Gyvenu mažame, bet labai mielame miestelyje Molėtai. Zodiako ženklas – Dvyniai. Esu mokytoja iš prigimties ir pagal įgytą specialybę, bet mokykloje nedirbu. Domiuosi daugybe dalykų, labai mėgstu bendrauti su žmonėmis, myliu muziką, bet didžiausia aistra gyvenime yra knygos.

Esu Nijolė – didelė knygų mylėtoja.

Skaitau daug, tam išnaudoju kiekvieną laisvą minutę, nors tų minučių pasitaiko tikrai nedaug. Netgi ryte keliuosi pusvalandžiu anksčiau, kad galėčiau išgerti kavos puodelį ir kartu paskaityti. O kur dar nugvelbti minutėlę, kai šeima laukia paruošto maisto, šunelis – kasdienių pasivaikščiojimų…

Dar labai mėgstu klausytis muzikos. Dažniausia jos klausausi su ausinėmis – tai suteikia galimybę klausyti tai, kas patinka man, nes mano senamadiškas skonis gali pribaigti aplinkinius. Vieną dieną pokalbyje apie mokymąsi ir geriausius informacijos įsiminimo būdus, pasakojau, kaip buvo lengva laikyti egzaminus, jei lankydavau paskaitas ir girdėdavau dėstytojo kalbą.

Juk turiu girdimąją atmintį! Girdimą tekstą suvokiu kuo puikiausiai.

Ir čia sukirbėjo mintis apie audioknygas.

Kažkiek kompleksavau, žinodama, kad jos pritaikytos regėjimo negalią turintiems žmonėms, bet, besiknaisiodama internete, užtikau Aurimo tinklaraštį apie knygų klausymo ypatumus, naudingą laiko išnaudojimą. Ir štai — Audioteka! Valio!

Audiotekoje siūlomos knygos puikiai įgarsintos, kai kurias skaito patys autoriai. Viena pirmųjų mano perklausytų knygų buvo Rūtos Vanagaitės „Ne bobų vasara“. Tai buvo ne tik knygos klausymas, o tarsi nesibaigiantis pokalbis su autore. Likau sužavėta paties proceso ir nuo to laiko tapau nuolatine Audiotekos kliente. Dabar, klausydama knygas, su didžiausiu malonumu gaminu maistą, atlieku visus namų ruošos darbus ir netgi pasivaikščiojimai su šuneliu tapo tikru pasimėgavimu ir nauda tiek kūnui, tiek protui.

Nijolė

Daugiau audioknygų bendruomenės istorijų rasite čia