Kaip tai prasidėjo

Važinėju su dviračiu vieną saulėtą šios vasaros pirmadienį, klausausi šiuo metu Audiotekoje garsinamos audio knygos Vilko Valanda. Knyga įskaityta tobulai, žodžiai patys taip ir gulasi mano galvoje… Visada sakiau, kad geriausiai savo knygą gali įskaityti pats autorius, ši audio knyga – tikrai ne išimtis.

Raudona! Sustoju. Gėlių turgelis. Staiga suprantu, kad esu visai ne čia! Kūnas lyg ir čia, bet knyga taip įtraukė į senąjį Vilnių, kad visiškai užsimiršau, kas iš tiesų dedasi aplink. Ne paslaptis, kad man taip nutinka gan dažnai, ir paprastai man tai net patinka. Tik ne šiandien. Šiandien noriu pabūti mieste, pamatyti žmones..

Prie sankryžos sustoja vaikinas. O, ir jis su ausinuku! Hmm… Įdomu, ką jis klauso?..

Žalia, važiuoju toliau. Per perėją eina mergina – ji taip pat su ausinuku! Kaip įdomu… Pradedu atidžiau stebėti visus žmones.

Jie visi su ausinukais!

Ką jie visi klauso?! Kur jie? Ką jie išgyvena? Gal ir jie klauso audio knygų? Ne, gal muzikos.. Šie klausimai vis labiau kankina mane. Noriu paklausti, bet nedrįstu.. Negaliu juk šiaip prieiti ir klausinėti žmonių, nutraukti jų.. ką jie ten beklausytų. Noriu kažkaip atsidėkoti už tą pertraukimą, kažką padovanoti, kad ir nedidelę dovanėlę.

Audio Portretas

Taip gimsta „Audio Portretas” – projektas, kurio tikslas ir yra sužinoti, ką gi Jūs visi klausote?!

Vienas pats, žinoma, jo niekaip nebūčiau įgyvendinęs, tad į pagalbą pasikviečiau Andrių ir Marių. Andrius ne tik kad padėjo įgyvendinti jį, bet viską praktiškai ir įgyvendino. O kaip prie šio projekto prisidėjo Marius, pamatyti galite aplankę pirmojo audio portreto puslapį.

Pirmasis Audio Portretas

2013 m. Liepos 11 d. įgyvendinome pirmąjį „Audio Portretą”. Kviečiu šiame Andriaus straipsnyje plačiau pasiskaityti apie mūsų komandos nuotykius, o taip pat pamatyti pirmuosius audio portretus.

audioknygos.lt audio portretai