Charizma internete. Kiek kainuoja interneto svetainė?

Neseniai perskaičiau internete nemokamai platinamą e-knygą „Kiek kainuoja interneto svetainė“, kurią parašė Aleksandras Chudinskis. Knyga savo turiniu mane labai nudžiugino: nors apie interneto svetaines, marketingą bei internetinius verslus esu nemažai skaitęs, ši knyga jau buvo naudinga ir man.

Daugybė svarbių idėjų, kurias rastum išbarstytas įvairiose knygose apie internetinį marketingą, čia pateikiamos koncentruotai, labai aiškiai ir su ypač originaliais pavyzdžiais iš Aleksandro gyvenimo.

Taigi, netrukus apie šią knygą jau kalbėjome su Aleksandru. Pokalbio metu buvau priblokštas – pasirodo, neseniai jis atnaujino knygos turinį, knygą įgarsino (tiesa, ne savo balsu) ir mielai sutiko ją platinti per Audioteką!

Tačiau tikroji geroji naujiena yra ta jog ši knyga bus platinama nemokamai. Taip, tu perskaitei teisingai, iš tiesų ši audio knyga nieko nekainuos! (registracija čia)

Elektroninę knygos versiją gali perskaityti jau dabar (nuorodą taip pat gausi ir užsiregistravęs audio knygai), tačiau aš su nekantrumu laukiu audio knygos, kadangi ji parengta pagal atnaujintą knygos variantą.

Nors knyga ir nedidelė, tačiau žinių joje tikrai daug, tad skaityti (ir klausyti) ją reikia labai atidžiai, nes beveik kiekviename sakinyje yra pasakoma kažkas svarbaus.

Knygoje sužinosi ne tik, kodėl net ir 100 litų kainuojanti svetainė gali būti per brangi, bet ir kokiais kriterijais remiantis reiktų vertinti svetainės kainą, kiek lankytojų turi pritraukti tavo svetainė, kodėl Aleksandro draugas bėgant metams tampa vis gražesnis bei kas bendro tarp sportinio automobilio ir gražios interneto svetainės.

Audio knyga nieko nekainuos, tad kodėl gi jos nepaklausius ir tau?

Apie autorių

Pirmoji Aleksandro Chudinskio knyga „Meilė užsakovui“ sėkmingai pristatyta 2013 metais Vilniaus knygų mugėje, Vilniaus dizaino dienose, progreso konferencijoje „LOGIN 2013“ ir kt. A. Chudinskis yra įsteigęs interneto svetainių ir logotipų kūrimo įmonę UAB „A. Chudinskio studija“ www.adf.lt. Aleksandras Chudinskis ir jo dizainerių komanda ne kartą buvo paminėta užsienio dizainerių ir žymiausių dizaino temoms skirtų portalų, tokių kaip „Smashing magazine“. Antrojoje autoriaus knygoje „Kiek kainuoja interneto svetainė?“ dalinamasi žiniomis apie interneto svetainių kūrimą užsakovams bei rinkodaros specialistams.


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: