Metropolis 3: Didysis finalas

Metropolis 3: Didysis finalasKarolio Buržinsko audio trilogijos Metropolis paskutinė dalis jau čia. Sužinok, kaip pasibaigė šis sapnas. O jei dar neklausei kitų Metropolio dalių, tai reikėtų pradėti nuo pradžių. Štai visos trys dalys – jas visas gali atsisiųsti visiškai nemokamai:

Jei dar nesi pažįstamas su Karoliu Buržinsku, čia rasi prieš porą mėnesių darytą interviu su juo.

Aš dėl Karolio kūrybos jaučiuosi labai kontroversiškai, apie tai jau esu rašęs anksčiau. Iš vienos pusės, pats kūrinio žanras – man ne prie širdies ir šiaip tokios knygos tikrai neskaityčiau.

Iš kitos pusės, man žiauriai įspūdingas yra garso takelis, puikiai suvaldytas ir įrašytas balsas, ir viskas labai gerai dera kartu. O pats formatas – visai ne tai, ką mes esam įpratę vadinti audio knyga – tai ne šiaip įskaityta knyga su muzika, o iš tiesų nuo pat pradžių kurta kad atrodytų būtent taip. Taip, kaip audio knygą mato Karolis.

Taigi, bent šiek tiek paklausyti ir pajausti, kaip tai galinga – labai rekomenduoju. O ar klausyti iki galo, spręskite patys.


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: