Windows Phone programėlė audio knygoms klausyti Nokia Lumia telefone

Lietuviškos Audio Knygos

tavo telefone

[nivo theme=light caption=n link=y ribbon=n thumbnail=full]

Kankiniesi dėl visų knygų, kurių nespėji perskaityti?

Užteks ieškoti pasiteisinimų – knygoms laiko yra!

 

Klausyk knygų autobuse, vairuodamas, sportuodamas, gulėdamas pliaže ar lovoje. Pasiimk audio knygą su savimi bet kur.
Nežinai, kur įsigyti? Užsiregistruok žemiau esančioje formoje ir pirmas sužinosi apie internetinį lietuviškų audio knygų knygyną. Vienintelė problema tau bus rasti barmeną, kuris kavą pagamins greičiau nei tu atsisiųsi naują audioknygą į savo mobilų.

Registruokis ir sužinok, kada šis knygynas bus atidarytas:


Kodėl mobiliajame telefone? Tik pamanyk:

  • Telefonas visada su tavim, taigi knygą klausyti gali bet kur ir bet kada
  • Vienu metu su savim gali nešiotis daugybę audio knygų
  • Įsigyti ir atsisiųsti knygą užtrunka vos keletą minučių, nesvarbu, kur šiuo metu esi
  • Klausyti pradėsi ten, kur baigei, nes telefonas visada įsimins paskutinę klausymosi poziciją
  • Be to, gali pasižymėti tau svarbias vietas ir net pridėti užrašus

Nesi tikras, ar audio knyga tau tinkamas formatas? Ne bėda, kiekvieną knygą išsibandyti galėsi visiškai nemokamai – telefono programėlė bus nemokama, o taip pat ir kiekvienos audio knygos vienas skyrius. Jei užsiprenumeruosi šį naujienlaiškį, tau nereikės vis grįžinėti į šį puslapį – kai tik programėlės bei svetainė bus paruošti, mes tave informuosime el.paštu.

Užregistravus, kelių sekundžių bėgyje tavo el.paštu bus išsiųstas laiškas su nuoroda registracijos patvirtinimui – taip garantuojame, kad niekas kitas, žinantis tavo el.pašto adresą, nagalės jo užregistruoti be tavo sutikimo. Aktyvavęs šią nuorodą tu patvirtinsi, jog el.pašto adresas priklauso tikrai tau. Jei kartais negautum šio laiško, patikrink Spam katalogą – kartais tokio pobūdžio laiškus pašto sistemos automatiškai pažymi kaip šiūkšles. Pažadu, kad jokiu būdu tavo adresu niekuomet nesiųsime nepageidaujamo turinio, o taip pat tavo el.pašto adreso niekuomet neperduosime jokioms trečioms šalims – nekenčiu Spamo tiek pat kiek ir tu! Be to, bet kada gali atsisakyti naujienlaiškio – nuorodą atsisakyti naujienlaiškio rasi kiekvieno laiško apačioje.