Gyvenu ir dirbu užsienyje – Airijoje – jau daugiau nei dešimt metų. Per tuos metus išbandžiau ne vieną darbą, bet štai prieš porą metų įsidarbinau langų dekoravimo gamyklėlėje. Patalpoje buvo triukšminga, todėl, kaip ir visi, dirbdavau su ausinėmis.

Visi klausydavosi muzikos, tai ir aš pasekiau jų pavyzdžiu. Bet muzika greit atsibodo – tas pats per tą patį. Norėjosi tą klausymą kažkaip įprasminti.

Tada prisiminiau audioknygą.

Buvau anksčiau girdėjusi apie audioknygas, bet nesugalvojau, kaip galėčiau jas pritaikyti savo gyvenime. Ir štai – puikiausia galimybė – galėčiau vienu metu ir dirbi, ir klausytis knygų.

Į paiešką įvedusi „audio knygos“, radau Audioteką. Visa kita – jau istorija.

Audioknygos man buvo išsigelbėjimas. Nuo to laiko, kai atradau Audioteką, aš tiesiog laukdavau, kada eisiu vėl į darbą ir galėsiu toliau klausytis pradėtos audioknygos.

Įsimintiniausia man buvo „Steve Jobs“ biografija. Nuo jos „užsikabinau“ ir esu perklausiusi beveik visas Audiotekoje esančias audioknygas. Įgarsinimas visada puikus, daug gerų saviugdos audioknygų, kurios leido save ir kitus geriau pažinti.

Dar kartą noriu padėkoti Audiotekai už tai tai, kad Lietuvoje tokia yra. Mano darbo dienos neprailgdavo, tiesiog smagu klausytis knygų.

Ačiū,
Asta

Daugiau audioknygų bendruomenės istorijų rasite čia