MP3 audio knygos ir iPod

Noriu pasiūlyti dar vieną būdą įsikelti ir patogiai klausyti audio knygas su iPod tipo grotuvais: paprasčiausiai įkelti MP3 failus į iTunes ir pažymėti juos kaip audio knygas. Tai keleto žingsnių procesas, kurį nupasakojau ir pademonstravau žemiau esančiame filmuke.

Jeigu turi iPod grotuvą, tai gali būti ir vienintėlis būdas MP3 audio knygoms įsikelti, kadangi ne visi iPod grotuvai veikia iOS pagrindu, taigi ir programėlių į juos neįdiegsi. Žinoma, visada gali įsikelti knygas kaip muzikos failus, bet tuomet kiekvieną kartą paleidus knygą, ji pradės groti nuo pat pradžių, o ne paskutinėje klausytoje pozicijoje. Pažymėjus tokius failus kaip audio knygas, iPod grotuve atsiras papildomas skyrelis Audiobooks, kuriame jas ir rasi.

Šis būdas puikiai veikia su visais Apple įrenginiais, ne tik iPod classic, touch, shuffle ir nano. Taigi, jei naudoji iPhone, iPad (mini) ar iPod touch ir nenori diegti jokių papildomų programėlių – šis filmukas kaip tik tau:

P.S. Pasidalink su visai savo draugais, kurie klausosi audio knygų, paspaudęs vieną iš žemiau esančių nuorodų.


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: