Kaip atskleisti Jūsų pasąmonės galias?

Ar tiki, kad mūsų gyvenimą didele dalimi nulemia mūsų pasąmonė? Ne sąmoningi sprendimai, o nuostatos, įpročiai ir kitos pasąmonės programos.

Anksčiau niekaip nebūčiau tuo patikėjęs, bet — vienas įvykis mano gyvenime privertė persigalvoti. Kartą ir visiems laikams. Apie tai pasakoju naujausiame audiolaiške:

🎧 AUDIOLAIŠKAS. Mano istorija su pasąmonės galiomis

Audiolaiške išgirsi kaip viena „kvaila“ knyga, kai buvau dar studentas, padėjo užsidirbti man labai daug pinigų (kaip ir kiek, visos detalės — audiolaiške).

Na, o kalbant apie naujienas, Audiotekoje pasirodė Joseph Murphy audioknyga „Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias“.

Audioknygą sudaro keturios dalys:

1. Pirmojoje dalyje sužinosi plačiau apie tai, kas yra afirmacijos ir kaip jomis naudotis.

2. Antrojoje — rasi penkiasdešimt dvi afirmacijas įvairiausioms gyvenimo sritims.

3. Trečioje dalyje susipažinsi su kitais būdais įteigti mintis pasąmonei — vizualizavimo technika, minčių filmo metodu, Bodueno, miego, dėkingumo technikomis, argumentacijos metodu ir kitais.

4. Galiausiai, ketvirtojoje dalyje, kuri sudaro net du trečdalius visos audioknygos, sužinosi kaip išlaisvinti savo neribotą galią — kaip gyventi autentišką, tau skirtą gyvenimą vadovaujantis intuicija ir išsivadavus nuo blokuojančių pasąmoninių programų.

Beje, turiu perspėti — šių knygų autorius Joseph Murphy buvo pastorius, taigi knygoje rasi tikrai daug citatų iš Šventojo rašto. Jei nemėgsti kai knygų autoriai argumentuodami remiasi Biblija, klausyti šios knygos tau bus tikrai sunku.

Nesakyk, kad neperspėjau. 🙃

Trumpai apie audioknygą:


Autorius: Joseph Murphy
Pavadinimas: „Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias“
Skaito: Simas Stankus
Trukmė: 7 val. 10 min.
Ištrauka: 30 min.

Šilčiausi linkėjimai!

 

 

 


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: