Tomo Dirgėlos audioknyga vaikams „Lukas Šiaudelis deda iš viršaus“

Jei tavo pašonėj auga koks mylimas vaikas, tai kviečiu apkabinti ir kartu paklausyti populiariausio lietuvių rašytojo vaikams — Tomo Dirgėlos audiolaiško 🎧:

Autoriaus audiolaiškas ir pati audioknyga — geros nuotaikos užtaisas — vaikams, krepšinio mylėtojams ir visiems turintiems didelių svajonių:

„LUKAS ŠIAUDELIS DEDA IŠ VIRŠAUS“, Tomas Dirgėla

Tai linksma knyga apie labaaai rimtus dalykus.

Lukas Šiaudelis svajoja tapti garsiu krepšininku (kaip Jonas Kamuoliūnas), bet kol kas kartu su tėčiu gyvena labai neturtingai, dalinasi viena pora batų ir viena lova. O spintos  ir palangių turiniu tenka dalintis dar ir su tarakonais bei nuolat ką nors svarbaus nugvelbiančia ir besikandžiojančia žiurke.

Ar tai svarbu turint toookią svajonę? O ar verta dėl didžiulės svajonės aukoti ryšius su artimiausiais žmonėmis?

Pagalvoti bus apie ką. Kaip ir progų tyliai pakikenti ar pasijuokt visu balsu – kaip tai daro vaikai ir kartais tas vidinis mūsų pačių vaikas.

Knygą skaito (linksminasi / vaidina / pasakoja …) Tomo Dirgėlos bičiuliai aktorius Giedrius Arbačiauskas ir  — dėmesio!!! — jauniausias atlikėjas AudiotekojeAdas Bareikis.

Trumpai apie audioknygą:

Autorius: Tomas Dirgėla
Pavadinimas: „LUKAS ŠIAUDELIS DEDA IŠ VIRŠAUS“
Skaito: Giedrius Arbačiauskas ir Adas Bareikis
Trukmė: 1 val. 34 min.
Ištrauka: 10 min.

Smagaus klausymo!

Inga


Apie Autorių

Inga Vilimė

Audioknygas jaukinausi ilgai (iki šiol tai darau), o pradėjau nuo savanoriško jų garsinimo Lietuvos aklųjų bibliotekoje. Knygas dažniausiai skaitau, o audioknygos puikiai papildo kasdienes keliones automobiliu, pasivaikščiojimus ir buities darbus namuose.


Pasidalink: