300 dienų su Jurga Šeduikyte — audioknyga-dienoraštis „IŠŠŪKIS“

Ar norėtum — greituoju traukiniu — pasileisti į metų trukmės kelionę su Jurga Šeduikyte? Atlikėja, rašytoja, žurnaliste, nuolat iš naujo atrandančia save naujose srityse, ir, taip — jau lygiai metai kaip — viena iš mūsų.

Jei taip, kviečiu pasiklausyti naujausios Jurgos audioknygos:

IŠŠŪKIS. POILSIO NUO DARBO KNYGA

– Jurga Šeduikytė – 

Ši knyga — tai lyg Jurgos dienoraštis, jos išgyvenimai, laiškai, atradimai, mintys ir (žinoma) iššūkiai, kuriuos ji kėlė sau visus metus. Ir ne tik kėlė juos sau, bet ir kvietė savo sekėjus įsitraukti į tai.

O dabar, su šia audioknyga, pamėgins į tai įtraukti ir tave.

Įprastai iššūkis, manau, daugumai mūsų asocijuojasi su dar-daugiau-darbo. O čia, štai — poilsio nuo darbo knyga. Kodėl? Nes, Jurgos žodžiais tariant, „kartais iššūkis yra nebemesti sau iššūkio ir nustoti kovoti su vėjo malūnais“.

Audioknyga patiks tiems:

– kam irgi reikia lėtai kapsinčio iššūkio
– besikeičiantiems ir ieškantiems pavyzdžio — o gal palaikymo
– norintiems slapta pasiklausyti, kaip kitam sekasi ieškoti savęs — o dar, šiuo atveju, asmenybei, kuri jau lyg ir buvo radusi save, bet nusprendė ieškoti vėl ir vėl, vis iš naujo.

Knygą įgarsino pati Jurga! Tačiau audioknygoje pasiklausyti galėsi ne tik jos skaitymo, bet ir jos atliekamų dainų ištraukų.

O dabar, norėčiau pasidalinti Jurgos mintimis, kuriomis ji tik ką pasidalino su manimi:

„Klausausi savo trečios knygos „Iššūkis“ ir jaučiu jos svorį. Tiek trukmės prasme (7 valandos ir 47 minutės!), tiek ir joje nugulusiais kasdieniais metų pastebėjimais.

Knyga „iššūkis” ir apskritai, rašymas, man buvo ir yra kaip koks gerasis siurblys — tai, kas nepažinu, perleidžiantis per aiškumo filtrą.

Rašiau, nes negalėjau nerašyti. Knygą įgarsinau audioformatu, nes labai knietėjo apie viską papasakoti Tau gyvai: apie svarbiausius per visus #jurgosiššūkio metus pastebėtus dalykus ir iš šių sąmoningų metų gimusią kūrybą.

Juk kalbu ir dainuoju ne tik sau, bet ir Tau. Mums — kad galėtume peržvelgti buvusius metus, kupinus išbandymų karantinais ir visokiais kitokiais apribojimais. Ir perrašyti arba papildyti juos kasdieniu veiksmu, išjudinančiu vidinį pažinimo džiaugsmą.

„Iššūkio“ audioknygoje prislapsčiau daug paprastų dėmesio raumenį lavinančių užduočių, taip pat joje sugulė muzika, kuri lydėjo visą savęs-naujos atpažinimo procesą.

Audioknygoje rasi ne tik per penkiolika muzikinės karjeros metų sukurtų gerai žinomų bet ir naujų, nepublikuotų mano dainų tekstus bei jų muzikines ištraukas.

Dalinuosi su didžiausiu džiaugmu!

Smagaus ir turiningo Tavo asmeninio Iššūkio.

Jurga“

Nori pasiklausyti audioknygos ištraukos? Tą gali padaryti čia!

Trumpai apie audioknygą

Autorė: Jurga Šeduikytė
Skaito: autorė
Trukmė: 7 val. 47 min.
Nemokama ištrauka: 30 min.

Linkėjimai,


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: