Savaitgalio skaitiniai #5. Andriaus Tapino audioknyga „Vilko Valanda“

Žinių RadijasLeave a Comment

Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio skaitiniai #5. Andriaus Tapino audioknyga „Vilko Valanda“
/

Audioknyga, kurią pristatysime šiandien – be galo spalvingas 15 valandų trukmės kūrinys – Andriaus Tapino audioknyga “Vilko valanda”, kurią įgarsino pats knygos autoriaus. Šios audioknygos garso takelyje girdėsite daugiau nei tūkstantį garso efektų ir net dvi valandas muzikos.

„Vilko valanda“ yra atsakymų virtinė į klausimus, kas būtų buvę, jeigu Universiteto alchemikų atradimas būtų aukštyn kojom apvertęs Europos gyvenimą, o Vilnius būtų ištrūkęs iš Rusijos imperijos gniaužtų ir praėjusio amžiaus pradžioje tapęs Laisvuoju Miestu – progreso, mokslo ir mistikos centru.

Knyga, parašyta stimpanko žanru, pasak autoriaus, puikiai tinka tiems, kas įpratę prie greito gyvenimo ritmo, turi mažai laiko ir klausantis audioknygos tikisi nenuobodžiauti. Taigi šioje knygoje galėsite įsitraukti į pašėlusius nuotykius, sudėtingas intrigas, kvapą gniaužiančias kautynes ant žemės, po žeme ir danguje.

Siūlome pasiklausyti trečiąjį audioknygos skyrių ir nusikelti į 1905-tųjų metų Vilnių su istorine medžiaga praturtintais fantastikos elementais.

Na o visos audioknygos galite klausytis į savo išmanųjį telefoną parsisiuntę „Audioteka“ programėlę. Programėlė visada atsimins, kur baigėte klausyti knygos ir leis vienu paspaudimu jos klausytis toliau.

Nuorodos: