Edvino darbas ir gyvenimo aistra – vaizdo filmų kūryba. Su filmavimo kamera jis praleidžia valandų valandas, o audioknyga jam – palydovas kelionėse, tvarkantis ar poilsiaujant. Štai Edvino istorija:

„Vilko valanda“ – tai pirmoji mano audioknyga. Kadangi man visiškai nesiseka skaityti poperinius/skaitmeninius variantus dėl negebėjimo susikaupti (vadinu tai tiesiog „alergija knygoms“), nusprendžiau išbandyti audio variantą, ir tai buvo šūvis į dešimtuką.

Knyga tiesiog mane įtraukė. Dažniausiai audioknygos klausausi automobilyje pakeliui į darbą ir atgal, (netgi spustys nebeatrodo tokios erzinančios, o atvirkščiai – džiaugiuosi, kad turėsiu daugiau laiko knygai). Įsigijau audioknygą prieš pradedant tvarkytis namuose, tada užsidėjau ausinuką ir laikas skirtas namų ruošai praėjo ne tik rezultatyviai, bet ir turiningai!

Beje, mane tiesiog sužavėjo šio kūrinio garso takelis. Puikiai parinkta muzika ir efektai padvigubina kūrinio dinamiką, įtampą ir sukuria neįprastą atmosferą. Man tai labai svarbu.

Edvinas

Daugiau audioknygų bendruomenės istorijų rasite čia