Savaitgalio skaitiniai #15. Lavija Šurnaitė, „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“

Žinių RadijasLeave a Comment

Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio skaitiniai #15. Lavija Šurnaitė, „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“
Loading
/

Šiandien Žinių radijo laidoje „Savaitgalio skaitiniai“ – Lavijos Šurnaitės audioknyga „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“, kurią įgarsino pati knygos autorė.

Šioje audioknygoje Lavija kviečia klausytoją pasiryžti savo gyvenime keisti mažus, kasdienius įpročius ir to pasekoje mėgautis gyvenimo pokyčiais. Knygoje rasite idėjų, receptų, moksliniais tyrimais ir asmenine patirtimi pagrįstų patarimų, kaip tapti savo pačios svajonių moterimi – džiaugtis atvaizdu veidrodyje ir mėgautis gera savijauta, kurią Jums dovanoja puoselėjamas kūnas.

Kaip teigia pati autorė, visi patarimai – veiksmingi, išbandyti, patikrinti. Tai – nesudėtingi mitybos, sporto, miego ir geros savijautos žingsneliai. Klausydami audioknygos ir asmeniškai įgyvendinę patarimus įsitikinsite, kaip viskas paprasta, aišku ir veiksminga.

Jokių rėmų, draudimų ar grumojimų pirštu – klausydamos šios audioknygos pasijusite lyg smagiai besišnekučiuojančios su gera bičiule, kuri turi, ką papasakoti. Netruksite pastebėti, kad toji moteris, kurią kasdien regite veidrodyje, pagaliau taps Jūsų svajonių moterimi.

Nuorodos: