Audioteka Club prenumerata

9,99 99,99  (su PVM)

Padovanokite šimtus audioknygų!

Audioteka Club prenumeratos dovanų kuponas suteiks galimybę audioknygų klausytis neribotai. Padovanok artimajam, draugui ar šeimos nariui laiko sau, kurio šiandien taip sunku rasti kasdieniame chaose.

Su šiuo dovanų kuponu, jie galės laisvai rinktis ir klausyti bet kurią audioknygą iš Audioteka prenumeratos katalogo. Jame – net 87% visų Audiotekoje esančių audioknygų (šiuo metu – jau virš 400!), o naujomis audioknygomis katalogą papildome kiekvieną mėnesį.

Kaip veikia Audioteka Club prenumeratos dovanų kuponas:

  1. Jūs gausite Audioteka Club prenumeratos dovanų kuponą (pavyzdys), kurį galėsite atsispausdinti arba atsisiųsti PDF formatu į savo kompiuterį ar išmanųjį telefoną.
  2. Su šiuo kuponu, dovanos gavėjas galės labai lengvai aktyvuoti prenumeratą sekdamas kupone nurodytus žingsnius. (Beje, prenumeratos laikas bus skaičiuojamas tik nuo aktyvacijos)
  3. Per Audioteka programėlę visą prenumeratos laikotarpį dovanos gavėjas galės neribotai klausyti jį dominančių audioknygų iš Audioteka Club prenumeratos katalogo.

Viskas apie Audioteka Club per 90 sekundžių:

Dažniausiai Užduodami Klausimai


Kas yra Audioteka Club?
Audioteka Club – tai audioknygų prenumerata Audioteka platformoje. Su ja galėsite neribotai klausytis visų Audioteka prenumeratos kataloge esančių audioknygų. Iš arčiau su Audioteka Club susipažinti galite čia.

Kaip aktyvuoti Audioteka Club prenumeratos dovanų kupono kodą?
Turimą kodą dovanos gavėjas turės pritaikyti šiame puslapyje: https://promo.audioteka.com/lt/subscribe/code. Jei dovanos gavėjas jau turi Audioteka paskyrą, užteks prie jos prisijungti, jei dar ne – reikės užsiregistruoti. Suvedus kupono kodą, prenumerata bus aktyvuota. Pasibaigus nustatytam laikotarpiui, prenumerata automatiškai nutrūks. Pratęsti ją bus galima arba įsigijus naują dovanų kuponą, arba ten pat suvedus savo kortelės duomenis.

Kaip galima klausytis prenumeruojamų audioknygų? Ar Audioteka Club veikia ir svetainėje?
Audioknygų klausyti galima tik „Audioteka” programėlėje – išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Svetainėje galite įsigyti prenumeratą, tačiau pačių audioknygų klausytis galėsite tik programėlėje. Jei dar neturite jos įsidiegę, programėlę pasieksite štai čia.

Ar užsisakius prenumeratą galėsiu klausyti visų Audioteka audioknygų?
Ne. Užsisakius prenumeratą, galėsite klausytis tik į Audioteka Club katalogą įeinančių audioknygų. Visą jų sąrašą rasite štai čia. Katalogas pildomas kiekvieną mėnesį. Šiuo metu jame jau virš 400 audioknygų (daugiau nei 87% Audioteka katalogo).

Kaip matyti, kurios audioknygos įeina į prenumeratą ir jų galiu klausytis nemokamai?
Visos į prenumeratą įeinančios audioknygos yra pažymėtos specialiu „Audioteka Club” logotipu. Šių audioknygų sąrašą taip pat galite pasiekti programėlės kataloge, kategorijoje „Audioteka Club” arba štai čia.

Ar prenumeratos metu klausytas audioknygas galėsiu pasiekti ir nutraukus prenumeratą?
Pasibaigus prenumeratos laikotarpiui, jos metu klausytos audioknygos nebebus pasiekiamos. Norint tęsti jų klausymą, turėsite iš naujo aktyvuoti prenumeratą arba norimą audioknygą įsigyti.

Ar audioknygų galiu klausytis be interneto?
Tikrai taip! Programėlėje audioknygos automatiškai leidžiamos tiesiogiai (angl. „streaming“ režimu), naudojant internetą. Norint klausytis knygų nenaudojant interneto (ar pasiekti jas vėliau, kai neturėsite ryšio) – viskas, ką reikia padaryti, tai:

  1. Programėlėje atsidaryti norimą audioknygą
  2. Spausti rodyklės nukreiptos žemyn ikoną ⇩ (prasidės siuntimas)
  3. Atsisiųstas (ir prieinamas be interneto) audioknygas rasite skyriuje: „Mano“ → „Prieinama offline“ arba „Atsisiuntimai“


Turite daugiau klausimų?
Susisiekite su mūsų Pagalbos Centru adresu: pagalba@audioteka.lt, užpildykite svetainės kontaktų formą ar brūkštelkite per svetainės pokalbių langą ir būtinai atsakysime.