Apie naująją Tomo Kriščiūno audioknygą

Audioknyga, kurią noriu pristatyti tau šiandien, man buvo atradimas. Šios vasaros atradimas.

Paskutiniu metu išleidžiame labai daug audioknygų, tad ne visas jau spėju ir pats perklausyti. Pirmąją Tomo Kriščiūno audioknygą „5oo dienų su Saudo Arabijos princu“ pristatė kolegė Inga, aš tuo metu buvau užsivertęs darbais, todėl iki jos taip ir nepriėjau.

Bet, vos tik pradėjęs klausyti antrosios, supratau, kad būtinai perklausysiu ir šią pirmąją jo knygą. O greičiausiai ir trečiąją, jei, o gal greičiau — kai — tik ji pasirodys.

Taigi, jei klausei pirmąją ir labai laukei antrosios Tomo Kriščiūno audioknygos, galiu nudžiuginti, kad ji — jau Audiotekoje:

🎧 DUOK MUMS AIŠKUMO. Tomo Kriščiūno audioknyga 

Jeigu ir tau tokiu metu norisi mažiau laiko leisti prie ekrano, kviečiu šio straipsnio pasiklausyti:

Kuo Tomo pasakojimas mane patraukė labiausiai — tai visišku autoriaus apsinuoginimu prieš knygos skaitytoją, ar, mūsų atveju, klausytoją.

Dar vos prieš kelias savaites, 16-tajame audiolaiške, pristatinėjau Brene Brown audiokursą „Pažeidžiamumo galia“ — jei klausei šio audiolaiško, žinai, kad pažeidžiamumas ir atvirumas man šiuo metu yra itin aktualios temos. Tomas ir ši jo audioknyga — gyvas visiško apsinuoginimo prieš save ir kitus pavyzdys.

Ne vieną kartą klausydamas knygą pagalvojau: „hm… kai užaugsiu, norėčiau būti toks kaip jis“. Tau taip nebūna? :))

Na bet grįžkime prie knygos.

Pradėkim nuo to, kas yra tas Tomas Kriščiūnas, kodėl jo pirmoji knyga sulaukė tokio didžiulio susidomėjimo ir apie ką visgi yra ši antroji jo knyga.

Apie autorių

Man Tomas, visų pirma — įdomus, ambicingas, mylintis gyvenimą žmogus. Nuolat ieškantis naujų iššūkių, kaip jis pats sako, nuolat alkanas. Tai yra tos savybės, kurių ir pats nuolat ieškau — tad nieko keisto, kad ši knyga mane taip įtraukė.

Kalbant apie veiklą, Tomas visų pirma yra pardavimų, asmeninio augimo, pokyčių valdymo praktikas, mokytojas ir konsultantas. Ir tik po to — rašytojas.

Po daugybės metų pardavimuose, šios knygos autorius nusprendė pradėti savo verslą, sėkmingai jį užaugino, tačiau per 2008-tųjų krizę verslas žlugo ir Tomas buvo gerokai įklimpęs į skolas.

Ir… tai nebuvo vienintelė krizė jo gyvenime. Jis taip pat išgyveno ir skyrybas, ne vieną išdavystę, buvo stipriai sumuštas. Apie šį sunkųjį savo gyvenimo etapą, bei kaip jį įveikė — jis ir pasakoja pirmojoje savo audioknygoje „500 dienų su Saudo Arabijos princu“. Tokie iššūkiai juk labai augina, tad būtinai norėsiu grįžti prie šios pirmosios knygos ir dar geriau pažinti jo kelionės pradžią.

O audioknyga „Duok mums aiškumo“ — tai 40 aiškumo įžvalgų, kurias Tomas jau atrado šioje gyvenimo kelionėje:

  • Kaip atrasti savo gyvenimo misiją? Ir kaip jos nepamesti?
  • Kodėl vieniems užtenka 24 valandų paroje savo tikslams pasiekti, o kitiems laiko vis maža?
  • Kaip išsigryninti svarbiausias gyvenimo sritis? Ir kaip pasirūpinti jomis?
  • Kaip keisti įsisenėjusias mąstymo programas ir nenaudingus įpročius?
  • Kodėl svarbu išsiaiškinti tau primestų veiklų ir darbų sąrašą?
  • Kaip nustoti daryti tai, kas tave tempia žemyn ir valgo tavo laiką?
  • O taip pat ir kaip nustoti bendrauti su žmonėmis, kurie tave tempia žemyn?

Ir daugybė kitų įkvepiančių gyvenimo pamokų.

Kiekvieno skyriaus gale autorius užduoda atvirus klausimus, kurie priverčia gerai pasukti galvą ir pagalvoti apie savo gyvenimą. Kadangi knygos kelionėje automobiliu klausėme dviese, tai buvo labai geras būdas ir geriau pažinti vienas kitą — stabdant knygą, įsisąmoninant ir dalinantis savo pamąstymais.

Kviečiu Audiotekoje pasiklausyti 40 minučių nemokamos ištraukos ir kelionę su Tomu Kriščiūnu pradėti Prancūzijos benediktinų vienuolyne. Tomas labai įdomiai pasakoja istorijas, tad esu tikras, kad knyga ir tave netrukus užkabins.

Audioknygos ištrauka:

 

Autorius: Tomas Kriščiūnas
Pavadinimas: „Duok mums aiškumo“
Skaito: Simas Stankus
Trukmė: 8 val. 41 min.
Ištrauka: 40 min.

Vėsiausi linkėjimai!

 

 

 


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: