Nauja audioknyga Audiotekoje: Pabučiuok man į…

Susipažink. Tai – Raminta. Knygos autorė ir šios naujos audioknygos balsas. Ji – šypsosi. Kodėl ji šypsosi nuotraukoje, aš nežinau. Bet kodėl Tu netrukus kvatosi iki ašarų – man aišku. Tuoj viską papasakosiu.

Raminta, jos knyga ir linksmiausias šokis – striptizas

Seniai seniai, praėjusiais metais, Raminta išleido savo pirmąją knygą, kuri taip ir vadinosi – „Pabučiuok man… į šypseną“. Kaip dažniausiai ir nutinka tokiais atvejais, knyga netikėtai susilaukė didžiulės sėkmės ir visas tiražas buvo… iššluotas.

Taip iššluotas, kad kai atėjo metas knygą garsinti, Ramintai reikėjo gerokai pasirausti, kad rastų vieną papildomą kopiją mūsų garsistui (knygynuose knygos jau nebuvo nė kvapo – čia dar prieš pasirodant antrajam leidimui).

Bet apie knygą greičiausiai jau girdėjai – kai tik ji pasirodė, apie tai rašė ir kalbėjo visi laikraščiai, žurnalai ir televizoriai (ir telefonai, ir planšetės). Taigi jei smalsu kuo greičiau pasiklausyti audioknygos ištraukos, štai:

„Pabučiuok man... į šypseną“

Linksma, šilta, žaisminga audioknyga apie šiuolaikinės moters kasdienybę, iliustruotą jautria vaikų išmintimi.

O dabar visgi grįžkim trumpam prie to šokio.

Striptizas – linksmiausias šokis

Ir tai yra faktas. Vaikai juk žino geriausiai! Štai viena tikra istorija iš Ramintos gyvenimo (panašių istorijų audioknygoje rasi apsčiai).

Pribėga Aras (6 m.) prie mamos ir sako:

– Mama, o tu žinai tokį juokingą šokį – striptizas?

– Ką???

– Na, kai žmogus šoka su stulpu, o visi kiti juokiasi. Žiauriai linksmas šokis.

– O tai kas jį šoka?

– Suaugę. Berniukai šoka breiką, mergaitės – čia, čia, čia. O suaugę šoka striptizą. Labai juokingas šokis!

😀

Taigi, kaip jau tikriausiai supratai, gyvenimiškų istorijų audioknygoje bus daug. Vaikų išminties perliukus Raminta ilgai kaupė dokumentų paraštėse, ant servetėlių, čekių ir kitų popieriaus skiautelių, kol galiausiai sulipdė jas visas į vieną knygą (o dabar ir į audioknygą).

Ar bus šioje knygoje rimtų dalykų? Na… ne, nelabai. Jei ir bus, apie juos tikrai nebus kalbama rimtai. Taigi jei šiuo metu jautiesi labai rimtai, knyga tau greičiausiai nepatiks. Taip pat ji nėra skirta mūsų mažiesiems. O štai linksmoje kelionėje automobiliu bus kuo puikiausias palydovas (ir tikrai drąsiai galima klausyti su visa šeima).

Atsiliepimai

Audioknyga tik ką pasiekė Audioteką ir atsiliepimų apie audioknygą, suprantama, dar neturime. O štai ką knygos „Pabučiuok man… į šypseną“ skaitytojai kalba apie ją:

★★★★★ „Nuostabi knyga šiuolaikinei mamai. Nesaldi, tikra knyga, su humoru pasakojanti kaip gyvena, su kuo susiduria šiuolaikinė, aktyvi moteris, mama. Negalėjau atsitraukti nuo šios knygos, juokiausi balsu. Rekomenduoju kiekvienai mamai ir ketinančiai ja tapti.“Deimantė Reivytienė
★★★★★ „Knyga tinka visiems – tiek vaikų turintiems, tiek – neturinetiems. Autorė dalijasi savo patirtimi, savo bei savo šeimos įžvalgomis, rimtomis ir juokingomis situacijomis, užkrečia savo optimizmu :)“Sabina
★★★★★ „Seniai teko taip linksmai skaityti knygą. Gaila, kad tokia knyga nepateko į rankas, kai vaikai buvo maži, gal tada kitaip būčiau žiūrėjusi į jų išdaigas ir atsibodusią kasdienybę“Nijolė Dubickienė
GAUK 20% NUOLAIDĄ AUDIOKNYGAI

 

Smagaus klausymo!


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: