Kas skiria tuos, kurie pasiekia tikslų ir tuos, kurių tikslai taip ir lieka neįgyvendintomis svajonėmis?
Vieni jų – imasi veiksmų ir žinias iškart taiko praktiškai. Kiti – ieško pasiteisinimų. Ar tu – sieksi savo tikslų?
SPECIALUS AUDIOTEKA PASIŪLYMAS

Tačiau Audiotekoje gali bet kada įsigyti patikusias audioknygas.
Tavo patogumui – 15 audioknygų, rekomenduotų webinaro metu:

 • Pažadinkite savyje MILŽINĄ

  Antroji ir pati svarbiausia Tony Robbins knyga, kurioje didžiausias dėmesys skiriamas darbui su savo psichologija. Ypač – ribojančiais įsitikinimais, kurie trukdo pasiekti sėkmės svarbiausiose gyvenimo srityse: finansuose, asmeniniuose ir tarpasmeniniuose santykiuose, emociniame bei fiziniame gyvenime ir siekiant gyvenime balanso didinant produktyvumą.

 • Įpročio galia

  Kuo daugiau domiuosi asmeniniu tobulėjimu ir dirbu su savimi, tuo labiau suprantu, kad teisingi įpročiai ir nulemia tai, ar pasieksime išsikeltus tikslus, ar ne. Ši audioknyga – geriausia, kas iki šiol yra parašyta apie įpročius, nes ji yra labai praktiška. Audioknyga padės ne tik suprasti kaip veikia įpročiai, bet ir kaip iš tiesų nenaudingus įpročius keisti naudingais.

 • Mąstyk ir būk turtingas!

  Tai 13 sėkmės dėsnių, kuriuos per daugiau nei 20 metų surinko ir susistemino Napoleon Hill apklausęs daugiau nei 500 verslininkų. Ši audioknyga – tai tarsi asmeninio tobulėjimo biblija, įkvėpusi tokius žinomus žmones kaip Oprah Winfrey, Tony Robbins, Bruce Lee ir tūkstančius kitų. Tai taip pat viena perkamiausių audioknygų ir Audiotekoje, sulaukusi jau daugiau nei 100 atsiliepimų!

 • Jokių kompromisų

  Tai vieno kiečiausių FTP įkaitų derybininkų (taip pat ir „Black Swan“ mokyklos įkūrėjo) itin praktiška knyga apie tai, kaip derėtis įvairiausiose gyvenimiškose situacijose: dėl atlyginimo, dėl geresnių darbo sąlygų, dėl automobilio kainos ir pan. . Kai tik pradėjau klausyti šios knygos, iškart išbandžiau kelias technikas ir buvau priblokštas, kaip įspūdingai tai veikia, todėl iškart nusprendžiau pasiūlyti šią knygą išleisti lietuviškai – ir štai ji čia.

 • Pergudrauti velnią

  Ši audioknyga – tai Napoleono Hillo įsivaizduotas pokalbis tarp knygos autoriaus ir paties Velnio. Knygoje daug dėmesio skiriama ribojantiems įsitikinimams, baimėms, taip pat kalbama apie dvi priešingas varomąsias jėgas: tikėjimą ir baimę. Baimė, žinoma, dažniausiai veda ne tais keliais, kuriais norime nueiti, todėl svarbiausias šios knygos uždavinyspadėti atsikratyti baimės, kad pradėtumėte veikti vedami tikėjimo. Tikėjimo savimi, tikėjimo, kad gyvenimas yra daugiau nei jums atrodo šiandien.

 • Naujoji Žemė

  Tai dvasinio tobulėjimo audioknyga. Ką ji čia veikia? Na, juk net pavadinime yra paantraštė: „Nubuskite ir siekite savo tikslų“. Ši audioknyga padės praplėsti sąmonę ir pamatyti, kad gyvenimas yra daugiau nei vien tik kasdieniai tikslai. Sužinosite ne tik apie tai, koks yra kiekvieno mūsų šios akimirkos tikslas, bet ir koks bendrai yra gyvenimo tikslas, kokia gyvenimo prasmė. Tai akis atverianti audioknyga ir ją tikrai drąsiai rekomenduoju visiems, kas jau pasiekėte puikių finansinių rezultatų ir pajutote, kad yra kažkas daugiau – kad vien pinigai laimės tikrai neatneša.

 • Presence

  Amy Cuddy, šios knygos autorė, susidūrė su vienu didžiausių iššūkių gyvenime - kaip atstatyti pasitikėjimą savimi, kai praradai tai, kas esi? Prieš avariją, ji buvo protingiausia mergina savo aplinkoje, tačiau patyrus smegenų traumą, ji neteko 30 IQ taškų ir draugai jos tiesiog negalėjo atpažinti. Jos knygoje pateikta paprasta metodika padės bet kam, kas nori padidinti pasitikėjimą savim: prieš susitikimus, prieš darbo pokalbį, prieš einant ant scenos.

 • Trigeriai

  Iš šios audioknygos sužinosite apie aplinkos įtaką siekiant tikslų (aplinkos trigerius) ir, svarbiausia – apie dažniausius aplinkoje slypinčius pavojus, kurie ir sutrukdo tikslus pasiekti. Knygoje taip pat daug dėmesio skiriama įsitikinimams - rasite net 14 trukdančių įsitikinimų trigerių.

 • Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms

  Gebėjimas bendrauti, megzti naujas pažintis ir daryti įtaką yra be galo svarbūs įgūdžiai siekiant praktiškai bet kokių tikslų. Dėka to, ką išmokau iš šios audioknygos, aš susiradau daugybę verslo partnerių, užmezgiau kontaktus su leidyklomis, autoriais, aktoriais… Tiesą sakant be jos, vargu ar apskritai būčiau išlindęs iš savo „kiauto“.

 • Tik Vienas dalykas

  Tai viena naujausių audioknygų Audiotekoje, jau tapusi pasauliniu bestseleriu ir pripažinta plačiai visame pasaulyje. Jos dėka supratau kaip svarbu yra kasdien (ir kiekvienoje situacijoje) kelti sukoncentruojantį klausimą, išmokau maksimaliai išnaudoti Pareto 80/20 principą, supratau kaip svarbu išmokti pasakyti „Ne“ ir aiškiai pamatyti, kam reikia pasakyti „Taip“.

 • 4 vykdymo disciplinos

  Nors ši audioknyga orientuota į profesinių tikslų siekimą bei darbą su komanda, man ji pagelbėjo tiek profesiniame, tiek ir asmeniniame gyvenime.
  4 vykdymo disciplinas Audiotekoje naudojame jau bemaž metai ir tai tikrai veikia.
  Didžiausias mano išsinešimas – tai progreso (o ne veiklos) rodiklių svarba ir darbas būtent su jais, o ne su veiklos rezultatų rodikliais.

 • Verslo mitas

  Eidamas tobulėjimo keliu anksčiau ar vėliau greičiausiai nuspręsi pradėti daryti kažką „savo“ ir čia Michael. E. Gerber audioknyga „Verslo mitas“ – tiesiog nepakeičiama. Ji padės išvengti pačios didžiausios klaidos, kurią daro bemaž visi išėję iš samdomo darbo ir pradėję dirbti sau. Verslininkas, vadybininkas ir specialistas – suprasite kaip šios rolės tarpusavyje sąveikauja, kaip jas suderinti ir kaip kurti savo verslą taip, kad jis ne tik nežlugtų po pirmų metų ar mėnesių, bet ir klęstėtų.

 • Srautas

  Ar teko girdėti apie srauto arba tėkmės būseną? Ši knyga pirmoji moksliškai ištyrė ir aprašė šį fenomeną. Audioknygos „Srautas“ dėka sužinosite kaip išmokti mėgautis bet kokia veikla, kaip pastebėti ankstyvuosius požymius, kuomet jau reikia pradėti kelti sau didesnius iššūkius arba daugiau dėmesio skirti įgūdžių lavinimui. Tai nuostabi knyga, kuria remiasi dauguma šiuolaikinių asmeninio tobulėjimo knygų (beje, taip pat ir daugybė naujausių kompiuterinių žaidimų – siekdami kuo labiau įtraukti žaidėjus į žaidimą).

 • Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto

  Jeigu dar neskaitėte ar neklausėte šios audioknygos, primygtinai rekomenduoju tą padaryti. Ir ne vieną kartą. Visa knyga yra apie vieną esminę pamoką, kuri padės gyvenime siekti to, ko norite – tai kaip „nekru*ti proto“ dėl nesvarbių dalykų. Tai tam tikra gyvenimo filosofija, kurią labai rekomenduoju išbandyti. Beje, joje rasite ir asmeninę Mark Manson istoriją (kaip jis atrado savo mylimą veiklą), taip pat daug sužinosite apie vertybes ir sulaužysite ne vieną ribojantį įsitikinimą.

 • Tyla

  Žinoti ir gerai suprasti savo asmenybės tipą yra be galo svarbu, kad ir kokių tikslų siektumėte? Kodėl – nes intravertai ir ekstravertai gali gauti tą patį rezultatą absoliučiai skirtingais būdais. Tik supratus koks milžiniškas gali būti skirtumas, pavyks labiau pasitikėti savimi ir nesistengti veikti ekstraveršikais būdais (jei esi intravertas), o priešingai – pasinaudoti savo stiprybėmis. Susan Cain šią temą tyrinėjo 7 metus, o ši knyga – tų tyrinėjimų rezultatas.

 • Daugiau audioknygų rasite Audioteka.lt

  Jau dabar Audiotekoje – virš 150 įvairiausių audioknygų, o su Audioteka Go galėsite rinktis bet kurią patikusią!15 audioknygų vertė: 270,08 €
Su Audioteka Go15: tik 97 €

Rimvydas Nemeika: „Audiotekos dėka gyvenu savo svajonių gyvenimą“


Iki Audiotekos, Rimvydas gyveno ir dirbo Norvegijoje. Jo kasdienybė: sandėliai, pakrovimas, iškrovimas...

Atradęs tobulėjimo knygas ir Audioteką, Rimvydas suprato, kad „kažkas čia negerai, kažką aš negerai darau“. Taip prasidėjo jo transformacija.

Šiuo metu Rimvydas su šeima gyvena savo vaikysės svajonių mieste – Klaipėdoje, o užsiima jis internetine prekyba! Įkvėptas audioknygų, pradėjo savarankiškai mokytis internetinio verslo, o šiuo metu gali sau leisti gyventi žymiai laisviau, daugiau laiko leisti su šeima ir naujais draugais.

 

Naujausios audioknygos Audiotekoje:

Audioteka Go klientų atsiliepimai:

Aistė Lapėnienė

„Super paslauga. Labai džiaugiuosi, kad ja pasinaudojau. Iš prigimties esu nekantri ir negaliu ilgai laukti pirkinio. Čia gi vyksta viskas labai greitai: paklausau knygos nemokamą dalį ir jei nusprendžiu, kad noriu jos klausytis toliau – akimirksniu ją nusiperku pasinaudojusi Audioteka Go kreditais ir tęsiu klausymą. Ir dar puiku, kad tokiu būdu perkant knygas tai kainuoja pigiau!!! 😊"

Vaidas Kerulis

„Audioteka Go nebuvo problemų įsigyti. Labai patenkintas esu, kad toliau tobulėju ir įgyvendinu vienus iš metinių tikslų. Su Audioteka Go paprasčiau pirkti knygas. Kreditus naudoju programėle per telefoną. Nors kartais ir per kompiuterį pasižiūriu. Galiu pasakyti - kai atsirado Audioteka mano gyvenime prieš metus (negana to, kad jis keitėsi) man labai padėjo, padeda. Neįsivaizduoju ar savaitę išbūčiau be Audiotekos. Kažko trūksta jei nepaklausai."

Jūratė

„Tikrai be galo džiaugiuosi Audioteka Go atsiradimu. Man tai visokeriopai patogiau. Tai ir greitesnis ir pigesnis būdas įsigyti knygas. Anksčiau dar abejodavau ar tikrai pirkti išsirinktą knygą. Gal per brangu, gal apsieisiu ir be jos... Dabar manau, kad tikrai galėjau pirkti 15 kreditų, o ne penkis, nes per mėnesį praktiškai beveik visus ir išnaudojau 🙂 Su Audioteka Go viskas paprasčiau ir tikrai jokių nesklandumų, ir susitaupo daug laiko, nes nereikia daryti atskirų banko pavedimų kiekvienos knygos pirkimui. Dėkoju jūsų šauniai komandai :)"

Netrukus Audiotekoje:

 • Stephen R. Covey – „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“

  Iki šiol viena reikšmingiausių saviugdos knygų pasaulyje laikoma Stephen R. Covey klasika pateikia visiškai kitokią – efektyviai veikiančio žmogaus – mąstymo paradigmą. Tai nuosekli metodika, padėsianti pasiekti pilnatvę asmeniniame, profesiniame ir dvasiniame gyvenime.

 • Du tėčiai – „Turtingas ir vargšas"

  Tai itin veiksmingas įvadas į turtingųjų pasaulį, kuriame autorius – per įtraukiančią istoriją – pasakoja apie turtingųjų ir neturtingųjų mąsysenos bei elgsenos skirtumus. Knyga labai praktiška, ne veltui tai yra pasaulinis bestseleris, tokiu tapęs ir Lietuvoje.

 • M. J. DeMarco – „Greitkelis link milijono“

  Nenorite laukti 40 metų, kad užsidirbti pirmąjį milijoną? Šioje audioknygoje autorius pateikia aiškų kelią kaip užsidirbti savo svajonei per artimiausius 5 metus, kad jau dabar galėtumėte pradėti mėgautis turtais, o ne tada, kai pusė gyvenimo jau bus prabėgę dirbant viršvalandžius, aukojant laiką su šeima ir su draugais.

 • Eliyahu Goldratt – „Tikslas“

  Ši knyga – ne apie tikslus. Ji – apie tai, kaip sistemiškai spręsti įvairias gyvenimo problemas. Tai puikus įvadas į Apribojimų teoriją (Theory of Constraints) – sisteminį problemų sprendimo metodą, kuris naudojamas įvairiausiose srityse, nuo asmeninio gyvenimo iki verslo ar gamybos optimizavimo, pardavimų, komandos formavimo ir t.t. Beje, tai vienas pirmųjų plačiai išpopuliarėjusių (profesionaliai parašytų) verslo romanų – todėl klausyti bus itin įdomu, net jei pats sisteminis mąstymas nekelia susidomėjimo.

 • Benediktas Gylys – „Bitonomija“

  Norite išmokti užsidirbti prekiaujant internetu? Benediktas Gylys – milijonierius, e. komercijos bei interneto reklamos profas šioje knygoje supažindins su įvairiausiais būdais užsidirbti internetu – nuo „affiliate“ marketingo iki tikrojo dropshippingo. Jeigu jau skaitėte „4 valandų darbo savaitę“, kitas žingsnis – ši audioknyga.

 • Brian Tracy – „Mokslas apie pinigus“

  Brian Tracy, visame pasaulyje žinomas lektorius, motyvacinis pranešėjas šioje knygoje dalinasi per savo gyvenimą sukauptomis žiniomis apie pinigus, investavimą, turtą bei ekonomiką. Jei tai pirmoji jūsų knyga šia tema, B. Tracy plačiai jums atvers akis. Jei ne – tuomet dar kartą pasitvirtinsite tai, ką jau žinojote ir galbūt ši knyga jus paskatins galiausiai imtis veiksmų.

Vita Mackevičienė: „Pradėjusi klausytis knygų, pradėjau veikti“

Image

„Kur buvau prieš pradedant klausytis knygų?

Dirbau nemėgiamą darbą, nors visada žinojau, ką norėčiau dirbti. Nesijaučiau laiminga iš vidaus, tik paviršutinis džiaugsmas aplankydavo. Pradėjus klausytis knygų, pradėjau veikti. Išsikėliau tikslus ir jų siekiau (aš čia taip paprastai išsireiškiu).

Iš tiesų, labai daug dirbau su savimi. Visos tos mano baimės, kad nepavyks, čia ne man, gal vėliau ir t. t. sumažėjo iki minimumo.

Kadangi gyvenu ne Lietuvoje, labai ribojau save dėl kalbos. Bet nuolatinis kartojimas sau, kad aš galiu, suteikė man sparnus. Dabar aš studijuoju (anglų kalba) ir gavau darbo vietą, kurioje visada ir norėjau būti – aš esu fitneso instruktorė. Man tai yra labai daug.

Per tris mėnesius gavau tai apie ką svajojau gyvendama Airijoje du metus!

Galbūt tai kažkam atrodys menkas pasiekimas, bet man darbo pakeitimas – iš nemylimo į patį mylimiausią – prilygsta kalno nuvertimui. Galėčiau dirbti šį darbą ir negauti už tai atlyginimo. Kiek iš mūsų čia yra taip manančių?”

Ar audioknygos tinka visiems?


Tikrai ne. Statistiškai 3 iš 100 išbandžiusių audioknygą kaip tobulėjimo priemonę galiausiai supranta, kad ji jiems netinka ir nusprendžia atsisakyti šios idėjos.

Mums be galo svarbu, kad patenkinti liktų visi – ir tie, kam audioknygos tampa kasdieniais palydovais (ir iš tiesų padeda tobulėti), ir tie, kas išbando audioknygą ir supranta, kad „audioknyga gal ir geras dalykas, bet ne man“. Todėl visiems pasinaudojusiems šiuo pasiūlymu, duodame besąlyginę 100% jokių-klausimų pinigų grąžinimo garantiją, jei mėnesio bėgyje pamatysite, kad visgi dėl kažkokių priežasčių audioknygos Jums netinka.


Štai ankstyvieji požymiai, kad audioknygos gali Jums netikti:

 • Kelionė į darbą ir iš darbo trunka mažiau nei 5 minutes IR
 • Neturite šuns, kurį reguliariai vedžiotumėte IR
 • Nesportuojate, nemėgstate išeiti pasivaikščioti IR
 • Mieliau laiką leidžiate prie televizoriaus (kelias valandas per dieną) IR
 • Neatlikinėjate rutininių darbų, kurie reikalautų minimaliai dėmesio (indų plovimas, maisto ruošimas ir pan.) IR
 • Prie vairo per dieną praleidžiate vos 5-10 minučių.

 • Jei dauguma šių požymių tinka jums, na... greičiausiai tai ženklas, kad audioknygos jums gali būti netinkamas formatas. Tokiu atveju galbūt geriau būtų rinktis paprastą knygą ir ją paskaityti ant sofos vietoj televizoriaus.

  PASINAUDOKITE PASIŪLYMU DABAR


  🕙 Liko laiko pasinaudoti pasiūlymu: [wpdevart_countdown text_for_day="d." text_for_hour="val." text_for_minut="min." text_for_second="sek." countdown_end_type="date" end_date="12-09-2018 22:00" action_end_time="show_text" content_position="left" top_ditance="5" bottom_distance="5" countdown_type="circle" font_color="#000000" button_bg_color="#3DA8CC" circle_size="60" circle_border="10" border_radius="5" font_size="20" countdown_font_famaly="Helvetica Neue,Helvetica,Arial,sans-serif" animation_type="bounce"]Pasiūlymo laikas baigėsi.[/wpdevart_countdown]

  Audioteka Go5

  €47

  audioknygos (kredito) vertė 9,40€
  • Audioknygų: 5
  • Trukmė: 6 mėn
  • Sutaupai: 59,96€
  • Dovana: 5 šortai
  Pasiūlymas nebegalioja

  Audioteka Go10

  €79

  audioknygos (kredito) vertė 7,90€
  • Audioknygų: 10
  • Trukmė: 12 mėn
  • Sutaupai: 131,71€
  • Dovana: 5 šortai
  Pasiūlymas nebegalioja

  1 kreditas = 1 tavo pasirinkta audioknyga


  DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI