Andrė Pabarčiūtė „Žinutės iš Šivos Kalno Arunačala“

15,90  (su PVM)

Kaip veikia audioknygos.lt dovanų el. parduotuvė:

  1. Jūs gausite dovanų kuponą (pavyzdys), kurį galėsite atsispausdinti arba atsisiųsti PDF formatu į savo kompiuterį.
  2. Su šiuo koduku, dovanos gavėjas Audiotekoje iškart gaus jam padovanotą audioknygą.
  3. Klausyti knygos jis galės kaip ir bet kurios kitos Audioteka audioknygos – atsisiuntęs ją į kompiuterį, mp3 grotuvą ar naudodamas Audioteka programėlę.

Likutis: 989 vnt.

Jei nori brangiam žmogui savo meilę, dėkingumą ir dėmesį išreikšti išskirtiniu būdu, padovanok bestselerių autorės, sąmoningumo ir dvasinio augimo mokytojos Andrės AMIYA Pabarčiūtės naująją audioknygą „Žinutės iš Šivos kalno Arunačala“. Tai išties UNIKALI DOVANA.

Padovanok galimybę išgirsti rytų dvasinės išminties žinutes, praplėsti požiūrį ir pažvelgti į įprastus gyvenimo iššūkius naujai: pavydą, santykius, baimę, sveikatą, vidinę tiesą, meilę, nepasitikėjimą pamatyti ne kasdieniško proto, bet tarsi Visatos akimis. Ši padovanota audioknyga gali tapti asmeniniu dvasiniu mokytoju ar draugu, kuris visur ir visada kartu: telefone, planšetėje, mašinoje, gamtoje, namuose. 

Audioknygoje yra net 30 Šivos kalno išminties žinučių, o po kiekvieno skyriaus – autorės komentaras, kuriame pateiktas pasiūlymas, kaip išgirstą žinutę praktikuoti kasdien gyvenime.

Įsigyk šventinio dizaino dovanų kuponą su jame įrašytu palinkėjimu ir padovanok jį mylimam žmogui.