NUDŽIUGINK ARTIMĄ –
PADOVANOK JAM LAIKO SAU


KAIP TAI VEIKIA
RINKTIS KUPONĄ


Nepamirštama Dovana Per 5 Minutes

Tiek užtrunka padovanoti šimtus valandų savo artimiesiems

1. Išrinkite dovanų kuponą

El. parduotuvėje pasirinkite sumą, kurią dovanos gavėjas galės „išleisti“ Audiotekoje.

2. Atsiskaitykite

Atsiskaičius, dovanų kuponą galėsite atsisiųsti iškart! (jis taip pat atkeliaus ir į Jūsų el. pašto dėžutę)

3. Įteikite dovaną

Atspausdinkite ir įteikite savo artimajam gražų kuponą. Ar tiesiog persiųskite dovaną elektroniniu paštu.

Kodėl Audioknyga?

Skaitymui dažnai nebelieka laiko. O dovanotos popierinės knygos taip ir lieka dulkėti lentynose. Audioknyga – šiems užimtiems laikams pritaikytas būdas skaityti knygas (ir taip iš tikrųjų jas perskaityti) įvairiausiose kasdienėse situacijose, neskiriant tam papildomo laiko:

 • Keliaujant ar važinėjant į darbą
 • Sportuojant,
 • Stumdant vežimėlyje miegantį mažylį,
 • Ruošiant šeimai vakarienę,
 • Ar ilsintis prieš miegą.

Specialiai audioknygoms skirta nemokama „Audioteka“ programėlė išmaniajame telefone visada atsimins paskutinę klausymo poziciją, leis pasirinkti tinkamą tempą, išjungs audioknygą po nustatyto laiko, o pasiklausyti knygos bus patogu bet kur ir bet kada.


Ką Reiks Padaryti Dovanos Gavėjui?

1. Išsirinkti audioknygas

Dovanos gavėjas Audioteka.lt svetainėje galės išsirinkti jį dominančias audioknygas ir įsidėti jas į krepšelį.

2. Įvesti kodą

Tuomet krepšelyje reiks įvesti kupone nurodytą nuolaidos kodą bei padengti skirtumą, jei galutinė suma būtų didesnė.

3. Mėgautis laiku sau

Galiausiai, audioknygų klausyti galės per nemokamą „Audioteka“ programėlę.

Audioteka.lt Klientai apie Audioknygas

„Audioknygos pagyvino mano ilgas keliones motociklu. Važiuoti autostrada kartais gali būti labai nuobodu, tuomet ir klausausi Audioteka audioknygų.“Arvydas Skernevičius, „Harley-Davidson Vilnius“ salono įkūrėjas
„Audioteka.lt - nerealus atradimas kai tenka važiuoti automobilyje vienai! O ir važiuojant su vaikais - tada visi klausom mėgstamų pasakų ar istorijų.“Ernesta Platūkytė, sociologijos mokslų doktorantė, dviejų vaikų mama
„Mėgstu skaityti, tik tam laiko vis trūksta. Audioknygos visada su manimi - automobilyje, sporto klube, važiuojant dviračiu, kartais ir virtuvėje 😀. Pamėgo jas ir paauglys sūnus. Nuostabus dalykas!“Asta Miliauskaitė, UAB „Jaukurai“ pardavimų privatiems klientams vadovė
„Man visiškai nesiseka skaityti poperinius variantus dėl negebėjimo susikaupti - vadinu tai tiesiog „alergija knygoms“. Audioknygos buvo šūvis į dešimtuką. Jos mane tiesiog įtraukė.“Edvin Vasiukevič, Wilnoteka.lt, UAB Mastermedia
„Neseniai atradau audioknygas ir man tai pradėjo labai patikti. Dabar kelionė į darbą ir namo nebėra laiko švaistymas!“Tomas Demenis, IT specialistas / fotografas iš Kalifornijos

Padovanokite savo artimiesiems laiko sau.

Rinkti dovanų kuponą

Dažniausiai Užduodami Klausimai

 • Ar čia galima įsigyti kompaktinį diską (CD)?

  Ne. Šioje svetainėje galite įsigyti dovanų kuponą elektroninei Audioteka.lt audioknygai. Taigi dovaną galite turėti jau po kelių minučių, o dovanos gavėjas taip pat ją iškart galės siųstis internetu - nereikės audioknygos kelti iš CD į kompiuterį ar mp3 grotuvą. Klausytis audioknygos galima iš bet kokios laikmenos bei per specialią nemokamą Audioteka programėlę iPhone ar Android išmaniajame įrenginyje.

 • Kaip bus galima atsiimti dovaną?

  Dovanos gavėjas gaus dovanų kuponą, kuriame bus nuoroda į puslapį bei unikalus kodas. Susikėlęs norimas audioknygas į krepšelį ir įvedęs kodą, dovanos gavėjas turės susikurti ar prisijungti prie Audioteka.lt paskyros. Prisijungus, išsirinktos audioknygos atsidurs gavėjo paskyroje, skiltyje "Mano lentyna". Su šia paskyra audioknygos jis galės klausytis jam patogiu būdu.

 • Ką daryti, jei kažkas nepavyksta?

  Audioteka.lt pagalbos centras pasiruošęs padėti išspręsti bet kokią problemą. Susisiekite Jums patogiausiu būdu – rašykite laišką adresu pagalba@audioteka.lt, skambinkite telefonu +370 (5) 272 1640 ir mes padarysime viską, kad Jūsų (ar Jūsų draugo) problemą išspręstume kuo skubiau. Taip pat parašyti galite tiesiog per svetainę!

 • Gal galėčiau pamatyti dovanų kupono pavyzdį?

  Tikrai taip! Prie dovanų kupono maketo mūsų dizaineriai praleido valandų valandas – ieškojome būdų kuo glausčiau ir kuo tiksliau perteikti būtiną informaciją bei išlaikyti dovanų kupono lengvumą ir žaismingumą, kad įteikti dovaną būtų malonu. Tad su džiaugsmu pristatom rezultatą: audioknygos dovanų kupono pavyzdys.

 • Ar galiu padovanoti audioknygą užsienyje gyvenančiam bičiuliui?

  Be abejonės. Dovanų kupono net nereiks niekur vežti, galėsite jį tiesiog persiųsti el. paštu. Taigi vos po penkių minučių užsienyje gyvenantis jūsų draugas gali mėgautis nuostabia, prasminga, ypatingai lietuviška dovana.


Padovanokite Audioknygą Šiandien

Paspaudę žemiau esantį mygtuką pateksite į audioknygos.lt el. parduotuvę, kur galėsite išrinkti dovanų kuponą audioknygoms ir, atsiskaitę, iškart jį atsisiųsti:

Keliauti į dovanų kuponų el. parduotuvę

+370 (5) 272 1640

Visos teisės saugomos © 2014-2022 UAB AMK. Privatumo politika, Terminai ir sąlygos.