Redaktorius – tavo neatrastas talentas?

Prieš kelis mėnesius šovė mintis išleisti nemokamą audio knygą. Ne bet kokią audio knygą… nors ir nedidelę, bet labai ypatingą.

Daug pasakoti apie ją kol kas negaliu, daugiau papasakosiu kiek vėliau naujienlaiškyje, kuomet jau pradėsiu ją garsinti. Užsiminsiu tik tiek, kad šios knygos autorius yra vienas didžiausių mano autoritetų.

O dabar apie talento paiešką.

Knygos vertimas jau įpusėjo, tačiau prieš pradedant garsinti, tekstą reikia tam paruošti – iš pradžių suredaguoti tekstą, o vėliau dar ir perklausyti garso įrašą. Kadangi tai nekomercinis projektas, ieškau savanorio (-ės), kuris norėtų išbandyti savo jėgas kaip knygos redaktorius.

Kaip minėjau, knygelė yra nedidelė, be to – suskirstyta mažais skyreliais. Garsinimas taip pat vyks po vieną skyrelį, mažais žingsneliais, taigi skubos jokios nėra. Tai puiki popamokinė veikla! (kokios dar pamokos vasarą..?)

Reikalavimai? Nesu anksčiau dirbęs su redaktoriumi, bet manau, kad svarbu yra geros lietuvių kalbos gramatikos žinios, platus lietuvių kalbos žodynas, garso redagavimui labai neblogai būtų geras kirčiavimo išmanymas ir, žinoma, reikia mokėti dirbi kompiuteriu, kadangi visas darbas vyks nuotoliniu būdu.

Jei įdomu, susisiek su manim iki Liepos 21 d. ir aš papasakosiu, kaip mes galime dirbti prie šio projekto kartu.


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: