Visa tiesa apie Penkiasdešimt Pilkų Atspalvių (yra 3 geros, ir 3 blogos naujienos)

Po ilgai trukusių atidėliojimų ir laužymosi (nes… čia juk knyga moterims, be to – visiška pornuškė!), vis dėlto pasiryžau sulaužyti stereotipus ir perklausiau Audioteka.lt išleistą, Inetos Stasiulytės įgarsintą audio knygą „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“.

Nuo PRADŽIŲ, iki GALO!

Ir dabar jums išklosiu visą tiesą apie šią knygą. Visiškai objektyvią. Visiškai tiesą.

(Full disclosure: Audioteka.lt yra mano projektas, o audio knyga išleista komerciniais tikslais. Straipsnio turiniui, žinoma, tai neturi jokios įtakos)

Blogos naujienos

Pradėkime nuo blogų naujienų. Jų – vos trys:

  1. Visų pirma iškart skubu pranešti, kad, su sąlyga, jog gyvenate normalų seksualinį gyvenimą, ši knyga niekuo Jūsų nenustebins. Na taip, sužinosite keletą pikantiškų detalių apie erotinius žaisliukus, pavyzdžiui, kam iš tiesų skirti vaginaliniai rutuliukai, kaip galima panaudoti antrankius, kokių dar tų žaisliukų būna ir kokia apskritai viso to „dominanto/nuolankiosios“ (ar atvirkščiai!) žaidimo esmė. Tačiau, apart to, nusiteikite nieko naujo nesužinoti. Nebent, kaip minėjau… na, nesvarbu.
  2. Kaip jau daug kur buvo teisingai pastebėta, knyga iš tiesų neturi didelės literatūrinės vertės. Parašyta ji taip… paprastai. Ir, nors susiklausė labai lengvai (o vietomis net gerokai įtraukdavo), kaip literatūrinio šedevro jos tikrai nerekomenduočiau.
  3. Pirmojoje knygoje trūksta dramos. Dramos, kuri rauna stoga taip, kad lendi specialiai į kuo didesnį „kamštį“, kad tik galėtum kuo daugiau audio knygos paklausyti. Tokios, kur, net ir klausydamas naktį, negali užmigti. Tokios, dėl kurios susipyksti su visa šeima, nes tiesiog į juos pradedi nebekreipi dėmesio – būni ištisai sulindęs į knygą. Čia jos nėra. Lengva graži istorija be didesnių emocinių šuolių.

Bet tikrai ne viskas knygoje vien tik pilka. Net ir botagas turi du galus. Skaitom toliau.

Geros naujienos

Pereikime prie gerųjų naujienų, kurių yra net trys:

  1. Kristianas yra (beveik) tobulo vyro pavyzdys. Moterims tai bus proga pakelti kartelę savo (svajonių) vyrams, na o vyrai tikrai turės ko pasimokyti iš Kristiano. Mane kai kurie Kristiano pomėgiai (nesupraskite neteisingai!) ir tam tikros charakterio savybės (atidumas, atkaklumas, pasitikėjimas savimi) tikrai įkvėpė. Knygoje taip pat gražiai atskleidžiama, kas vyruose traukia moteris. Taigi, vyrai, jeigu norite tapti patrauklesni moterims, tai gali būti geras vadovėlis. Na o Jus, moterys, manau, sudomis Kristiano atvirumas – Anastazijai Stil netenka spėlioti, kaip patenkinti šį „visatos valdovą“, jis viską labai aiškiai, iki smulkiausių detalių susako. (Net, sakyčiau, nurodo).
  2. Ineta nerealiai gerai įskaitė šią audio knygą. Klausant susidaro įspūdis, kad knyga buvo perskaityta vienu prisėdimu ir be jokio vargo (bet mes abu puikiai žinome, kad tai netiesa). Pamenu, kaip beviltiškai Ineta jautėsi valandų valandas studijoje kartodama tuos pačius sakinius, o kartais ir ištisas pastraipas… tiesiog negaliu patikėti, kad galutinis rezultatas gavosi štai toks.
  3. Ar minėjau, kad knygoje nėra dramos? Taip, minėjau. Ir tai tiesa. Bet… knygos pabaiga – visiškai pribloškianti, tiesiog sukrečianti. Jei įsivaizduojate kas yra „happy ending“, tai knygos pabaiga yra visiškai ne tai. Ją išgirdęs, supratau, kad visa knyga buvo viso labo preliudija, ir visas tas knygos ramumas įgavo visai kitokį atspalvį.

Nemokamas audio knygos skyrius

Įsigyti audio knygą galite čia, o jei norite iš pradžių paklausyti audio knygos, štai pirmasis skyrius:


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: