Dar vienas būdas audio knygų klausyti automobilyje

Prieš porą mėnesių nebūčiau nė pagalvojęs, kad kasetinis magas automobilyje dar kada nors bus naudingas. Dabar gi jį naudoju praktiškai kasdien!

Rimtai, nori tikėk, nori netikėk, bet šis daiktas nuotraukoje – tai adapteris, leidžiantis kasetinę magnetolą automobilyje naudoti garsui iš MP3 grotuvo ar mobilaus telefono perduoti į automobilio garso sistemą!

Naudoti žiauriai paprasta:

  1. Įdedi kasetę į jai skirtą vietą magnetoloje
  2. Jei nepasileidžia automatiškai, spaudi „Tape” (kasetė) ir mygtuką „Play”
  3. Įkiši laidelį į telefoną, pasileidi audio knygą ir
  4. Mėgaujiesi

Vienintelis niuansas, su kuriuo susidūriau pirmą kartą – kasetė iš pradžių buvo sukama ne į tą pusę, tad reikėjo paspausti „Reverse” mygtuką.

Dėl garso kokybės. Nors ji ir šiek tiek prastesnė nei CD, ne itin išlepusiai ausiai įrenginys kuo puikiausiai tiks ne tik audio knygoms, bet ir muzikai iš telefono ar iPod’o klausyti. Pasakysiu kitaip: jei gali klausyti muzikos per FM radiją, tuomet gali klausyti ir per šį adapterį. Bet kuriuo atveju jis veiks tikrai geriau nei pats geriausias automobilinis FM siųstuvas.

Tiesa, panašų įrenginį turi praktiškai visi audio įrangos gamintoji, tad išsirinkti gali būti ne taip ir paprasta. Pasiskaitęs atsiliepimus Amazon svetainėje ir bendrai internete, išsirinkau Sony variantą ir tikrai nepasigailėjau – daiktas patvarus ir atlieka savo funkciją nepriekaištingai. Jei sudominau, įsigyti jį gali štai čia.


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: