DOVANA — dr. Juozo Kazicko audioknyga „Vilties kelias“

Praeitą rugsėjį su Kazickų Šeimos Fondu susitarėme visiems norintiems padovanoti audioknygą ir ilgai ieškojome tinkamos progos.

Šiandien — ją turim! 🎉

Birželis Audiotekai — audioknygų mėnuo, o birželio 17-oji dar ir labai svarbi data autorių šeimai. 

🎧 Jei norėtum šiek tiek kitokio audiolaiško paklausyti: 

Tavo dėmesiui autobiografinė atsiminimų audioknyga-dovana ne tik apie asmeninę garsaus išeivijos verslininko ir jo šeimos istoriją, bet ir svarbius Lietuvai politinius, socialinius ir visuomeninius įvykius:

„VILTIES KELIAS  niekada nesibaigia“, Dr. Juozas P. Kazickas

Galbūt apie Kazickų šeimą niekada negirdėjai?

Dr. Juozas Kazickas – išeivijos verslininkas, filantropas, ekonomikos mokslų daktaras daug nuveikęs Lietuvos labui.

1991 m. įkūrė pirmąją Baltijos šalyse privataus kapitalo telekomunikacijų bendrovę „Litcom“ (vėliau „Omnitel“), į Lietuvą pritraukė nemažai stambių investuotojų iš JAV. Pasitraukęs iš aktyvios veiklos, užsiėmė įvairiais labdaros ir paramos projektais. Dabar šiuos darbus tęsia jo šeimos fondas.

Audioknygoje išgirsi atkakliai siekiančio tikslų, mylinčio tėvynę ir šeimą žmogaus istoriją. Nuo gimimo tremtyje Rusijos kaime, sunkaus ir pilno netikėtumų emigranto kelio iki studijų viename geriausių JAV universitetų, verslo aukštumų Manhetene ir pokalbių su prezidentais bei sodininkystės rūpesčių atostogų namuose Bahamuose.

Klausant sunku patikėti, kad visa tai galėjo nutikti vienam žmogui!

Audioknygoje Dr. Juozo Kazicko atsiminimus papildo ištraukos iš jo žmonos Aleksandros Kazickienės dienoraščio bei paties autoriaus išraiškingi ir pagarbūs laiškai savo sutuoktinei. Džiaugiuosi, kad audioknygą pavyko išleisti kaip tik jų vestuvių metinių proga.

Audioknygos idėja

Vos nepamiršau!

Audioknygos idėją Kazickų Šeimos Fondui pasiūlė atlikėjas Jonas Nainys, kuris dažnai užsuka į mūsų studiją ir viena neseniai Jono įgarsintų audioknygų ilgokai nepalieka perkamiausių sąrašo.

Apie tai kodėl ir kuo svarbi Jonui Kazickų šeima ir dovanojama audioknyga daugiau pasakoju audiolaiške.

Čia tik pasidalinsiu Jono rekomendacija — „Šią knygą turėtų perskaityti ar išklausyti kiekvienas jaunas ir ambicingas žmogus“.

O kiekvieną, kuriam ši audioknyga patiks ar paskatins norą geram darbui —
Kazickų Šeimos Fondas kviečia kurti geresnį pasaulį tiek dabartinei, tiek ateities lietuvių kartoms aukojant asmeniškai pasirinktai ne pelno siekiančiai organizacijai.

Trumpai apie audioknygą:

Autorius: Dr. Juozas P. Kazickas
Pavadinimas: „VILTIES KELIAS niekada nesibaigia“
Skaito: Rimantas Bagdzevičius ir Vesta Šumilovaitė-Tertelienė
Trukmė: 21 val. 11 min.
Ištrauka: 2 val.

DOVANA TAU! Su nuolaidos kodu „VILTISaudioknygą kviečiame atsiimti NEMOKAMAI.
Nuolaidos kodą galėsi įvesti Audiotekos interneto svetainėje arba naujoje programėlėje.

Jei nuolaidos kodo nepritaikysi – visos lėšos už audioknygos pardavimus atiteks Kazickų Šeimos Fondo pasirinktam gražiam tikslui.

Įkvepiančio klausymo!

Inga


Apie Autorių

Inga Vilimė

Audioknygas jaukinausi ilgai (iki šiol tai darau), o pradėjau nuo savanoriško jų garsinimo Lietuvos aklųjų bibliotekoje. Knygas dažniausiai skaitau, o audioknygos puikiai papildo kasdienes keliones automobiliu, pasivaikščiojimus ir buities darbus namuose.


Pasidalink: