Patekai į kamštį? Audio knyga į pagalbą!

Per kamščius važinėti tenka labai retai, dieną stengiuosi planuoti taip, kad jų išvengčiau. Tačiau kartais nėra kito pasirinkimo.. Taip nutiko ir šiandien.

Šiandien prasidėjo Vilniaus Knygų Festivalis, tad panorau įkišti ten nosį – paklausyti, kas naujo Lietuvos elektroninių knygų srityje. Viskas baigėsi 16val, ir teko važiuoti namo.

Penktadienis, 16:00…, tad grįžti namo nebuvo lengva – trumpą atkarpelę iš senamiesčio į naujamiestį įveikinėjau geras 45 minutes. Vien Liejyklos gatvėje praleidau geras 30 minučių! (Ne paslaptis, kad pasirinkau patį blogiausią kelią..)

O geroji dalis ta, kad nesugaišau nė minutės veltui – kelionėje klausiau M.Gerberio audio knygos „The E-Myth Revisited”. Popierinį šios knygos variantą pavadinimu „Verslo Mitas” jau buvau skaitęs anksčiau, tačiau knygos vertimas man labai nepatiko (nors pati knyga paliko didžiulį įspūdį), todėl nusprendžiau perklausyti ir Audio knygą.

Audio knygą įgarsino pats Gerberis ir kol kas esu labai patenkintas tiek pačia knyga (dar kartą įsitikinau, kad Lietuviškas knygos vertimas tikrai prastas), tiek ypatingai profesionaliu Michael E. Gerber knygos įgarsinimu. Apie knygą parašysiu plačiau, kai įveiksiu.


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: