Mažas, nebrangus audioknygų grotuvas

Nors dauguma Audioteka.lt klientų jau naudojasi Audioteka appsų išmaniesiems teikiamais malonumais ir audioknygų paprastai klauso būtent taip, kartais sulaukiu klausimo, kokiu būdu dar būtų galima patogiai klausytis Audioteka audioknygų, nenaudojant telefono.

Dažniausiai tai būna 16GB talpos iPhone savininkai, kuriems į telefoną paprasčiausiai niekas nebetelpa (jei planuojate pirkti iPhoną, susimildami, jokiu būdu nedarykite tokios klaidos – šiais laikais 64GB yra būtinas minimumas), tačiau šį kartą sulaukiau kur kas įdomesnio užklausimo, tad dalinuosi Roberto laišku ir savo atsakymu jam, galbūt pravers ir Jums.

Robertas rašo:

„Laba diena, audio knygų klausau telefonu per Audioteka ir tas labai patogu, bet kai einu pabėgiot noriu bent valandai atsitraukti nuo telefono ir pamiršti visas problemas darbe. Turiu Suunto sportinį laikrodį, tai sekimui man telefono kaip ir nereikia. Gal yra koks gerai veikiantis MP3 grotuvas, su kuriuo irgi būtų patogu audio knygų klausyt, nu, kad nenušoktų į skyriaus pradžią ir kad būtų patogu bėgt su juo. Jūs vis tiek gal būsit daugiau su tuo susidūrę. Ačiū“

Taip, mes su tuo tikrai daug susidūrę 🙂 Taigi, atsakau:

„Labas vakaras, Robertai,

Ačiū, kad parašėte. Labai džiaugiuosi, kad audioknygų klausote sportuodami! Iš tiesų jau ne vienas klientas rašė, kad audioknygos padeda bėgiojant neužsisukti mintyse apie nepadarytus darbus, neišspręstus konfliktus ir kitas problemas. Smagu, kad ir Jūs jau atradote tai.

Dėl įrenginio – labai patogūs yra „Sandisk CLip Jam MP3“ (arba kiek ankstesnės kartos – „Sandisk Sansa Clip“) grotuvai. 4-8GB pilnai užtenka nešiotis 10-20 audioknygų, o esant reikalui galima įsidėti papildomą atminties kortelę. Įrenginys atsimena, kurioje vietoje baigėte klausyti knygos ir nesupainioja skyrių bet kokia tvarka. Šį įrenginį jau naudoja ne vienas klientas ir yra labai patenkintas. Ir Jūsų atveju kas dar patogu, tai kad galite jį tvirtai prisisegti ir bėgant taip jis „nesimaskatuos“ :).

Tiesa, mes pačiu įrenginiu neprekiaujame, bet įsigyti jį galite pvz šioje parduotuvėje (prieš važiuojant siūlau pasiskambinti, nes dažniausiai vietoje jie jų neturi):

Šie grotuvai labai maži, palyginti nebrangūs ir vienu pakrovimu gali „kalbėti“ iki 15-18 valandų. Suprantama, audioknygą reikės įsikelti į jį per kompiuterį, bet tas pats būtų ir su muzika. Jei reikės pagalbos, kreipkitės.

Gražaus sekmadienio vakaro!“

Tačiau visai pamiršau paminėti Robertui, kad su standartiniais nustatymais šie Sandisk grotuvai groja labai tyliai. Taip yra dėl nustatytų garsumo lygio reikalavimų pagal ES teisės aktus. Tačiau tai galima labai nesunkiai sutvarkyti ir pati Sandisk kompanija pateikia sprendimą:

Help! Sansa player volume is too low

Taigi ką reikia padaryti, tai

a) Atstatyti gamyklinius nustatymus
b) Pasileidus grotuvui pasirinkti ne Europą, o „Likusį pasaulį“
c) Tuomet garso nustatymuose pasirinkti „Didelį garsą“.

Smagaus audioknygų klausymo!!!


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: