PRIMING’as – geriausias būdas pradėti dieną (Tony Robbins irgi tai daro)

Labas! Kaip tavo rytas šiandien? Tiesiog smalsu, ar sakydamas „Labas rytas“, pats iš tiesų jauteisi Labas nuo pat ryto? O gal šiandien pašokai iš lovos 6 valandą su vėjeliu, apibėgai porą ratų parke, meiliai apkabinai ir išbučiavai savo mylimąjį, ir dar iki pusryčių bent dešimt kartų nusišypsojai dėkingumo kupina šypsena! 😊

Taip?!

Taigi, kad greičiausiai ne. Bent kiek tenka girdėti (o ir man taip anksčiau būdavo), rytais daugumos žmonių jausmai būna… sakykim, dviprasmiški.

„Snūzini“ žadintuvą nuo pat ryto, kol galiausiai po keturių „snūzų“ visas piktas išsirideni iš lovos, paskubom užsitepi kelis sumuštinius ir dar bėgdamas pro duris supranti, kad pamiršai išsivalyti dantis, bet… nebėra kada. Reikia lėkti!

Taip visa diena ir nueina „šuniui ant uodegos“.

Yra ir kitas būdas pradėti dieną. Ar kada girdėjai apie „PRIMING’ą“? Būtent nuo PRIMING’o dieną pradeda Tony Robbins’as ir šimtai tūkstančių jo mokinių. Štai čia Tony Robbins pasakoja apie savo ryto ritualą, kuris padeda kiekvieną dieną pasitikti ne tik su milžiniška dėkingumo doze, bet ir su aiškia vizija bei didžiuliu energijos kiekiu tikslams pasiekti:

Jeigu nežinai, kas yra Tony Robbins, tai nežinau, kur tu buvai paskutinius 20 metų… 🙂 Jei trumpai, Tony Robbins yra verslininkas, šiuo metu turintis daugiau nei 30 skirtingų verslų. Jo įmonių metinės pajamos viršija 5 milijardus JAV dolerių, o jo mokymuose jau sudalyvavo daugiau nei 50 milijonų žmonių iš viso pasaulio.

Tiesa, jo gyvenimas ne visada buvo rožėm klotas.

Tonis užaugo nepasiturinčioje šeimoje. Girtaujantis tėvas paliko jį, kai Toniui buvo vos 7. Kiek vėliau, sulaukus 17-kos, smurtaujanti motina (su virtuviniu peiliu) išvarė jį iš namų! Tačiau dar mokyklos laikais Tonis atrado asmenybės tobulėjimo audiokasetes. Vietoj to, kad leistų laiką su bendraamžiais (kurie dažnai taip pat buvo iš nepasiturinčių šeimų), nuo ryto iki vakaro jis klausydavo audioknygų. Taip pamažu jis keitė savo mąstymą, įsitikinimus ir, galiausiai, pakeitė savo gyvenimą.

Dabar jis turi geriausiu pripažintą kurortą Fiji saloje, nuosavą futbolo komandą, į seminarus jis skraido privačiu lektuvu, o žurnalas Fortune jį vadina „Įmonių vadovų užkerėtoju“.

O ar esi girdėjęs apie Arną Markevičių? Ne? Nieko tokio, netrukus girdėsi vis daugiau ir daugiau. Prieš du metus ir aš apie jį dar net nežinojau, o šiandien esu sudalyvavęs jau daugiau nei 10-tyje Arno mokymų, pas jį asmeniškai konsultuojuosi ir linkiu visiems atrasti jo „Vertybių savaitgalį“, nes tai yra absoliučiai gyvenimą keičianti patirtis.

Kaip daryti priming’ą

Dėl ko kalbu apie Arną Markevičių? Tikrai ne dėl to, kad niekas kitas Lietuvoje nėra aplankęs tiek Tony Robbins seminarų kiek Arnas. Ne. Kalbu apie jį dėl to, kad Arnas labai neseniai padarė tai, ko aš laukiau jau nuo pirmo Vertybių savaitgalio – nuo tada, kai tik sužinojau apie PRIMING’ą. Arnas įgarsino ir išleido garso programą „Priming“ efektas arba ritualas džiaugsmingesniam gyvenimui“, kurios pagalba PRIMING’ą dabar galiu daryti kiekvieną rytą, o ne tik dalyvaudamas jo seminare.

Įžangoje jis papasakoja, kas yra „priming“ efektas, kaip tai veikia ir tuomet jau su juo kartu galima tą priming’ą ir atlikti. Labai patogu, nes galima kiekvieną rytą pasirinkti – daryti kartu su juo, ar tik su muzika.

Taigi, jeigu nori, kad iš tiesų ryte pašoktum iš lovos 6 valandą su vėjeliu, apibėgtum porą ratų parke, meiliai apkabintum ir išbučiuotum savo mylimąjį, ir dar iki pusryčių bent dešimt kartų nusišypsotum dėkingumo kupina šypsena 😊, rytą rekomenduoju ir tau pradėti su PRIMING’u.


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: