pamiegokite ilgiau

Kai prieš porą savaičių prisėdau garsinti šio pokyčio, supratau, kad miegas – viena labiausiai mano apleistų sričių. Paskutinius 2 metus, gal dar ilgiau, paprastai miegu 5-6 valandas, kartais dar mažiau, ir apsimetu, kad čia viskas OK, man tiek užtenka.

Visada turėdavau puikų pasiteisinimą – turiu daug darbo! Tad buvo labai įdomu atrasti, kad taip elgiuosi ir teisinuosi ne aš vienas. O Leo išvardyti argumentai pasirodė svarūs, tad čia ir dabar nusprendžiau sudalyvauti šiame eksperimente, juolab, kad televizijos atsisakyti man buvo neaktualu.

Neprireikė net dviejų savaičių, kad pasimatytų rezultatai. Kai pradėjau miegoti ilgiau, mano našumas iš tiesų išaugo – nors ir turėjau mažiau laiko, darbų padaryti suspėdavau daugiau, nes mažiau laiko praleisdavau „lunatikuodamas“. Be to, pasijutau žymiai energingesnis, tad rytais pradėjau reguliariai mankštintis. Ir svarbiausia, jaučiuosi laimingesnis, o būdamas laimingesnis, natūraliai esu ir labiau motyvuotas veikti.

Taigi, ketinu ir toliau likti prie 7-8 valandų miego režimo. Šią savaitę skirsiu tam, kad šį įprotį dar labiau įtvirtinčiau. Nekantriai laukiu rezultatų po mėnesių ar kelių mėnesių normalaus miego.

Kviečiu su šiuo pokyčiu susipažinti ir Jus:

 

P.S. Jei šiame puslapyje atsidūrėte atsitiktinai, daugiau apie audio projektą „52 Pokyčiai“ galite sužinoti čia.