Savaitgalio skaitiniai #7. Erikos Umbrasaitės audioknyga „Vienos krūties istorija“

Žinių RadijasLeave a Comment

Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio skaitiniai #7. Erikos Umbrasaitės audioknyga „Vienos krūties istorija“
Loading
/

Knygos autorė išgirdusi onkologinės ligos diagnozę pradėjo rašyti dienoraštį, kuris po trejų metų virto optimistiška knyga „Vienos krūties istorija“, o dar vėliau ir tęsiniu „Moteris katė ir jaunas mėnulis“. Knygose Erika pasakoja apie tai kokia buvo jos ir jos artimųjų reakcija susidūrus su krūties vėžiu, o taip pat išsamiai aprašo užklupusius psichologinius ir fizinius patyrimus po operacijos bei alinančio gydymo. Taigi šios knygos daugeliui panašaus likimo moterų gali būti lyg vadovėlis, kuriuose labai atvirai, saviironiškai ir tuo pačiu graudžiai Erika dalijasi savo gyvenimo istorija.

Ši moters istorija moko nepasiduoti, net sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis. Kaip pati Erika sako: „net ir nukritus reikia atsikelti, pasitaisyti karūną ir toliau išdidžiai žygiuoti per gyvenimą. Juk su krūtimi ar be krūties, esi 40-ies ar 50-ies metų, jeigu pasitiki savimi ir myli save, gyvenimas tave taip pat mylės.“ Istorija iš tiesų gali įkvėpti vilties kovoti.

Audioknygą įgarsino radijo ir televizijos laidų kūrėja, o taip pat ir Erikos draugė, Daiva Tamošiūnaitė, kuri pergyveno tuos įvykius tuomet, kai jie vyko.

Istorijos tęsinio galite klausytis į savo išmanųjį telefoną parsisiuntę „Audioteka“ programėlę. Jei mėgstate knygos pasiklausyti prieš miegą, programėlėje galite nusistatyti laikmatį, kuris po nustatyto laiko knygos įrašą automatiškai sustabdys.

Nuorodos: