Apie audio knygą „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“

Erotinis, išlaisvinantis romanas apie neįprastus vyro ir moters santykius, sukėlęs revoliuciją literatūros pasaulyje. Karštos diskusijos dėl šio romano įtraukė net garsiausius kritikus, psichologus ir universitetų dėstytojus. Per vienus metus trilogiją įsigijo apie 80 milijonų skaitytojų, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų.

Klausykite audio knygos kelionės metu, vairuodami automobilį, sportuodami, ar tiesiog besikaitindami saulutėje.

Lietuvišką audio knygą įsigijo ir perklausė jau daugiau nei du šimtai penkiasdešimt drąsuolių, žengiančių koja kojon su technologijų pažanga. Klausytojų įvertinimai – patys aukščiausi:

 • „Labai patogu, skaitovė puikiai įgarsina nuotaikas. Laukiu su nekantrumu antrosios knygos!“ — Ilona N.
 • „Gundanti knyga, gundantis balsas. Daugiau tokių.“ — anonimas
 • „Pamokanti knyga!!! Knyga- kurios pamirsti nebus imanoma“ — anonimas
 • „Knyga „moteriška” po jos į filmą geriau neiti, nes filmas atrodys nevykęs :)“ — Mindaugas
 • „Manau, kad Inetai puikiai pavyko atlikti šią knygą. <..> Labai tikiuosi, kad sulauksime ir kitų dviejų E. L. James audio knygų.“ — Marius
 •  
  Pasaulyje, šią knygą perklausė dešimtys, o perskaitė – šimtai tūkstančių. Iš šalies sunku paaiškinti tokią šios knygos sėkmę, tačiau perklausius ją, abejojančių nelieka.

  Spauskite ČIA ir įsigykite šią audio knygą >

  Audio knygos klausyti galėsite savo išmaniuoju. Naudodami Audioteka.lt programėlę, ją paprastai atsisiųsite galėsite patogiai klausyti savo iPhone ar Android išmaniuoju telefonu, tiesiog prisijunkite programėlėje su savo audioteka.lt paskyra.