Savaitgalio skaitiniai #6. Susan Cain audioknyga „Tyla. Introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs“

Žinių RadijasLeave a Comment

Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio skaitiniai #6. Susan Cain audioknyga „Tyla. Introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs“
Loading
/

Galbūt niekada nepagalvojote, tačiau beveik pusė mūsų pažįstamų žmonių yra introvertai. Jie mieliau klauso, nei šneka, mieliau skaito, nei siaučia vakarėliuose. Tokie žmonės kuria naujoves, tačiau nemėgsta savęs viešinti, mieliau suka galvą vienumoje, nei pasirenia į grupės idėjų kūrimo procesą. Dažniausiai juos vadiname „tyliais“, tačiau kaip tik jiems turėtume būti dėkingi už daugelį nuostabių visuomenės laimėjimų.

Nemažai didžiausių mūsų idėjų, meno kūrinių ar išradimų, tokių kaip – evoliucijos, reliatyvumo teorijų, Van Gogho saulėgrąžų, Šopeno noktiurnų, Prousto „Prarasto laiko beieškant“, Hario Poterio, asmeninių kompiuterių – atsirado tylių ir intelektualių žmonių, mokančių įsiklausyti į savo vidinį pasaulį ir iškelti jame glūdinčius turtus, pastangomis.

Ši audioknyga skirta introvertams, kadangi jie gali lengviau save atrasti ekstravertiškoje visuomenėje ir tuo mėgautis. Tačiau ji bus naudinga ir ekstravertams, nes jie galės geriau suprasti šalia esantį introvertą, kuris gali būti jo vaikas, pavaldinys ar draugas.

Susipažinkite su antruoju audioknygos skyriumi – „Charizmatiško vadovo mitas“.

Audioknygos taip pat galite klausytis į savo išmanųjį telefoną parsisiuntę „Audioteka“ programėlę. Programėlė visada atsimins, kur baigėte klausyti knygos ir leis vienu paspaudimu jos klausytis toliau.

Nuorodos: