turėtume kolonizuoti kosmosą? Ar dirbtinis intelektas mus pergudraus? Kokia visatos kilmė? Tai keletas klausimų, kuriuos šioje audioknygoje kelia autorius.

KLAUSYTIS IŠTRAUKOS

Kaukas Gugis ir sielų akmuo
(ištrauka)

Tai paskutinė žinomo fantastinių istorijų vaikams rašytojo Justino Žilinsko trilogijos dalis. Pasakojimo centre – sielų akmuo, kurio ieškodamas tolimosios jūros link išsiruošia audioknygos herojus kaukas Gugis. Kaukai, aitvarai, žmonės, laumės – mitologinių ir fantastinių būtybių pasaulyje veikia ir mūsų gyvenimuose svarbūs dėsniai. Gugio ir jo draugų laukia narsos, gudrumo ir teisingumo pareikalausiantys nuotykiai. Svarbiausia čia bus – net ir tamsoje nešti šviesą.

KLAUSYTIS IŠTRAUKOS

Audioteka Club prenumerata


Su Audioteka Club klausykite dar daugiau!

Nuo šiol Audiotekoje galimybė mėgautis mėnesine prenumerata už vienkartinį mėnesinį mokestį – 9,99 eur.

Visą prenumeratos laikotarpį Audioteka Club kataloge esančių audioknygų klausykitės tiek, kiek tik norėsit. O pirmosios 14 dienų – nemokamai!

Image

 • Club kataloge – virš 600 leidinių (visas sąrašas čia)
 • Kiekvieną savaitę pildomas katalogas
 • Gali klausyti visų šių audioknygų be jokių apribojimų
 • Audioknygas, kurių nėra Club kataloge gali įsigyti žymiai pigiau (jos jau liks visam laikui)
 • Prabanga rinktis neskubant
SUŽINOTI DAUGIAU
Image

Kaip klausytis audioknygų?


  • Patogiam klausymui sukurta speciali nemokama Audioteka programėlė;
  • Programėlę įsidiegsite per Google Play (Android) arba App Store (iPhone)
  • Beliks spustelti ant norimos išklausyti ištraukos nuorodos ir ji atsivers jūsų telefone.

  Image

  Kaip klausytis?


   • Patogiam klausymui sukurta speciali nemokama Audioteka programėlė;
   • Viena Audioteka paskyra galės naudotis iki 5 šeimos narių;
   • Audioknygos priskiriamos vartotojui (pagal el. pašto adresą), todėl pakeitus ar pametus telefoną, audioknygos niekur nedingsta.

   Image

   Kada rinktis audioknygą?


   Klausyti Audioknygų, žinoma, galima bet kada 🙂 Vis dėlto dažniausiai diena ir taip prikimšta reikalų... Štai kaip galima rasti laiko audioknygoms, specialiai tam neskiriant nė valandos per savaitę:

   • Kamščiuose. Pakeliui į darbą ar iš darbo
    Tai pats geriausias būdas prasmingai praleisti laiką įstrigus kamštyje. Gera audioknyga visiškai nuima stresą, kad ir kiek bevėluotumėte.

    -
   • Atliekant rutininius ar mechaninius darbus
    Indų plovimas, maisto ruošimas, bulvių skutimas, namų tvarkymas, vejos pjovimas, sodininkystė ar kt. - gali būti puikus metas audioknygos klausymui.

    -
   • Kai negali nuvyti įkyrių minčių
    Ar ir tau būna taip, kad užpuola įkyrios mintys ir be perstojo sukasi galvoje? Ir nieko neina padaryti! Dabar kai taip atsitinka, galima užsileisti įdomią audioknygą ir išeiti pasivaikščioti. Labai greit atstato pusiausvyrą.

    -
   • Sportuojant, minant dviratį, išėjus pabėgioti
    Audioknyga suderinama su beveik bet kokia sporto šaka. Jei gali klausyti muzikos, galima klausyti ir audioknygos.

    -
   • Kelionėje
    Ilgesnėje kelionėje automobiliu, dviračiu, autobusu, traukiniu, lėktuvu, laivu ar dirižabliu, audioknyga – nepakeičiamas kompanionas.
   • Image
    • Viskas yra sukr*šta

     Knyga yra parašyta išlaikant autoriaus „drąsų“ stilių. Keletas klausimų, į kuriuos bandoma atsakyti: klasikinė prielaida (įsitikinimas, kad protas visiškai valdo gyvenimą, todėl turime valdyti savo emocijas) – kodėl ji neteisinga ir ką tai reiškia mūsų gyvenime? Vertybės – kaip jos gali padėti emocinėms ir racionalioms smegenims susikalbėti? Kaip tapti suaugusiu (ir kodėl mes neužaugame)? Ar skausmas gali būti vertybė? Kas yra tikroji žmogaus laisvė?

    • Pažeidžiamumo galia

     Brene Brown tyrinėja temas, kurių dažnas norėtų išvengti: pažeidžiamumas, gėda, baimė ir empatija. Čia kalbama apie tai, kaip išgyventi šiuolaikinėje gilios stokos kultūroje, kurioje „niekada nesi pakankamas“. Alternatyva stokos kultūrai — gyvenimas visa širdimi. Autorė atliko ne vieną mokslinį tyrimą, kad išsiaiškintų ir apibrėžtų, ką reiškia gyventi visa širdimi.
     -

    • Pradėkime nuo klausimo KODĖL

     Kodėl?" – tai esminis klausimas, į kurį, pasak knygos autoriaus Simono Sineko, turi sau atsakyti kiekviena sėkmės siekianti kompanija. Suvokimas, KODĖL vykdote savo veiklą, lemia, kaip produktyviai sugebėsite dirbti. Audioknygoje papasakotos realios žinomų pasaulio kompanijų istorijos ne tik įkvėps esminiams strateginiams pokyčiams versle, tačiau padės atrasti motyvaciją ir savo asmeniniame gyvenime.

    • 7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai

     Tai audioknyga apie asmeninį ir profesinį efektyvumą, asmeninę lyderystę ir sąmoningumo ugdymą. Autorius sistemiškai pateikia laiko patikrintus ir nekintančius principus, kurie įgalina kiekvieną siekti subalansuoto gyvenimo, užsibrėžtų tikslų, o neišvengiamuose pokyčiuose išmintingai ieškoti naujų galimybių. Pateikiamas holistinis, integralus, principais ir nuostatomis paremtas asmeninio ir profesinio efektyvumo modelis.

    • Apie pinigus su vaikais

     Tai gidas, padėsiantis mokyti vaikus, kaip elgtis su pinigais, kaip nepasiduoti bendraamžių ir socialinės medijos manipuliacijoms, paskatisiantis ir suaugusiuosius daugiau domėtis finansų tema bei tapti geru pavyzdžiu savo vaikams. Rasi atsakymus į tokius klausimus: kaip vaikų laimė yra susijusi su finansiniu raštingumu; kaip mokyti vaikus atsakingai leisti pinigus; kada pradėti tai daryti ir kt.

    • Mąstantis vaikas

     Sudėtingos situacijos ir net auklėjimo klaidos yra galimybė padėti vaikams vystytis, užaugti laimingais ir suvokiančiais savąjį „aš" žmonėmis. Vaikui išmokus analizuoti savo pojūčius, jausmus ir mintis, jis geriau supranta save ir aplinkinius. Išmokęs užmegzti ryšį per konfliktą, vaikas gauna neįkainojamą dovaną suprasti, kad net nemalonūs ginčai yra galimybė derintis prie kito žmogaus proto ir iš jo pasimokyti.

    • Blogas kraujas

     The Wall Street žurnalistas John Carreyrou pasakodamas „Theranos“ startuolio įkūrimo ir žlugimo istoriją, atskleidžia vienos didžiausių Silicio slėnio aferos užkulisius, nematomąją aukštųjų technologijų verslo pusę, paslaptis ir melus. Tai intriguojanti istorija verčianti susimąstyti apie taip vadinamos šių laikų aukso karštinės Silicio slėnyje galimas pasekmes ne tik pačiam Silicio slėniui, bet ir pasauliniu mastu.
     -

    • Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms

     Gebėjimas bendrauti, megzti naujas pažintis ir daryti įtaką yra be galo svarbūs įgūdžiai tiek ieškant naujo darbo, tiek siekiant praktiškai bet kokių tikslų. Dėka to, ką išmoksite iš šios audioknygos, atsivers galimybė susirasti daugybę verslo partnerių, užmegzti naujus reikšmingus kontaktus.

    • Pradėk nuo savęs

     Visa ši knyga skirta vienai temai — lyderystei. Kaip vesti komandą į priekį. Kaip gyvi mūšio lauko pavyzdžiai ir strategija gali būti taikomi organizacijų ir įmonių veikloje, bei asmeniniame gyvenime. Knygos autoriai atlaikė visus šiuos išbandymus ne tik karo treniruočių, bet ir Irako karo metu, todėl ši knyga minima ir kaip vienas iš Irako karo istorijos šaltinių.
     -

    • Kliūtis paversk galimybėmis

     Ryan Holiday šioje knygoje remiasi stoicizmo – antikinės graikų filosofijos – idėjomis apie tai, kaip susidoroti su sunkumais, skausmingomis ar sudėtingomis situacijomis – kaip atkaklumas ir atsparumas gali padėti tai įveikti. Autorius šneka apie viena su kita susijusias disciplinas: suvokimą, veiksmą ir valią bei kviečia kūrybiškai įveikiant kliūtis eiti savo individualiu keliu.

    • Dėkingumo efektas

     Pateikiami klausimai, pratimai ir afirmacijos padės jums suvokti, kas yra dėkingumo efektas, kaip jį pritaikyti kasdieniniame gyvenime, kaip dėkingumas gali ne tik vesti dvasinių ieškojimų keliu, bet ir padėti geriau išnaudoti proto galimybes, kaip dėkingumas gali paversti jus sėkmingesniu žmogumi. Atskleis, kaip būti dėkingu esamuoju laiku, nelaukiant kol atsiras tinkamos aplinkybės.
     -

    • Dekonstruok save

     Jay Samit atrado slaptą formulę, kaip galima kitu kampu pažiūrėti į įvairias kasdienes problemas, sistemiškai jas dekonstruoti, ir pasiūlyti pasauliui jų sprendimus. Jeigu nežinai ko šiuo metu griebtis ar galbūt ieškai naujų idėjų savo verslui — ši audioknyga tikrai įkvėps pažiūrėti į daugybę sričių (ir gal net savo gyvenimą) visai kitu kampu.

    • Kai Nyčė verkė

     Irvin David Yalom – psichiatras, rašytojas ir Standfordo universiteto profesorius iš JAV. Dažnai priskiriamas egzistencialistų gretoms, jis yra unikalaus, pamokomojo romano žanro autorius. Savo darbuose fikciją vilkdamas į psichoterapijos rūbą, autorius siekia pedagoginio tikslo – pamokyti savo skaitytoją. Knyga išversta į keliasdešimt kalbų, susilaukė puikių įvertinimų ir neabejotinai buvo įrašyta į literatūros istoriją.
     -

    • Vadovas per 24 val.

     Jeigu neseniai tapai vadovu, „gresia“ vadovo pozicija, ar, galbūt, vadovauji jau kurį laiką, bet sunkiai sekasi deleguoti darbus, įgalinti darbuotojus, siekti užsibrėžtų tikslų, o gal nepavyksta jų užsibrėžti - tuomet ši audioknyga kaip tik tau. Knyga gimė iš realių užsiėmimų su vadovais, todėl yra itin praktiška. Tai lyg gyva klausimų ir atsakymų sesija - tik šiuo atveju tau net nereikės klausimų užduoti.

    • Naujoji Žemė

     Audioknyga padės praplėsti sąmonę ir pamatyti, kad gyvenimas yra daugiau nei vien tik kasdieniai tikslai. Sužinosite ne tik apie tai, koks yra kiekvieno mūsų šios akimirkos tikslas, bet ir koks bendrai yra gyvenimo tikslas, kokia gyvenimo prasmė. Tai akis atverianti audioknyga ir ją tikrai drąsiai rekomenduojame visiems, kas jau pasiekėte puikių finansinių rezultatų ir pajutote, kad yra kažkas daugiau – kad vien pinigai laimės tikrai neatneša.

    • Jūsų pasąmonės galia

     Iš tiesų sąmonė turi mažai įtakos mūsų rezultatams. Ką mes galime padaryti sąmoningai, tai nuspręsti kokio gyvenimo norime ir tuomet, taikant knygoje aprašytus metodus, perduoti šiuos norus savo pasąmonei. Autorius pasakoja kaip pažaboti pasąmonės galias siekiant savo tikslų gyvenime: pagerinti sveikatą; siekiant asmeninės laimės; kovojant su baimėmis.
     -

    • Smegenų gebėjimas gyti

     Autorius dalinasi naujausiais neuromokslo atradimais po to, kai mokslas jau pripažino, jog smegenys iš tiesų yra neuroplastiškos ir gali pačios save keisti. Knygoje rasi ne tik įkvepiančių istorijų (kurios kartais skamba tiesiog neįtikėtinai!), bet ir detaliai aprašytus gydymo metodus. Didysis atradimas — tai kiek daug mes iš tiesų galime pasiekti vien savo protu, jei tik mintis nukreipiame tinkama linkme.

    • Dievas visada keliauja incognito

     Ši istorija kviečia pažvelgti į save ir susimąstyti. Kas galėtų paskatinti įveikti savo baimes ir susikaustymą, pakeisti įpročius ir ieškoti neįprastų sprendimų įprastose situacijose, iš naujo imti ieškoti gyvenimo skonio, kai jis nebeteikia džiaugsmo. Autoriaus tikslas padėti į save ir supančią aplinką pažvelgti kitaip; pasidalinti savo patirtimi, įgyta studijuojant psichologiją ir neuromokslus.

    • 12 gyvenimo taisyklių

     Kaip teigia pats autorius, 12 taisyklių nėra neginčijamos, nepajudinamos ir vienintelės teisingos. Tai gairės kviečiančios mąstyti, nesutikti, abejoti, bet vis tik rinktis atsakingą ir prasmingą gyvenimo kelią. Kaip prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, kodėl dažnai žmonės abejingi sau (ir kaip nebūti); kaip svarbu turėti aplinką, kuri tave palaiko; kaip keisti nusistovėjusias normas; kodėl verta impulsyvius instinktus pažaboti logika.

    • Pergudrauti velnią

     Jeigu tave stabdo baimė – baimė, kad nepavyks, baimė, kad prarasi viską ką turi, baimė, kad tave atstums, ar bet kokia kita baimė – ši audioknyga padės į baimę pažiūrėti kitu kampu. Knyga parašyta tikrai įdomiu stiliumi – tai tarsi autoriaus pokalbis su Velniu, kuriame Velnias atskleidžia savo veikimo būdus: sėti baimę.
     -

    • Principai

     Remdamasis asmenine istorija, autorius pateikia unikalų principų rinkinį, atnešusį jam sėkmę, ir atskleidžia, kaip susikurti autentišką savo sėkmės principų rinkinį. Principai yra pagrindinės tiesos, kuriomis grindžiamas elgesys, padedantis susitvarkyti su sudėtingoms situacijomis ir pasiekti gyvenime to, ko nori. Autoriaus teigimu, turėti tinkamų principų rinkinį – tarsi turėti krūvą sėkmės receptų.

    • Turtingas tėtis, vargšas tėtis

     Tai itin veiksmingas įvadas į turtingųjų pasaulį, kuriame autorius – per įtraukiančią istoriją – pasakoja apie turtingųjų ir neturtingųjų mąstysenos bei elgsenos skirtumus. Tai autobiografinis pasakojimas, kuriame autorius atskleidžia savo išgyvenimus kelyje į finansinę sėkmę. Knyga labai praktiška, ne veltui tai yra pasaulinis bestseleris, tokiu tapęs ir Lietuvoje.

    • Penkios meilės kalbos darbe

     Autoriai atskleidžia, kaip 5 meilės kalbų koncepcija gali būti pritaikoma kokybiškų darbo santykių kūrimui. Audioknyga padės efektyviai reikšti vertinimą ir skatinimą, padės praktiškai pritaikyti tai darbo santykiuose. Jei suprasite kokios vertinimo kalbos ir atitinkami veiksmai yra svarbiausi jūsų darbuotojams ar bendradarbiams, galėsite pagerinti darbo aplinką, darbo santykius ir darbo kokybę visoje organizacijoje ar komandoje.

    • Daugiau audioknygų rasite Audioteka.lt

     Jau dabar Audiotekoje – virš 600 įvairiausių audioknygų!


    Bet kurioms audioknygoms 20% nuolaida su kodu:

    DVIGALVOS20

    Apsilankykite svetainėje, surinkite mėgstamų knygų krepšelį
    ir suveskite kodą laukelyje „Turiu nuolaidos kodą“.

    Klientų atsiliepimai

    „Daug laiko praleidžiame automobilyje, tad pagrinde knygas klausome vairuojant. Tai efektyvus būdas praleisti laiką, o ir kelionė neprailgsta. Kadangi gyvename ne Lietuvoje, džiaugiames greitai ir pigiai galėdami parsisiųsti knygą audio formatu.“
    — ASTA VASILIAUSKAS —
    „Esu labai užimtas žmogus ir paskaityti knygą tiesiog nebelieka laiko. Laimei, neseniai atradau Audioteka.lt ir audioknygas, tad dabar galiu atsigriebti už prarastą laiką - knygų klausau tiesiog važiuodamas dviračiu arba pjaudamas žolę vakarais po sunkios darbo dienos“
    — MODESTAS TAMUTIS —
    SKYTECH VERSLO PLĖTROS VADOVAS
    „Tai ne tik suteikia galimybę įgauti naujų žinių sutaupant taip brangų laiką, bet kasdien važiuojant iš darbo, padeda atsigauti nuo įtampos ir streso darbe. Be to, audioteka suteikė man galimybę “perskaityti” knygas, kurias seniai planavau skaityti, bet taip ir neradau tam laiko (Stendhal “Raudona ir juoda”) - super! Nepaisant to, kad yra galimybė rinktis iš begalės angliškųjų audiobook versijų, žymiai dažniau ir mieliau renkuosi lietuviškąją audioteką. Ji žymiai patogesnė naudojimui, atsirado galimybė dar kartą perklausyti ir pažvelgti kitomis akimis į jaunystėje skaitytas knygas, na ir žinoma lietuviška kalba “arčiau kūno”."
    — VILMA UŽKALNIENĖ —
    „Šioje daugeliui mūsų gana užimtoje kasdienybėje sėdėti ir skaityti ne visada ir pavyksta, o klausytis knygų darant įvairius dėmesio konsentracijos nereikalaujančius darbus tiesiog idealu! Vakar butent taip dieną ir leidau. Likau be galo patenkinta: ir darbai padaryti ir gerą dozę motyvacijos pasisėmiau iš 2 perklausytų knygų. Klausysiu ir dar ir dar kartą, konspektuosiu turėdama tam laiko. Ir žinau ateityje perklausysiu dar ne vieną įgarsintą knygą! Kaip minėjau tai mano naujas nerealus atradimas - Ačiū Jums! Patarimas kitiems, galbut abejojantiems: klausydamas knygų nieko neprarandi, nebent nedidelius pinigus. O pinigai uždirbami. Niekada nereikia bijot į save investuot. Klausydamas knygų (t.p. ir skaitydamas) daug daug atrandi, pasipildai žinių, tobuleji. O žmogui tobulėti ir progresuoti reikia! Sėkmės!“
    — JURGA —

    Daugiau atsiliepimų rasite štai čia.