Labas, aš Giedrė.

Audioknygos ir Audioteka į mano gyvenimą atėjo gana mistiškai, o gal reikėtų sakyti labai paprastai ir atsitiktinai?… Ne…man labiau patinka – mistiškai.

Taigi, vieną dieną pajutau, kaip kiekviena mano kūno ląstelė ėmė reikalauti pokyčio: taip, kaip yra nepatinka, privalau tai pakeisti. Kai tai supratau, liko viena problema – kaip? Atrodė jau šimtmetį darau tą patį, net nebeįsivaizdavau, kaip gali būti kitaip.

Nežinau, kodėl (tikrai sąmoningai nesuvokiau jokio to veiksmo tikslo) tą dieną nusprendžiau internete paieškoti lietuviškų audioknygų. Kas siuntė man tą mintį ir kodėl aš taip pagalvojau, vienas Dievas težino, juk nebuvau klausius iki tol jokios audioknygos ir niekas net nesiūlė jų klausyti.

Kažkodėl tuomet pasirodė, kad jei surasiu ir perklausysiu bent vieną audioknygą, nesvarbu net kokio turinio, mano gyvenimas pasikeis… Nespėjau nė audioknygos perklausyti ir jis ėmė keistis…

Šiandien džiaugiuosi prisijungus prie Audiotekos komandos.

Audioknygos ir Audioteka man yra galimybė kurti, žaisti, keisti ir transformuoti: save, savo kasdienę rutiną, įprastus mąstymo modelius. Nemanau, kad audioknygos išgelbės pasaulį, bet jeigu kiekvienas, kuris perklausys nors vieną audioknygą pažvelgs į jos turinį kūrybiškai, žaismingai, pritaikys išgirstą informaciją arba transformuos ją ir sukurs kažką visiškai naujo, pasaulis gali tapti šiek kūrybiškesnis, sąmoningesnis ir nuoširdesnis.