Savaitgalio skaitiniai #19. Andrė Amiya Pabarčiūtė ir Rimvydas Židžiūnas, „Amžinas Medaus Mėnuo“

Žinių RadijasLeave a Comment

Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio skaitiniai #19. Andrė Amiya Pabarčiūtė ir Rimvydas Židžiūnas, „Amžinas Medaus Mėnuo“
Loading
/

Laidoje „Savaitgalio skaitiniai“ šiandien Jums papasakosime apie Rimdydo Židžiūno ir Andrės Pabarčiūtės audioknygą „Amžinas medaus mėnuo. Reali patirtis kuriant stebuklus poroje“.

Autoriai į šią knygą sudėjo savo patirtį iš unikalių mokymų programos poroms „Amžinas medaus mėnuo“, taigi knygoje nėra jokios teorijos, o tik praktika pagrįsti patarimai.

Kaip teigia patys autoriai, jie siekia pasidalinti tauriausiais dvasiniais atradimais ir įkvėpti poras juos patirti santykiuose. Vyras ir moteris gali sukurti meilę, kuri niekada nesibaigia, seksualinį gyvenimą, kuris suteikia absoliutų fizinį, emocinį ir dvasinį pasitenkinimą, sielų draugystę, kuri dovanoja amžiną dėkingumą ir pagarbą vienas kitam. Andrė ir Rimvydas savo knyga linki, kad santykiai taptų įstabiausia savęs ir kito pažinimo kelione!

Perklausę šią audioknygą sužinosite ką daryti, kad santykiai įgautų naują kvėpavimą. Tam, kad poros medaus mėnuo nesibaigtų:

  • išmoksite perprasti kertines vyro ir moters fizinio, emocinio ir dvasinio pasitenkinimo priežastis,
  • išsivaduosite iš praeities nuoskaudų ir išmoksite apsaugoti vienas kitą nuo santykius nuodijančių emocijų,
  • taip pat įsigilinsite į tikruosius antrosios pusės poreikius ir talentus,
  • gebėsite dviese nuolat patirti dvasinės evoliucijos pilnatvę.

Pasiklausykite ištraukos iš šios audioknygos pirmojo skyriaus „Neblėstanti natūrali trauka“ ir antrojo skyriaus „Kaip vyras ir moteris gyvena kartu. Praktiniai patarimai porai“. Audioknygą įgarsino Domas Burkauskas.

Nuorodos: