Savaitgalio skaitiniai #8. Sauliaus Jovaišo audioknyga „Boso Valanda“

Žinių RadijasLeave a Comment

Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio skaitiniai #8. Sauliaus Jovaišo audioknyga „Boso Valanda“
Loading
/

„Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms“ – toks šios audioknygos pažadas. Knygą parašė projekto „Boso valanda“ idėjos autorius Saulius Jovaišas kartu su Solveiga Kurgonaite, Nomeda Marčėnaite, Egle Dauniene, Viktoru Keturakiu, Tomu Misiukoniu ir Valerija Buzėniene.

Daugelis vadovų galėtų pasakyti, kad vadovauti kitiems žmonėms yra sunku. Dar prieš gerą dešimtmetį efektyviai dirbantis vadovas turėjo gebėti valdyti procesus ir juos atliekančius žmones. Šiandienos vadovo samprata ir užduotis ženkliai kinta. Geru vadovu laikomas tas, kuris geba suprasti žmones, juos išgirsti, ugdyti ir skatinti. Prioritetinė vadovo pareiga tampa pagalba darbuotojui noriai įsitraukti į įmonės veiklą. Tik tuomet, kai vadovas supras, kad jo darbas ne valdyti kitus, tačiau juos ugdyti – bus galima kartu su darbuotojais pasiekti norimų organizacijos tikslų.

Audioknygoje „Boso valanda“ lektorius ir verslo valdymo konsultantas Saulius Jovaišas siekia paskatinti būsimus ir esamus vadovus susimąstyti apie savo efektyvumą dabartinėje rinkoje. Pateikdamas konkrečius pavyzdžius autorius parodo, kaip turi elgtis ir ką turi daryti vadovas, kad jo vadovaujamos organizacijos darbuotojai kurtų maksimalią pridėtinę vertę. Vadovo elgesys su darbuotojais yra lemiamas veiksnys, kuris užtikrina našią, produktyvią veiklą ir sėkmę įmonės konkurencinėje kovoje.

Jūsų dėmesiui, ìštrauka iš pirmos audioknygos dalies: „O kam tie vadovai reikalingi?“. Nors šioje ištraukoje girdėsite tik Saulių Jovaišą ir Giedrę Ringienę, tačiau audioknygoje taip pat išgirsite ir kitus knygos bendraautorius – Nomedą Marazienę, Valeriją Buzėnienę, Eglę Daunienę, Viktorą Keturakį ir Tomą Misiukonį. Solveigos Kurgonaitės tekstą įgarsino Giedrė.

Nuorodos: