Savaitgalio skaitiniai #20. Ugnė Barauskaitė, „O rytoj vėl reiks gyventi“

Žinių RadijasLeave a Comment

Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio skaitiniai #20. Ugnė Barauskaitė, „O rytoj vėl reiks gyventi“
Loading
/

Jūsų dėmesiui naujausia Ugnės Barauskaitės audioknyga „O rytoj vėl reikės gyventi“, kurią autorė įgarsino praėjus daugiau nei dešimčiai metų po knygos pasirodymo.

Knygos pavadinimas tikrai intriguoja – jis artimas šiuolaikinio jauno žmogaus požiūriui į gyvenimą. O pradėjus skaityti, supranti, kad knygos rašymo stilius dar labiau priartina prie šiuolaikinio žmogaus kasdieninio gyvenimo, kadangi knyga parašyta elektroninių laiškų forma.

Knygos asociacija su Bridžitos Džouns dienoraščiu taip pat pastebina, bet matyt labiausiai dėl to, kad knyga rašyta dienoraščio stiliumi apie vienišos merginos nuotykius, kurie prasideda užsibrėžtais metiniais tikslais: nerūkyti, nekreipti dėmesio į vyrus, pradėti sportuoti, numesti svorio, susirasti naują darbą ir t.t. Galima būtų sakyti, kad tai istorija apie gyvenimą – laukiant išeities. Jei kas bohemiškai herojai pasiūlytų įdomesnį gyvenimą, ji nesvarstydama mestų pradėtąjį. Bet išeities niekas nepasiūlo. Taigi visas tas laukimas sukasi apie vyrus, apie jų paiešką ir santykius su jais.

Ši Ugnės Barauskaitės audioknyga matyt ne vienam primins asmeninį nelaimingą įsimylėjimą, audringą meilės romaną ar jausmą, kad esi pasmerktas nuobodžiai besikartojančiam gyvenimui.

Kviečiu pasiklausyti ištrauką iš Ugnės Barauskaitės audioknygos „O rytoj vėl reikės gyventi“. Audioknygą įgarsino pati autorė.

Nuorodos: