21 Beatos Nicholson taisyklė geram gyvenimui

Mūsų studijoj praūžė vasaros uraganas vardu Beata. Žalos nepridarė. Atvirkščiai – įkrovė tokiu energijos ir pozityvumo užtaisu, kad turim net kuo pasidalinti — užteks visiems!

Žurnalistė, kulinarinių ir kitokių skanių laidų, produktų, restoranų tinklo kūrėja, influencerė, 4 vaikų mama Beata Nicholson šiandien mums serviruoja savo pirmąją ne kulinarinę knygą apie tai, kaip jai pavyksta tiek visko nuveikti!

Nors, palauk. Klaidinu. Knyga – ne apie Beatą. Tai nuoširdus jos pasidalinimas išbandytomis ir veikiančiomis taisyklėmis geram gyvenimui.

21 TAISYKLĖ GERAM GYVENIMUI

—Beata Nicholson— 

Ar galiu drąsiai teigti, kad taisyklės veikia? O taip! Dalį jų esu išbandžius ir pati. Todėl iš karto prisipažinsiu – man šita knyga, jos autorė ir jos energija įdėta studijoj patiko taip, kad toliau bus vien tik pagyros.

Net mano sūnus važiuodamas kartu ir paklausęs tik trumpos ištraukos pareiškė: „Mam, nu čia tai grynai tavo knyga“… Tai jei nebenori tų pagyrų skaityti, siūlau čia ir sustoti. Aišku, labiau patariu įsijungti ir pradėti klausyti. Net ir nesidomint jokiais patarimais, audioknygos, o tiksliau – jos autorės – klausyt vienas malonumas. Tikrai gali pasijusti lyg susitikus gerą bičiulę, kuri turi tiek daug ką papasakot. Bet nesigiria, o pasidalina įdomybėmis ir įkvepia.

Taisyklės nešančios laimę ir … tvarką

Tai kokios tos taisyklės?! Paprastos ir veikiančios. Gal ne kiekvienam – juk ne kiekvienas ir turi tiek veiklų, vaikų ir norų – bet tikrai daug kam.

Man jos neša laimę ir tvarką. T.y. šiek tiek daugiau tvarkos ir laimės 😉 Tiek namuose, tiek mintyse.

Keliomis trumpai pasidalinsiu:
Gyvenimas yra dovana. Šios garsinimo klausiausi po artimo žmogaus netekties. Ir, užuot apsiverkusi – šypsojausi. Priminimas branginti kiekvieną dieną, ir kokios tos 3D gyvenimo dimensijos buvo labai laiku ir vietoj.
Geriausias laikas yra dabar – pradėk, kur esi, su tuo, ką turi, daryk, ką gali. Labai įkvepiantis skyrelis visiems overthinkintojams, atidėliotojams ir laukiantiems tobulų progų.
Viskas pasidaro tik darymo būdu – geriau padaryta, nei tobula. Apie produktyvumą, kursus, knygas, rutiną ir pomidorus.
Geras gyvenimas atsitinka planuojamas – susikaupk ir klestėk. Puikus priminimas, kad planuoti reikia ne tik darbus. Džiaugsminga kasdienybė, svajonių pildymas, geros atostogos ar dienos poilsis neištinka šiaip sau.
Mama irgi žmogus – augindama kitą, augini save. Ne tiek taisyklė, kiek gražus priminimas ką suteikia tėvystė ir kodėl šitoj srity pakankamai gerai = super.
Rytojus prasideda vakar, o truputis kasdien yra geriau nei daug, bet retai. Būtent šią taisyklę prisiminus vakar nuėjau anksčiau miegoti. Ir, jei reiktų rinktis tik vieną iš 21-os, tai rinkčiausi šią.
Negali turėti visko, bet gali turėti daug – labiausiai džiaukis ir vertink SAVO gyvenimą. Čia telpa visi bandymai persiplėšti norint ir renginio, ir vakaro su draugais, ir pabuvimo su vaikais. Visko turėt negali – toks suvokimas išlaisvina, kaip ir dėkingumas už tai KĄ turi šiandien būtent savo gyvenime.

Ši lengva audioknyga apie savęs auginimą, džiaugsmingą kasdienybę ir svajonių pildymą mane įtraukė nuo pirmų žodžių. Audio versija turi ir vieną didžiulį privalumą – autorės balso energiją 🎉. Vien dėl jos tikrai dar ne kartą įsijungsiu, kai pritrūks įkvėpimo savai kasdienybei.

👉 Pradėk čia ir būtinai palik atsiliepimą, jei klausysi šios ar kitų audioknygų.

Trumpai apie audioknygą

Autorė: Beata Nicholson
Skaito: autorė 🎉 🥰 💣
Pavadinimas: „21 TAISYKLĖ GERAM GYVENIMUI. Lengva knyga apie savęs auginimą, džiaugsmingą kasdienybę ir svajonių pildymą“
Trukmė: 9 val. 4 min.
Nemokama ištrauka: 30 min.

 


Apie Autorių

Inga Vilimė

Audioknygas jaukinausi ilgai (iki šiol tai darau), o pradėjau nuo savanoriško jų garsinimo Lietuvos aklųjų bibliotekoje. Knygas dažniausiai skaitau, o audioknygos puikiai papildo kasdienes keliones automobiliu, pasivaikščiojimus ir buities darbus namuose.


Pasidalink: