Mindaugas anglų k. dėstytojas, vertėjas, domisi IT naujovėmis. Štai Mindaugo pasakojimas:

Audioknygomis pradėjau domėtis jau seniai – dar prieš didžiausią angliškų audioknygų parduotuvę „Audible“ nuperkant „Amazon“. Anksčiau audioknygas pirkdavau CD. Esu išbandęs labai daug audioknygų parduotuvių, programėlių ir t.t. Malonu buvo atrasti „Audioteką“ per Aurimo blogą. Audioteka – vienintelė parduotuvė, kur galima įsigyti lietuvių autorių audioknygų. Užsieniečių autorių audioknygų anglų ir rusų kalbomis dažniausiai klausau originalo kalba.

Audiotekos programėlėje labai pravestų „push notifications“ telefone. Gauti pranešimą, kai yra patalpinama nauja knyga ar pasiūloma nuolaida, pvz. suspėti nusipirkti knygą, kuri bus pašalinta iš parduotuvės (Kaip kad atstitiko su Ilja Laurs „Verslas naujai“). Kadangi knygos pakankamai brangios, būtų šaunu turėti galimybę įsigyti knygą pigiau – e-mail’ai ir FB postai ne visada pasiekia.

Besimokantiems lietuvių kalbos, įskaitant vaikus, labai padėtų matomas skaitomas knygos tekstas susietas su garso įrašu. Pvz. skaitomas sakinys tekste yra paryškinamas, ar paspaudus ant sakinio jis yra perskaitomas.

Kadangi prižiūriu neseniai gimusį sūnelį, tenka naktimis neišsimiegoti, skaityti popierinėms / e-knygoms nelieka nei laiko, nei galimybės, todėl audioknygos yra puiki alternatyva. Audioknygų klausau su Aftershokz ausinėmis, kurios leidžia vienu metu puikiai girdėti tiek audio įrašą, tiek aplinkos garsus, kas man yra labai svarbu prižiūrint kūdikį.

Džiaugiuosi, kad yra „Audioteka“ ir knygų vis daugėja, gal kada nors atsiras ir „testers“ programa – mielai sudalyvaučiau 🙂

Mindaugas

Daugiau audioknygų bendruomenės istorijų rasite čia