Branginkite laiką labiau už pinigus

Šis pokytis, tikriausiai, su pinigais turi mažiau bendro nei visi kiti pokyčiai ne apie pinigus. Šis pokytis yra ne apie pinigų nesureikšminimą, o apie vertybėmis grįstą gyvenimą.

Tony Robbins, vienas garsiausių gyvenimo mokytojų, štai ką sako: svarbiausias dalykas, kurį turi suprasti kiekvienas, siekiantis visapusiškos sėkmės, yra tai kad subalansuotas gyvenimas tai toks gyvenimas, kuriame mūsų lūkesčiai (tai, kaip mes įsivaizduojame, kad mūsų gyvenimas turėtų atrodyti) visiškai atitinka mūsų gyvenimo realybę (tai, kokį gyvenimą iš tiesų gyvename).

Norint, kad taip atsitikų, dažniausiai reikia mažais žingsneliais keisti save, savo įpročius, tačiau neretai atsitinka ir taip, kad mūsų lūkesčiai yra nerealūs, arba jie kyla ne iš mūsų vidaus, o iš stereotipų, nepagrįstų įsitikinimų ir tokiu būdu kyla vidinis konfliktas.

O vidinis konfliktas dažniausiai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl mes nepasiekiame savo tikslų net ir tuomet, kai turime visus reikiamus išteklius – žinias, reikiamas pažintis, tinkamą komandą, pakankamai didelį kapitalą ir t.t. Būtent dėl vidinio konflikto žengiame du žingsnius į priekį, tris atgal.

Taip, mes pradedame sabotažuoti save.

Audio knygoje „Savidisciplinos galia“, Brian Tracy daug dėmesio skiria klaidinančių įsitikinimų išgryninimui, o taip pat naujų, teisingų įpročiu formavimui, tad norintiems apie tai išgirsti daugiau, labai rekomenduoju (audio knyga lietuvių kalba).

O dabar perduodu žodį Leo (kuris, kaip visada, kalba mano balsu 😉 ) – šią savaitę Leo kviečia pasitikrinti, ar iš tiesų savo laiką skiriame tam, kas svarbu:

 

P.S. Jei šiame puslapyje atsidūrėte atsitiktinai, daugiau apie audio projektą „52 Pokyčiai“ galite sužinoti čia.