Metropolyje

Karolio Buržinsko audio projekto “Metropolis” anonsą išgirdau dar šią vasarą, tačiau, paklausius jo, dingo noras išgirsti visą knygą. Techniškai, anonsas skambėjo puikiai – profesionalus balso įrašas, įspūdingas garso takelis.. Bet vulgarus teksas mane atbaidė kaip pelė dramblį. Vulgarybės, mano manymu, pigus triukas, “supopsinantis” kūrinį, ypač kai toks triukas naudojams reklaminiais tikslais. Na, iš tos pačios kategorijos kaip ir sekso tema kas antroje žurnalo reklamoje. Nesvarbu, reklamuoja laikrodį, baldus ar dėgtinę, visur – seksas.

Vis dėlto šiandien grįžau prie šio projekto ir nusprendžiau paklausyti pirmos Metropolio dalies. Klausau ir galvoju: “Karoli, ir ko tu užvalgei tądien?”. Knygą įpusėjus, klausymą teko nutraukti dėl atsiradusių kitų reikalų, bet vėliau prie jos nebegrįžau. Tačiau, prisipažinsiu, kūrinys įgyvendintas tikrai įspūdingai – užmerki akis ir išnyra ryškus vaizdas. Muzika čia – labai svarbus elementas: garso takelis kiekvienam epizode puikiausiai atskleidžia kūrinio nuotaiką.

Aš nesu didelis fantasmagorijų mėgėjas, bet, mėgstantiems tokias knygas, šis kūrinys tikrai turėtų labai patikti. Tiesa, nesu tikras, ar jį galima pavadinti audio knyga, audio filmas ar subtitruota muzika gal būtų kiek tikslesni apibūdinimai, kadangi muzikinis fonas čia yra gal net svarbesnis nei tekstas.

Įsikelk šią knygą į savo iPodą, iPhoną, Androidą ar Nokia ir galėsi progai pasitaikius pasiklausyti. Priešingai nei tradicinę audio knygą, šią siūlau klausyti tuo metu, kai neveiksi visiškai nieko kito, kad liktų daugiau vietos tavo paties fantazijoms.

Knyga platinama nemokamai, ją galite atsisiųsti čia, paspaudę ties nuoroda “Free Download” ir pasirinktę atitinkamą formatą (paprastai tai – MP3). Tame pačiame puslapyje galite knygą pasileisti tiesiog iš naršyklės.


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: