Andrius Tapinas. Audio knyga Vilko Valanda

Audioteka LT - lietuviškos audio knygos iPhone telefone    Google-Play-Badge

Autorius ir atlikėjas: Andrius Tapinas
Žanras: Stimpankas
Trukmė: 15h
Leidėjas: Audioteka
Būsena: prekyboje

Išgirsk „Vilko valandą“ taip, kaip ją girdi autorius.

Kuo ypatinga ši audio knyga?

  1. Knygą įgarsino pats autorius Andrius Tapinas
  2. Įspūdžius sustiprina muzika ir garso efektai
  3. Atsisiųsti ir klausyti galėsi tiesiog telefonu

Susipažink su šia audio knyga spausdamas „Play“ mygtuką po audio knygos viršeliu. Perklausyti nemokamą skyrių bei įsigyti visą audio knygą gali naudodamas „Audioteka LT“ programėlę Android ar iPhone telefone, arba Audioteka.lt svetainėje.


Apie knygą

Knyga „Vilko valanda“ yra atsakymų virtinė į klausimus, kas būtų buvę, jeigu Universiteto alchemikų atradimas būtų aukštyn kojom apvertęs Europos gyvenimą, o Vilnius būtų ištrūkęs iš Rusijos imperijos gniaužtų ir praėjusio amžiaus pradžioje tapęs Laisvuoju Miestu – progreso, mokslo ir mistikos centru.

Gan naujas steampunk žanras pasirinktas neatsitiktinai – jo dėka Andrius Tapinas kviečia sugrįžti į 1905-ųjų metų Vilnių, tačiau istorinę medžiagą praturtina ir fantastikos elementais.

„Su skaitytoju žaisime intelektualų žaidimą – jis galės nuspręsti, kiek romanas „Vilko valanda“ yra istoriškai tikslus.

Pavyzdžiui, Vilnius knygoje yra kitoks – išdidus, laisvas, fantastinėmis mašinomis sujungtas su visa Europa ir, žinoma, turintis šiurpių paslapčių. Knygoje yra veikėjų, kurie – visiški mano vaizduotės dariniai.

Yra istorinių asmenybių, kurios atsidūrusios šiame romane elgiasi kitaip, negu esame įpratę skaityti istorijos vadovėliuose. Galiausiai, akylas skaitytojas ras ir faktiškai nepadailintų veikėjų“, – pasakoja Andrius Tapinas.

Valandų valandos praleistos archyvuose vartant anglų, rusų ir lietuvių kalba parašytus metraščius bei senas autoriaus fantastinės literatūros pomėgis kviečia pasinerti į nutrūktgalvišką Lietuvos sostinę Vilnių, svarstant, koks jis galėjo būti, jeigu įvykiai būtų susiklostę visai kitaip. (plačiau apie knygą)

Kūrybinė komanda

Prie šios audio knygos mūsų komanda darbavosi visus metus – tai didelis bendras mažos komandos darbas. Žinoma, visų pirma tai yra garsinis knygos „Vilko valanda“ variantas, taigi didžiausi nuopelnai yra knygos autoriaus, kuris ją taip pat ir įgarsino. Tačiau audio knyga nebūtų tokia gyva be muzikos ir garso efektų – štai visa audio knygos „Vilko valandos“ komanda:

Autorius ir audio knygos balsas: Andrius Tapinas
Garso inžinierius: Evaldas Mikalauskas
Garso režisieriai: Liuba Zamarienė, Karolis Buržinskas
Garso efektų ir muzikos montažas:

Balso takelio montažas: Martynas Bagdonas
Kokybės kontrolė: Andrius Zaidovas
Prodiuseris: Aurimas Mikalauskas