Savaitgalio skaitiniai #9. Charles Duhigg audioknyga „Įpročio Galia“

Žinių RadijasLeave a Comment

Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio Skaitiniai
Savaitgalio skaitiniai #9. Charles Duhigg audioknyga „Įpročio Galia“
/

Devintojoje Žinių radijo laidoje „Savaitgalio skaitiniai“ pristatysime audioknygą „ĮPROČIO GALIA. Kodėl mes taip elgiamės ir kaip tai pakeisti?“

Kasdien darome begales pasirinkimų, kurie mums atrodo kaip gerai apgalvoti sprendimai. Tačiau knygos autorius, pagrįsdamas moksliniais tyrimais ir išradimais, teigia, kad tai yra mūsų įpročiai. Daugelį šimtmečių buvo stengiamasi perprasti, kodėl jie egzistuoja, bet tik per pastaruosius du dešimtmečius mokslininkai ir rinkodaros specialistai pradėjo iš tiesų suprasti, kaip įpročiai veikia, ir, dar svarbiau, kaip jie keičiasi.

Tam tikru metu sąmoningai išmokus atlikti tam tikrą veiksmą, pamažu nustojame daryti sprendimą kiekvieną kartą ir mūsų elgesys tampa automatišku. Tai natūralus mūsų neurologijos rezultatas. Taigi kiekvienas įprotis gali turėti įtakos mūsų sveikatai, darbo našumui, finansiniam saugumui ir laimei. Suprasdami, kaip tai vyksta, jūs galite pakeisti savo elgesio modelius ir pakreipti juos sau naudinga linkme.

Šiandien siūlome pasiklausyti ištrauką iš pirmos dalies pirmojo skyriaus, „Įpročio ciklas“. Audioknygą įgarsino Simas Stankus.

Nuorodos: