Stanislovas – verslininkas, Lietuvos Aviakonstruktorių Federacijos tarybos narys: „Šiaip esu žemdirbys, nors, kaip matosi nuotraukoje, mano hobis – dangus.  Taip norėjau skraidyti, kad net lėktuvą pasidariau… (fotografijoje sėdžiu „Stingo“ kabinoje, tai – gamyklinis lėktuvas. Mano „Martynas“ – kitoks).  Jei paklaustumėte mano mėgstamų rašytojų vardų, vienas iš jų, be abejo būtų R. Bachas.

Dalinamės Stanislovo pasakojimu:

Skaičiau, skaitau ir skaitysiu, tikiu, iki gyvenimo pabaigos.  Knyga – nuostabus dalykas.  Gaila, ne visi tai supranta, ar moka skaityti…

Audioknyga, mano galvai, turi didelių perspektyvų.  Tai tikrai nei kiek ne prasčiau už popierinę knygą.  Taip – lėčiau, bet važiuojant?

Automobilyje praleidžiu labai daug laiko, per metus nuvažiuoju apie 70 000 km!  Baisu, kiek laiko vairuoju.  Vairuodamas nuolat klausausi radijo, ten vis reklama, kad aklųjų biblioteka suteikia galimybę naudotis audioknygomis, bet tik turintiems regėjimo negalią…  Kodėl tik, niekaip nesuprantu.  Pasiryžęs mokėti pinigėlius, bet aš – regintis…

Automobilyje, kaip niekur kitur, jei kasdien reikia tolokai važinėt, nieko negali būti geriau už garsinę knygą!  Aišku, kai nebereikės jų vairuoti (o tai bus greičiau, nei atrodo), vėl bus galima grįžti prie popieriaus, bet iki tol?!

Jei jų būtų daugiau, aš tiesiog ir pailsėti galėčiau geriau, dabar gi skaitau, dažnai, miego sąskaita.

Jums, Aurimai, linkiu visokeriopos sėkmės ir verslo vystymosi.  (daugiau, daugiau gerų knygų balsu!)

Pagarbiai,
Stanislovas

Daugiau audioknygų bendruomenės istorijų rasite čia